Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LukeSpidey napisał:

P.S. Czy dobrze rozumiem, że abonament Gold został zastąpiony już przez Passa?

Nie, nadal istnieje, po prostu się nie opłaca w świetle GP. Jeśli chcesz tylko grać online i nie interesują Cię gierki z GP to nadal możesz kupić tylko Golda. Gry free2play nie wymagają też abonamentu do grania, więc w takiego Warzone, Forcika czy Fall Guys grasz tak, jak powinieneś - za darmo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak za czasów PS3 się na forumku wyśmiewało, że Sony pokazuje tylko trailery bez dat i this is waiting, a na Xboxie zawsze gameplay i data premiery. A teraz jaranie się do grafiki z zapowiedziami na nie wiadomo kiedy, bo takie Fable na które bardzo mocno czekam, ma tylko 30s trailerka z żabą. Fajnie będzie jak wszystko z tej grafiki już wyjdzie, ale na razie to jest lipa straszna. Microsoft za szybko w 2021r wstał z kolan, bo w 22 znowu się na ryj wypierdolil

Odnośnik do komentarza

Wy tu możecie sobie narzekać, a MS co roku notuje wzrost wyników finansowych i subskrypcji GP, konsole też sprzedają się lepiej niż w poprzednich generacjach, to co się mają przejmować brakiem exów? Posty klawiaturowych wojowników z twittera czy forum nic nie zmienią.

 

 

 

Tym bardziej, jak miesięczne zestawienia sprzedaży zwykle wyglądają tak:

FVNv6BgUYAY727Y.jpg

 

 

A wśród najczęściej rozgrywanych gier znajdują się jeszcze takie pozycje jak Fall Guys, Apex, Fortnite, Roblox, GTA 5 i Minecraft.

 

 

 

O naśmiewaniu się z takich gier jak Grounded czy Pentiment nawet nie wspominam, bo to już zbyt żałosne. 

Edytowane przez Bigby
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że ominęła mnie gorąca dyskusja. 

 

Ja patrząc na ten temat, być może jestem w mniejszości, ale podoba mi się ten lineup na najbliższe miesiące. Chętnie zagram w Pentiment, As Dusk Fall (które z tego co widzę zalicza całkiem pozytywny odbiór w zapowiedziach), Redfall zapowiada się na kolejną dobrą grę od Arkane, Forza wygląda jak marzenia dla każdego fana racerów, a Starfield będzie pewnie jedną z największych, albo nawet największą premierą w 2023. Cholera nawet w te wyśmiewane Grounded zamierzam sprawdzić bo użytkownik @Wredny chwalił.  A międzyczasie będą jeszcze kolejne dodatki do Godrizona czy Sea of Thieves w które gram, czy Deathloop i Ghostwire którym wygaśnie umowa na czasową ekskluzywność. 

 

Jeśli dla kogoś to słaby lineup, spoko rozumiem, nie będę go przekonywać żeby zmienił zdanie. Ale mi jako graczowi się podoba. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dwa lata kompletnego piachu w planie wydawniczym PlayStation 4 nie stanęły na przeszkodzie w przebiciu 100mln sprzedanych konsol. 2021 ładnie dostarczył w gierki, 2022 opiera się głównie na multiplaformach, a w 2023 zaczną już wychodzić gry przesunięte z 2023 i nikt nie będzie pamiętał o posusze wydawniczej.

 

Gracze mają pamięć złotej rybki.

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, ASX said:

Widzę że ominęła mnie gorąca dyskusja. 

 

Ja patrząc na ten temat, być może jestem w mniejszości, ale podoba mi się ten lineup na najbliższe miesiące. Chętnie zagram w Pentiment, As Dusk Fall (które z tego co widzę zalicza całkiem pozytywny odbiór w zapowiedziach), Redfall zapowiada się na kolejną dobrą grę od Arkane, Forza wygląda jak marzenia dla każdego fana racerów, a Starfield będzie pewnie jedną z największych, albo nawet największą premierą w 2023. Cholera nawet w te wyśmiewane Grounded zamierzam sprawdzić bo użytkownik @Wredny chwalił.  A międzyczasie będą jeszcze kolejne dodatki do Godrizona czy Sea of Thieves w które gram, czy Deathloop i Ghostwire którym wygaśnie umowa na czasową ekskluzywność. 

 

Jeśli dla kogoś to słaby lineup, spoko rozumiem, nie będę go przekonywać żeby zmienił zdanie. Ale mi jako graczowi się podoba. 

 

 

Większość tego co wymieniłeś wychodzi dopiero za rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...