Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie miał ktoś problem z nie wpadającymi osiągnięciami? Właśnie zdałem sobie sprawę że od tygodnia ogrywam Valhalle zrobiłem z 10 sojuszy i nie wpadło żadne osiągnięcie. Rownież w Gears 5 Hivebusters ukończyłem 2 rozdziały i nic nie wpadło.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, damianos27 napisał:

Witam!Zastanawiam sie nad kupne xbox series s,warto kupić tą konsole?jak z grami będą wychodzić normalnie z najnowszymi silnikiem itp??

Z grami możesz być spokojny, będą wychodzić normalnie i z najnowszym nextgenowych silnikiem

 

 

Xbox Series S i X to najszybciej sprzedające się Xboxy w historii.

 

A pomyślcie co by było, gdyby nie myląca nazwa i te wszystkie babcie które zagubione w nazewnictwie kupuje stare konsole zamiast nowych

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

 

Fajny wywiad z Gandalfem na temat FPS Boost. Szczególnie cieszy mnie segment, w którym wspomina, że pracują nad wdrożeniem tej opcji w tytułach z OGX/360 i "later this year" będą mieć na ten temat coś więcej do powiedzenia :banderas:

Mówił coś o resolution boost, którym chwalili się przed premierą konsoli, a potem słuch o tym zaginął?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Mówił coś o resolution boost, którym chwalili się przed premierą konsoli, a potem słuch o tym zaginął?

Z tego co usłyszałem to materiał jest w całości poświęcony FPS Boostowi.

 

@ASX okłamałem Cię - wspomina o tym na końcu filmu, ale na zasadzie "we're constantly looking at it".

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Bzduras napisał:

Z tego co usłyszałem to materiał jest w całości poświęcony FPS Boostowi.

 

@ASX okłamałem Cię - wspomina o tym na końcu filmu, ale na zasadzie "we're constantly looking at it".

Szkoda że cały czas nie ma konkretów, resolution boost połączony z FPS boost byłoby prawdziwym gamechangerem dla wielu gier które nie dostały remastera 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...