Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Największe rozczarowanie to Redfall, bo oczywiście XDF w temacie było mocno na wyparciu, a wyszło że czeka nas coopowe gówno pod 12 latków. XDDD 

 

MS, potrzebujemy jebniecia - tyle studiów musi statystycznie dostarczyć chociaż jedna grę nie dobra, nie bardzo dobra, a wybitna. Wierzę, że na E3 2023 2025 będzie już zaorane. :lapka:p

 

No Redfall już po pierwszej zajawce nienastawiał mnie pozytywnie i wczoraj tylko potwierdziły się moje obawy co do tego czym ta gra będzie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, dee napisał:

Ja nie potrzebuję. Wolę stabilny przypływ dobrych gier przez cały rok niż eksplozja 2 razy do roku i udawanie że przez resztę czasu dobrze się bawimy MASTERUJĄC wciąż to samo.

Spoko, nie każdy musi stołowac się w restauracji. Bary mleczne też podają smaczne jedzenie. :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

W Redfall można też grać solo w kampanii, więc się sprawdzi. :lapka:

 

SoTa tez, tak samo jak i WoWa, ale wówczas czujesz że nie masz pełnego doświadczenia. Mogę od razu powiedzie , że identyko będzie w RF.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

SoTa tez, tak samo jak i WoWa, ale wówczas czujesz że nie masz pełnego doświadczenia. Mogę od razu powiedzie , że identyko będzie w RF.

 

SoTa bym do tego porównania nie wrzucał. Moim zdaniem kompletnie niegrywalne solo.

 

W Redfall pewnie podobnie jak w Borderlandsach uda się skończyć fabułę i dobrze bawić, kto wie może nawet dadzą towarzyszy AI, co by nie było tak pusto.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Bigby napisał:

 

W Redfall pewnie podobnie jak w Borderlandsach uda się skończyć fabułę i dobrze bawić, kto wie może nawet dadzą towarzyszy AI, co by nie było tak pusto.

Tak wygląda opis gameplayu Redfalla na YTIMG_20220613_155514.jpg.6d8e0e4ed7717bbdd54554740c1cc95d.jpg

Być może to tylko marketingowe pierdololo, a być może to gra z o wiele większym naciskiem na singla i historie niż nam się wydaje. 

To w ogóle nie byłby pierwszy raz, bo o deathloopie też przez długi czas myślano że to gra stricte pod multiplayer

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, SnoD napisał:

Wydają FPS'a bez co-op'a w singlu (Infinite): "Ja yebie, nie kupuje, jaka porażka, nie przejdę kampanii z kumplami z forumka!"

 

Wydają FPS'a z co-op'em w singlu (Redfall): "Ja yebie, nie kupuję, jaka porażka, na co komu multi w kampanii srololo!".

 

"Gracze", proszę nie zmieniajcie się nigdy XD

Problemem pewnie jest to, że halo było słynne właśnie dzięki sieciowym bajerom a gry arkane były singlowe. Tutaj jest do odwrócone do góry nogami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem mega ciekawy tej Ary, skoro Microsoft i tak zapewnił 4x w gamepassie day one w postaci Humankind.

A co do monolitów i graczy i tego całego pierdololo w skrócie - wiele z nas czekało na te największe gry, które wiadomo że już jakiś czas się pichcą i ich nie zobaczyliśmy, chyba tyle koniec tematu. 

Dziwne jest, że Microsoft nie chce zrobić żadnego swojego "ubisofciaka" skoro tak dobrze się sprzedają u konkurencji, a zrobiony w fajnym settingu i z pomysłem na siebie fajnie uzupełnialby te słynne gaasy i always online gierki.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, PanKamil napisał:

Problemem pewnie jest to, że halo było słynne właśnie dzięki sieciowym bajerom a gry arkane były singlowe. Tutaj jest do odwrócone do góry nogami.

 

Każde Halo jest w pełni singlowego, więc już nie róbmy takich fikołków. Redfall tak samo może być w 100% grywalne w singlu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...