Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dee napisał:

I nie dasz rady, po prostu nie dasz wydawać rocznie kilku blockbusterowych eksów AAA.

 

Na razie czekam na zapowiadane 1 AAA na kwartał i gry single które pozostawią mnie w zachwycie jak finał The Last of Us, Resident 4 albo Forza Horizon 4.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, McDrive napisał:

Nigga please... Już współpraca przy X360 miała odwrócić passę żeby było więcej typowo japońskich gier. Zaczęło się i skończyło na Blue Dragon i Lost Odyssey:reggie:


Bardzo mijasz się z prawdą, bo ostatnio, kupując dużo exów na X360, dobitnie poczułem, jak wiele tej japońszczyzny było na klocka w tamtym czasie.
Tu tylko moje nabytki z ostatnich paru zakupów, a jest tego zdecydowanie więcej:

784871009_JaposzczyznaX360.thumb.jpg.3156188983b1938c8bc3c28425b7c923.jpg
 

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie mogłem obejrzeć tej konferencji, bo byłem w trasie, ale lista pokazanych gier wyglada naprawdę imponująco. Co takiego się zesralo, że stypa na forum? Sam fakt, ze prawie wszystko wychodzi w ciągu 12 miesięcy zasługuje na pochwałę.


Obejrzyj Paolo, zamiast teoretyzować - mimo wszystko warto, choćby dla ogólnego wrażenia.
Ja gdzieś tak do Forzy próbowałem bronić tego, co pokazują, bo w sumie źle to nie wyglądało, ale później to już równia pochyła i tylko ten Starfield mnie podniósł na duchu, choć głównie dlatego, że uwielbiam kosmiczne klimaty i swobodę eksploracji z gier Bethesdy (technicznie nie wyglądało to zbyt imponująco).

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bigby napisał:

 

Najlepiej kupić tylko PC i Switcha. Wszystkie bazy pokryte, chyba że ktoś musi w Horizony i God of Wary grać day one. Mi już to ciśnienie opada.

 

Dzięki mocniejszej współpracy MSu ze Steam mam spokój do końca generacji, bo (nie)działanie XBox for PC sprawiło, że nie skończę kampanii Halo Infinite z GamePassa. :/

2 minuty temu, Wredny napisał:

Obejrzyj Paolo, zamiast teoretyzować - mimo wszystko warto, choćby dla ogólnego wrażenia.

 

Mi tam się sporo gameplayów podobało. :lapka: Nadrobiłem dzisiaj z rana.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ASX napisał:

no Sea of Thieves ma już 30 milionów graczy i ponad 4 lata po premierze wciąż jest jedną z najpopularniejszych, najlepiej ocenianych gier na Steamie i Xboxie, jeśli to nie jest oznaka dobrej formy, to nie wiem co nią jest.

Rozumiem, że ktoś woli żeby Rare wróciło do klepania gierek na Kinecta, ale trzeba umieć przyznać SoT to jeden z największych sukcesów w historii studia.


Grałeś w ich gry w czasach N64? 
Oprócz piratów co wydali ostatnio?

Czy Mojang jest świetnym twórca gier? Dla Ciebie jest, bo minecrat jest już jakis czas i grają w to miliony. 
Taka różnica. Może MS trzyma Rare za mordę i każe im rzeźbić dodatki do piratów, bo nadal grają miliony od 4 lat. Niech se robią dalej dodatki, wyspy itd. Ale chciałbym zobaczyć coś nowego z pomysłem. Jak pokazuje historia, pomysłów im nie brakowało.

 

 

19 minut temu, wojtas011 napisał:

No ale jak coś przyciąga ludzi do tej gry to wiadomo, że MS będzie chciał żeby skupiali się tylko nad tym szczególnie, że to ten słynny GASS.

 

Takie moje przemyślenie po tej konferencji, Microsoft ma już wywalone na starych dziadów, będą próbować przywiązać małolatów do marki tymi graficznymi grami w stylu fortnite, minecraftami i tanim series s.

 

 

Ale to problem całej branży. Kierunek abonamentu, online. Nintnedo jeszcze mocno trzyma stara szkole, ale nie każdy lubi ich świat i nie wszyscy pokochają. Sony się jeszcze trzyma, ale patrza już na rynek PC wiec tez czeka tasowanie.

Czasy PSX, offline, mocne single tytuły co chwile już nie wrócą. Jak widać po tej konfie i postów tutaj- trzeba to przełknąć i wybierać czasem ciekawszy tytuł albo zmienić zainteresowania. 
 

 

Lekko Michałek drygnal po logo Team Ninja i już miałem nadzieje jak bzduras na Ninja Gaiden 4. To z wczoraj wyglądało jak mix Onimushy z Niohem. Ciekawe co tam wyjdzie z tego tytułu. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, iluck85 napisał:

Ale to problem całej branży. Kierunek abonamentu, online. Nintnedo jeszcze mocno trzyma stara szkole, ale nie każdy lubi ich świat i nie wszyscy pokochają. Sony się jeszcze trzyma, ale patrza już na rynek PC wiec tez czeka tasowanie.

