Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Nie wyobrażam sobie, że jest ktoś kto kupuje Xbox Series X żeby pograć w Pentiment albo Grounded :yao:

 

a czemu nie? Konsolę sie kupuję do gier, zarówno do tych wysokobudżetowych, jak i odwazniejszych rarytasików od mózgow jak Tim Shafer czy Sawyer.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta dyskusja do niczego nie zmierza, bo fan "gatunku którego nazwy nie mozna wymienic" nigdy nie spojrzy na strategie czy rasowego rpg. Grajcie w co chcecie i na czym chcecie. Dla mnie pomimo chujowego 2022 xbox wciaz dostarczyl wiele wartosciowego contentu 3rd party, a druga połowa roku miedzy innymi z darktide, pentiment czy high on life bedzie jeszcze lepsza

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem, ale ludzie z reguły kupują konsole bo to jest ich hobby. I niekoniecznie przeliczają zakup na liczbę gier, w które chcą zagrać. Ja kupiłem PS5 mimo że w tej generacji platformą dominującą jest dla mnie Xbox i wciąż jest to zakup ok, bo po prostu lubię gaming, od zawsze grałem na obu platformach, a zakup nowej zabawki nie nadwyręża mojego budżetu :sonkassie:

Nazwijmy to kaprysem :mevek:

 

Edytowane przez dee
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Całe szczęście można liczyć na 3rd party.

 

edit: @ASX

 

image.png.7f6ce58450237b7b285e9d8204222b31.png

 

Approve South Park GIF

Winszuje 4 miejsca najebać tyle postów nie mając nawet w ręku żadnego series. 

 

Godzinę temu, dee napisał:

Ja tam nie wiem, ale ludzie z reguły kupują konsole bo to jest ich hobby. I niekoniecznie przeliczają zakup na liczbę gier, w które chcą zagrać. Ja kupiłem PS5 mimo że w tej generacji platformą dominującą jest dla mnie Xbox i wciąż jest to zakup ok, bo po prostu lubię gaming, od zawsze grałem na obu platformach, a zakup nowej zabawki nie nadwyręża mojego budżetu :sonkassie:

Nazwijmy to kaprysem :mevek:

 

W punkt, sam niedawno kupiłem (drugi raz) konsole konkurencji na tę chwilę dla dwóch gier i dlc. Miałem chęć i kasę to kupiłem.

Chwilowo Xbox w odstawce, ale jesienią jak już wyjdzie a plague tale i deadloop myślę, że będzie grane, a może i coś w między czasie wjedzie do GP.

Odnośnik do komentarza

Ta ma taki bardziej poziomy layout w odróżnieniu od pozostałych. Kolorystyka też mi bardziej pasuje bo ten zielony ładnie kontrastuje z czarnym i pozostałymi kolorami z logo gier. No i też zgrabnie daty premier się przenikają - nie ma pustych miejsc. Na koniec jeszcze dodam że hasło ROADMAP mi również leży najbardziej z wszystkich haseł jakie były do tej pory prezentowane. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...