Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dee napisał:

Naprawdę najwyższy czas wyjść z banieczki i zrozumieć, że dla wielu graczy przede wszystkim liczy się gameplay, a fabuła może być miłym dopełnieniem, acz nie wymaganym do dobrej zabawy.

Dla mnie fabuła liczy się w filmach, serialach, książkach. W grach sobie świetnie radzę bez tego, o ile gameplay dostarcza.

No ja mam odwrotnie i czytam każda znajdzke od dechy do dechy żeby bardziej poznać lore. No chyba że mówimy o Painkillerze.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

No tak, ale napisałes że można pyknac singla, no ale po chuj, jak kwintesencja gier multi jest właśnie obcowanie z żywymi graczami i nieprzewidywalność rozgrywki.

Czoperr poprosił o przykłady gier multi w których można zaliczyć fabułę i odłożyć grę na półkę to mu podałem :dunno: to nie były przykłady gier do singla.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Czoperrr napisał:

Ale nie wyobrażam sobie by gracz singlowy kupił Division albo Destiny.


Ja kupiłem i w obydwu bawiłem się zajebiście. Co prwda do Destiny to faktycznie bez znajomych nie podchodź, ale The Division wymaksowałem praktycznie sam i świetnie się bawiłem.
 

38 minut temu, 20inchDT napisał:

Ja przeszedłem division 1 sam :lapka: Pod koniec trochę pograłem z ludzmi z trueachievements w survival.


Mnie w survival wprowadził ziomek, ale i tak wolałem sam, bo wtedy tylko z jednym agentem na podjęciu się walczy - zajebiste DLC :banderas:
 

14 minut temu, dee napisał:

Doskonale się bawiłem w Division, które zresztą bardzo nieinwazyjnie łączyło tryb single i multi. Można? Można :sonkassie:


Skończyły mi się plusiki, więc tylko przyklasnę, cytując :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Just now, messer88 said:

Można zrobić zajebisty bajkowy świat który nie jest kolorowym guwnem, przykładem właśnie może być Ori albo Kena. 

Dokładnie, to co wczoraj pokazano wyglądało bardzo generycznie i bez charakteru. 

Just now, Bigby said:

Trzeba też przyznać, że odbiór konferencji w wielu innych miejscach, które przeglądałem jest zupełnie odwrotny od tutejszego.

Może nie "10/10 najlepsze show ever", ale masa osób uważa ją za bardzo udaną, co nawet mnie zdziwiło.

 

Wszędzie widzę jaranko Personą na Xboxa, co też mnei dziwi bo jak ktoś jest fanem tego typu gier to raczej ma jeszcze inny sprzęt a nie Xbox.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

Ale tak serio, te kolorowe gierki tak bardzo uderzają w waszą męskość, że musicie po nich jechać? :sonkassie:

Jak jest dobry gameplay, to niech nawet postaci srają tęczą.

 

Kolorowe gierki są spoko, ale nie zawsze pasują. Pewne gry wręcz by potężnie na tym straciły.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak to wszystko powychodzi, ale na samym show mało co rozgrzało serduszko zagrajmera. Może i okaże się, że Pentiment to sztos i must play, ale patrząc na nie czuję tyle samo emocji, co na grzybach. I to samo z większością gierek z tego pokazu. Nic nie odcisnęło się na tyle mocno, żebym przebierał nogami na widok tych gameplayów.

Odnośnik do komentarza

Największe rozczarowanie to Redfall, bo oczywiście XDF w temacie było mocno na wyparciu, a wyszło że czeka nas coopowe gówno pod 12 latków. XDDD 

 

MS, potrzebujemy jebniecia - tyle studiów musi statystycznie dostarczyć chociaż jedna grę nie dobra, nie bardzo dobra, a wybitna. Wierzę, że na E3 2023 2025 będzie już zaorane. :lapka:p

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...