Czasy PSX, offline, mocne single tytuły co chwile już nie wrócą. Jak widać po tej konfie i postów tutaj- trzeba to przełknąć i wybierać czasem ciekawszy tytuł albo zmienić zainteresowania. 

 

Trochę przesadzasz, bo jednak tytułów dla graczy singlowych nie brakuje. Powiem więcej, jest lepiej niż się wszystkim wydaje.

 

Wszystko od Sony, Nintendo to praktycznie wysokiej jakości single. 

3rd party deweloperzy też nadal podążają w podobnym kierunku (mimo że często średnio na tym wychodzą finansowo) - np  Remedy z Alanem Wake'iem 2, remakiem Maxa Payne'a, nowym Control.

 

Z innych nadchodzących w najbliższej przyszłości singli masz Callisto Protocol, Resident Evil 4, Dead Space, Jedi Survivor, Hogwarts Legacy, Marvel Midnight Suns, God of War Ragnarok, Plague Tale, Evil West, Forspoken, Stalker 2, Atomic Hearts, Metal Hellsinger, Bayonetta 3, Pokemony, Xenoblade Chronicles 3 itp. itd.

 

A wyliczając jeszcze cały katalog gier Devolvera, Annapurny, Focus Home Interactive czy Embracera to można się chwycić za głowę od ilości i jakości.

 

Należy jedynie wbić sobie, że nie każdy tytuł ma budżet 100 mln+ i czasem trzeba zrozumieć pewne ograniczenia, a niektórzy z was może zaczną doceniać i odkrywać gierki na nowo. 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Bigby said:

 

Trochę przesadzasz, bo jednak tytułów dla graczy singlowych nie brakuje. Powiem więcej, jest lepiej niż się wszystkim wydaje.

 

Wszystko od Sony, Nintendo to praktycznie wysokiej jakości single. 

3rd party deweloperzy też nadal podążają w podobnym kierunku (mimo że często średnio na tym wychodzą finansowo) - np  Remedy z Alanem Wake'iem 2, remakiem Maxa Payne'a, nowym Control.

 

Z innych nadchodzących w najbliższej przyszłości singli masz Callisto Protocol, Resident Evil 4, Dead Space, Jedi Survivor, Hogwarts Legacy, Marvel Midnight Suns, God of War Ragnarok, Plague Tale, Evil West, Forspoken, Stalker 2, Atomic Hearts, Metal Hellsinger, Bayonetta 3, Pokemony, Xenoblade Chronicles 3 itp. itd.

 

A wyliczając jeszcze cały katalog gier Devolvera, Annapurny, Focus Home Interactive czy Embracera to można się chwycić za głowę od ilości i jakości.

 

Należy jedynie wbić sobie, że nie każdy tytuł ma budżet 100 mln+ i czasem trzeba zrozumieć pewne ograniczenia, a niektórzy z was może zaczną doceniać i odkrywać gierki na nowo. 

No racja, ale żaden z wymienionych przez ciebie tytułów nie nalezy do Microsoftu, a o tym tutaj mówimy to temat XBOX.

Odnośnik do komentarza
Just now, 20inchDT said:

ale jakie to ma znaczenie jak i tak nawet w polowe z tego nie zagrasz? Jeszcze kilka dni temu narzekales, ze 30h to dla ciebie za duzo i odpuszczasz gre

No pisałem tak w kontekście Chorusa czyli gry niższego segmentu. Na granie mimo wszystko mam czas grać bo od premiery XSX ograłem ponad 100 gier.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bigby napisał:

 

Ale post był o "czasach które nie wrócą" i zanikaniu wysokiej jakości gier singlowych. Co jest nieprawdą.

Nie napisałem ze nie ma singlowych gier. Ale porównując do tamtych czasow jest ich zdecydowanie mniej. Widać gołym okiem gdzie to zmierza. Online swoje robi.

 

 

28 minut temu, ASX napisał:

tak grałem, uwielbiam na przykład Conkera Bad Fur Day. Grałem też w Banjo-Kazooie i Tooie i Goldeneye (wiele godzin na splitscreenie). A teraz gram w Sea of Thieves.

 

4 gry miałeś wtedy, dziś masz jedna. To dla Ciebie dobra forma? Ok…

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, iluck85 napisał:

Nie napisałem ze nie ma singlowych gier. Ale porównując do tamtych czasow jest ich zdecydowanie mniej. Widać gołym okiem gdzie to zmierza. Online swoje robi.

 

Zmierza w tę stronę, że za 10 lat będzie tak samo jak teraz - coś dla singlowców i fanów multi. Bo od zeszłych 10 identyczne rzeczy słyszę.

 

Jedynie Ubisoft jest cielakiem, bo każdy ich online'owy GAAS który nie jest RS Siege wykłada się na ryj, a oni dalej próbują się wbić na rynek. No ale to Ubisoft - kreatywny bankrut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...