Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Już od dawna miałem o tym wspomnieć, ale wczoraj mi się przypomniało...
Trochę wk#rwiające jest to uzależnienie XBOXa od online - bez sieci ta konsola traci połowę funkcjonalności, co jest śmieszne.
Nie można sprawdzić achievementów, a nawet pstrykać screenshotów :yao:
Wczoraj odpaliłem stareńkie PREY i byłem pod wrażeniem, jak ten zabytek ładnie i ostro wygląda, więc chciałem pstryknąć parę screenów, a tu error za errorem i okazało się, że akurat internet miał jakąś zadyszkę (po 3:00 w nocy, więc ogólnie luzik).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dlatego przesiadłem się z One S chyba w 2016 na PS4, miałem wtedy słabego neta a do GoW4 trzeba było ściągać kosmiczne ilości danych a nawet mnie multiplayer nie interesował. A bez tej łatki nie dało się gry uruchomić, kumpel mi powiedział ,że na PS4 nie ma takich problemów to kupiłem a One S sprzedałem. Przy Halo 5 też jakieś cyrki miałem z tym pobieraniem. Łącze 10Mb dawało wtedy w kość. Mocno się wtedy zniechęciłem. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.08.2021 o 14:23, Donatello1991 napisał:

Jest jakiś sens przechodzić z XoX na XSS? Po tym jak padła moja PS5 i zanim pójdzie i wróci z gwarancji ( pewnie z 4-6 tyg) postanowiłem o kilka miesięcy wcześniej zaopatrzyć się w nową konsolę od MS. Tylko właśnie XSX nie idzie nówki sztuki w normalnej cenie dostać, a czy dla posiadacz XoX odczuje przesiadkę na XSS?

Przecież na Amazon są po 2300, to chyba normalna cena?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Wczoraj odpaliłem stareńkie PREY i byłem pod wrażeniem, jak ten zabytek ładnie i ostro wygląda, więc chciałem pstryknąć parę screenów, a tu error za errorem

 

OK, tym razem to nie wina XBOXa i braku internetu - okazuje się, że PREY ma chyba jakąś blokadę i nie można robić zrzutów ekranu w tym akurat tytule :dunno:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Wredny napisał:

Już od dawna miałem o tym wspomnieć, ale wczoraj mi się przypomniało...
Trochę wk#rwiające jest to uzależnienie XBOXa od online - bez sieci ta konsola traci połowę funkcjonalności, co jest śmieszne.
Nie można sprawdzić achievementów, a nawet pstrykać screenshotów :yao:
Wczoraj odpaliłem stareńkie PREY i byłem pod wrażeniem, jak ten zabytek ładnie i ostro wygląda, więc chciałem pstryknąć parę screenów, a tu error za errorem i okazało się, że akurat internet miał jakąś zadyszkę (po 3:00 w nocy, więc ogólnie luzik).

Dodałbym do tego zjebane udostępnianie screenów/klipów z gier poza konsolą + śmiesznie mała ilości miejsca na zapisy w konsoli i czas nagrywania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrzyłem na miejsce zajmowane na dysku wewnętrznym konsoli. Ciągle nie mogę dojść co zabiera mi 8 GB danych. Od dostępnej pamięci odejmowałem zainstalowane gry oraz miejsce zarezerowane przez gry na zapis danych i dalej mi wychodzi 8 GB widmo.

 

Sprawdziliście kiedyś? xd

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MaiorZero napisał:

Patrzyłem na miejsce zajmowane na dysku wewnętrznym konsoli. Ciągle nie mogę dojść co zabiera mi 8 GB danych. Od dostępnej pamięci odejmowałem zainstalowane gry oraz miejsce zarezerowane przez gry na zapis danych i dalej mi wychodzi 8 GB widmo.

 

Sprawdziliście kiedyś? xd

Quick Resume? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, MaiorZero napisał:


O nie pomyślałem o tym. Jak wrócę do domu to usunę gry z Quick Resume i dam znać.

Znaczy z tego co mówili architekci części pamięci z tego 1  terabajta jest na stałe zarezerwowana dla Quick Resume. Więc usunięcie gier i tak chyba nic nie pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

Znaczy z tego co mówili architekci części pamięci z tego 1  terabajta jest na stałe zarezerwowana dla Quick Resume. Więc usunięcie gier i tak chyba nic nie pomoże.

 


Teraz ponoć można usuwać.


https://www.google.pl/amp/s/www.eurogamer.net/amp/2021-04-20-xbox-series-x-s-update-lets-you-see-which-you-can-quick-resume

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...