Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przestała mi nagle działać funkcja Quick resume. Od jakiegoś czasu nie dodają mi się żadne nowe gry, nawet po usunięciu wszystkich gier, które były odpalone. Jakieś pomysły?

 

jeszcze kminie czy akurat nie trafiam ostatnio na gry, które tej funkcji nie obsługują bo widzę, taki Dead Space działa a już Ascent nie.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Cytat

Unfortunately downloads from Xbox Live appear to currently max out at about 300 Mbps. This is the result of server side throttling, a very common technique used by most online services. 300 Mbps is still a very good download speed but disappointing to anyone who has a 500+ Mbps internet connection. At 300 Mbps a 20 gigabyte game download takes just under 9 minutes. That is fast for sure but still slow when you consider that at true gigabit speeds that same download would take a mere 2 minutes 45 seconds.

 

czy ktoś potwierdzi? zastanawiam się nad zmianą neta z 300 mbps na 600 lub 1 gbps ale ta informacja wydaje mi się że może być z czasów Xbox One, bo czytam użytkownika na reddicie piszącego tak

 

Cytat

I’m downloading the Warzone update now on my Series X. It started out at about 840Mbps saying about 6 minutes to download. It’s dropped a bit now and is sitting between 640Mbps and 710Mbps. I have a gigabit connection.

 

ktoś ma łącze powyżej 300mbps i potwierdzi jaki ma download? Oczywiście po kablu najlepiej, nie wifi.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MaZZeo napisał:

 

czy ktoś potwierdzi? zastanawiam się nad zmianą neta z 300 mbps na 600 lub 1 gbps ale ta informacja wydaje mi się że może być z czasów Xbox One, bo czytam użytkownika na reddicie piszącego tak

 

 

ktoś ma łącze powyżej 300mbps i potwierdzi jaki ma download? Oczywiście po kablu najlepiej, nie wifi.

Mam gigowe. Średnio 700 leci. 

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że to co pokazuje konsola nie zawsze pokrywa się z wykorzystaniem łącza w danej chwili. Widzę, że gierka pobiera się z w miarę stabilną prędkością, a licznik w dashu najpierw pokazuje 20Mb, potem skacze do 300Mb na kilka-kilkanaście sekund, by na końcu wrócić do około 120Mb (czyli maksymalnego transferu na jaki pozwala mój net). I tak w koło macieju... Nie nazwałbym tego szczególnie dopracowanym.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej mówiłem, że nie widzę Series S na dużym telewizorze w 4K. Wczoraj jednak na próbę podłączyłem konsolę do nowej 65tki i zakładając, że gry są przynajmniej w tym Full HD, uważam że jest jak najbardziej w porządku.

 

Forza wygląda świetnie (w końcu mogłem ją zobaczyc z prawdziwym HDR), to samo Flight SIM czy np. FIFA. I chyba już nie wrócę do monitora. ;)

Odnośnik do komentarza

O ile 1080p będzie dolną granicą to na ekranie 4K masz skalowanie 4:1 przez co te gry mogą naprawdę się podobać. Problem zaczyna się kiedy konsola reklamowana jako sprzęt do 1440p już na starcie zaczyna mieć gry w 900p. To nawet na ekranie FHD nie wygląda zbyt dobrze, a co dopiero na dużym 4K.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś sens przechodzić z XoX na XSS? Po tym jak padła moja PS5 i zanim pójdzie i wróci z gwarancji ( pewnie z 4-6 tyg) postanowiłem o kilka miesięcy wcześniej zaopatrzyć się w nową konsolę od MS. Tylko właśnie XSX nie idzie nówki sztuki w normalnej cenie dostać, a czy dla posiadacz XoX odczuje przesiadkę na XSS?

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jest jakiś sens przechodzić z XoX na XSS? Po tym jak padła moja PS5 i zanim pójdzie i wróci z gwarancji ( pewnie z 4-6 tyg) postanowiłem o kilka miesięcy wcześniej zaopatrzyć się w nową konsolę od MS. Tylko właśnie XSX nie idzie nówki sztuki w normalnej cenie dostać, a czy dla posiadacz XoX odczuje przesiadkę na XSS?

 

Ja dokonałem takiej przesiadki i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

Sens jest taki że na Xboxie One X to konsola poprzedniej generacji w związku z tym nie odpali gier przygotowanych z myślą o nowej generacji. Więc jeśli komuś zależy na tym by grac w najnowsze gry to moim zdaniem lepiej wybrać XSS niż XOX

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.