Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

co do tej prezentacji Gamesonowej to myślę że skupią się na swoich dużych produkcjach AAA wychodzących w tym roku czyli Forzie Horizon 5, Age od Empires 4 i Halo Infinite, do tego dorzucą kilka gier niezależnych których nie było na E3 a które wciąż mają wyjść w tym roku czyli Gunk i Scorn i to chyba tyle

 

Tak jak podejrzewałem ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Trzeba się też zastanowić co faktycznie im zostało do końca roku - o ile 12 Minutes wyjdzie przed eventem na GamesCom czego spodziewać się możemy na danych rok:

  • Halo Infinite
  • Godrizon 5
  • Age of Empires 4
  • The Gunk
  • Psychonauts 2

plus jakaś drobnica. Z pewnością będą to dobre gry, ale pokaz do zaorania, bo nie spodziewam się żeby nagle z rękawa wyciągnięto jakieś tytuły na 2021 kalibrem dorównujące pokazowi z E3.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Trzeba się też zastanowić co faktycznie im zostało do końca roku - o ile 12 Minutes wyjdzie przed eventem na GamesCom czego spodziewać się możemy na danych rok:

  • Halo Infinite
  • Godrizon 5
  • Age of Empires 4
  • The Gunk
  • Psychonauts 2

plus jakaś drobnica. Z pewnością będą to dobre gry, ale pokaz do zaorania, bo nie spodziewam się żeby nagle z rękawa wyciągnięto jakieś tytuły na 2021 kalibrem dorównujące pokazowi z E3.

chciałbym aby wszystkie konferencje Xboxa miały równie mocny lineup ;) 

Odnośnik do komentarza

no ja wciąż nie zdążyłem się znudzić tymi grami

- Forza Horizon 5 została zapowiedziana dopiero kilka miesięcy temu

- Z kampanii Halo Infinite nie licząc niesławnego zeszłorocznego dema, widzieliśmy tylko 2 cutscenki w dodatku z samego początku gry, więc chętnie zobaczyłbym nowy gameplay, z poprawioną grafiką i datą premiery 

- Gunk zapowiedziany był rok temu i do tej pory widzieliśmy tylko jeden trailer, a premiera teoretycznie za pasem

 

Najwięcej materiałów jest chyba z Age of Empires IV i Psychonauts 2 i obie gierki zostały zapowiadziane lata temu więc tu jestem w stanie zrozumieć przesyt. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2021 o 13:45, Paolo de Vesir napisał:

Trzeba się też zastanowić co faktycznie im zostało do końca roku - o ile 12 Minutes wyjdzie przed eventem na GamesCom czego spodziewać się możemy na danych rok:

  • Halo Infinite
  • Godrizon 5
  • Age of Empires 4
  • The Gunk
  • Psychonauts 2

plus jakaś drobnica. Z pewnością będą to dobre gry, ale pokaz do zaorania, bo nie spodziewam się żeby nagle z rękawa wyciągnięto jakieś tytuły na 2021 kalibrem dorównujące pokazowi z E3.

No zawsze pokaz z pokazanymi wcześniej grami nie wzbudza takich emocji.

Odnośnik do komentarza

Parę pytanie odnośnie bestii SX . Czy to normalne, że wydobywa się z niej tyle ciepła? Wczoraj po sesji z konsolą dosyć mocno grzało przez górę. Rozumiem, że tam jest odprowadzane ciepło, ale czy aż tak? Druga sprawa to czy właśnie ten " komin" po sesji przykrywacie czymś, żeby nie dostawał się tam kurz?

 

Ja wczoraj zrobiłem tak prowizrokę w razie czego.

235135788_524439415335637_2952729624012916416_n.jpg

  • Haha 9
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Parę pytanie odnośnie bestii SX . Czy to normalne, że wydobywa się z niej tyle ciepła? Wczoraj po sesji z konsolą dosyć mocno grzało przez górę. Rozumiem, że tam jest odprowadzane ciepło, ale czy aż tak?

Tak, wydajny heatsink + dobry wentylator odprowadza właśnie tak duże ilości ciepła, nie ma czym się martwić. Dopiero gdy będziesz grać w coś wymagającego i zacznie wiać chłodem z wylotu można zaczynać się martwić.

5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Druga sprawa to czy właśnie ten " komin" po sesji przykrywacie czymś, żeby nie dostawał się tam kurz?

 

Ja wczoraj zrobiłem tak prowizrokę w razie czego.

Mam tylko nadzieję, że nie nakładasz tego w sekundę od wyłączenia konsoli, bo jeśli zostało jakieś ciepło resztkowe to jeszcze chwilę po wyłączeniu wentylator działa, odprowadzając je z konsoli. Jeśli wyłączyłeś sprzęt i założyłeś mu ten kaptur to trochę możesz sobie sam zaszkodzić.

 

Nie nakładam żadnych szmatek ani innych kurzołapów po graniu, stoi jak pan Spencer przykazał, od czasu do czasu przetrze się szmatką i eloszki.

Odnośnik do komentarza

Nie no w sekunde po wyłączeniu nie. Czekam aż wszystko się uspokoi i nic już nie dmucha.

5 minut temu, Bzduras napisał:

Tak, wydajny heatsink + dobry wentylator odprowadza właśnie tak duże ilości ciepła, nie ma czym się martwić. Dopiero gdy będziesz grać w coś wymagającego i zacznie wiać chłodem z wylotu można zaczynać się martwić.

Mam tylko nadzieję, że nie nakładasz tego w sekundę od wyłączenia konsoli, bo jeśli zostało jakieś ciepło resztkowe to jeszcze chwilę po wyłączeniu wentylator działa, odprowadzając je z konsoli. Jeśli wyłączyłeś sprzęt i założyłeś mu ten kaptur to trochę możesz sobie sam zaszkodzić.

 

Nie nakładam żadnych szmatek ani innych kurzołapów po graniu, stoi jak pan Spencer przykazał, od czasu do czasu przetrze się szmatką i eloszki.

No, ale przecież tam aż się prosi żeby kurz wlatywał.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Donatello1991 napisał:

Parę pytanie odnośnie bestii SX . Czy to normalne, że wydobywa się z niej tyle ciepła? Wczoraj po sesji z konsolą dosyć mocno grzało przez górę. Rozumiem, że tam jest odprowadzane ciepło, ale czy aż tak? Druga sprawa to czy właśnie ten " komin" po sesji przykrywacie czymś, żeby nie dostawał się tam kurz?

 

Ja wczoraj zrobiłem tak prowizrokę w razie czego.

235135788_524439415335637_2952729624012916416_n.jpg

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie nawet po wyłączeniu  i przyłożeniu ucha blisko wylotu słychać jak wiatrak pracuje, więc zakrywanie raczej tylko zaszkodzi.

Ps. Zawsze możesz konsole "położyć"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...