Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

O ile inna byłaby optyka gdyby mieli na jesień/zimę z dwie gry. Kurwa chociaż jedną. 

Wtedy byłoby na co czekać mając w perspektywie pierwszą połowę roku z Forza, Starfieldem, Redfallem i wrzutkami day one do gejpasa (no chyba nikt nie mógłby narzekać). W międzyczasie zapowiedzi kolejnych np dwóch, trzech gier na końcówkę roku, kolejny showcase na najbliższe 12 mcy(bo to akurat jest dobre, nawet bardzo) i jakoś by się to kręciło. 

Ale na dzień dzisiejszy te obsuwy pozostawiły lej jak po Tsar Bomb, a ludzie nie chcą czekać, chcą grać. 

Gracze są niesamowicie rozczarowani bo to Xbox i Spencer głosili wszem i wobec że 23 studia robią im gry. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, dee napisał:

Problemem jest fakt, że oceniacie pokaz MS przez pryzmat nawalania się cepami rodem z CW. Dla nabrania dystansu poczytałem opinie na anglojezycznych stronach gamingowych i te są z zasady bardzo dobre. Doceniane są konkretne premiery na 2023 i doskonałe, nieprzerwane wsparcie gamepassa cały czas. No tak, ale zabrakło jakiegos gongu, którym mozna okładać przeciwników w CW, więc dla wielu pokaz jest rozczarowaniem. Dla mnie sytuacja bez zmian. codzienne granie głównie na XSX, PS5 mogę sobie odpalic raz na jakiś czas dla jakies sony-the -game, ale ileż tego jest? Jeżeli starfield nie zaliczy obsuwy, to pierwsza połowa 2023 roku będzie doskonała, kalendarz wrzutek na 2 połowę 2022 wygląda fajnie. Mi wystarczy. 

u Doritosa w głosowaniu w którym wzięło udział 110tys. graczy 72% oceniło konfe bardzo dobrze. Sam oceniam jako dobrą konfę, 2021/2020 były lepsze. Serio 30min indyków mogli zmontować w trailer 3min. i odbiór byłby jeszcze lepszy a jakieś płaczki na forum psx to miód na uszy :) 

Przypominam że w 2021 MS zaorał konkurencje i 2023 zapowiada się jeszcze lepiej a tutaj szturm paru osób o końcu Xboxa ale żeby nie było ten rok to dramat w wykonaniu MS i tutaj nie ma czego bronić, największe first party na świecie bez swojej gry.

 

 

 

a posty paru osób że uciekną za grami AAA na PS5 bo MS pokazał za dużo indyków xD  Chyba te osoby nie zdają sobie sprawy że plan wydawniczy na najbliższe 12MC u Sony wygląda tak - remaster tlou i gow ragnarok  :reggie: No ale to nie temat na to, luźne nawiązanie do niektórych postów. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To jeszcze szczerze mówiąc zaskakujące jak wysoko ocenili tę konfę ludzie poza bańkami forumowymi. To nie pierwsza ankieta, w której przeważające oceny to A i B. Sam bym tyle nie dał, już na pewno nie A, może jakies B-. Riot w gamepassie to będzie większy deal niż nam się wydaje. Dobrze, że tworzą z nimi jakieś więzi, bo riot robi dobre gry, które są mega popularne. Jeszcze teraz robią przecież bijatykę. Jak wpadnie do gp day one ze wszystkimi postaciami to byłoby ciekawie. Wild rift mógłby już pojawić się na konsolach :smutas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie śmieszy ta narracja  że M$ skupił się za bardzo na grach multi, gdy tymczasem gdyby przeanalizować sytuacje to okazuje się że wszystkie ich gry które wyjdą w ciągu następnych 12 miesięcy: Starfield, Redfall, Forza, Pentiment, ARA (tylko na PC), a nawet Grounded to gry w 100% grywalne w singlu.

Albo że widać po tych grach że są to budżetowe produkcje z Game Passa, gdy taki Starfield oszałamia wręcz swoim rozmachem, a nowa Forza za przysłowiowe 4 zł wygląda o wiele lepiej niż produkt premium konkurencji sprzedawany za 350 zł.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat i aż chce zapytać CO WY TU ODPIERDALACIE CHŁOPAKI?! :dynia:

Konkretny pokaz, nabity grami, tona dobrych rzeczy do Gamepass. Czego chcecie narzekacze, żeby wam było dobrze? GTA 6? Podróbki Uncharted? Mi się podoba droga jaką idą zieloni, gry gry gry, konkrety, bez dojenia kasy z ludzi, bez trololo z nostalgia, bez yebanych remasterów. Szykuje się piękny growy rok na XSX, PS5 chyba jeszcze mniej będzie grana niż dotychczas.

Edytowane przez knotek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pokaz zajebisty, ale najlepiej dostarczyły gry 3rd party, a rozczarowały 1st party brakiem bomb lub potwierdzeniem plotek o piekle developerskimi Stafielda (w ogóle jakaś gra MSu w nim nie była?).

 

Ogolne wrażenie było takie, ze to konferencja GamePassa, a nie Xa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, knotek napisał:

 Czego chcecie narzekacze, żeby wam było dobrze? GTA 6? Podróbki Uncharted?

 

Nie przesadzaj. Jeszcze mogą być Soulsy. Tak że forumowa elita uznaje teraz aż trzy gry które się liczą jako gry, a reszta to indyki z komórek. 

 

Jeśli gra nie polega na patrzeniu jak fotorealistyczne twarze gadają jakieś pierdoły, to jest słaby gameplay, słaba grafika i gra jest dla dzieci i na komórki.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, ogqozo napisał:

 

Nie przesadzaj. Jeszcze mogą być Soulsy. Tak że forumowa elita uznaje teraz aż trzy gry które się liczą jako gry, a reszta to indyki z komórek. 

 

Jeśli gra nie polega na patrzeniu jak fotorealistyczne twarze gadają jakieś pierdoły, to jest słaby gameplay, słaba grafika i gra jest dla dzieci i na komórki.

No to może chociaż jedna gra z fotorealistyczną grafiką na rok? Z twarzami gadającymi pierdoly? Albo nie wiem jedna gra pokazująca moc konsoli? Na rok. Albo coś co nie jest u konkurencji i nie jest grą na komórki albo robionym przez 10 lat pół indorem na 2h, które teraz 23 letni Turek robił w piwnicy w tajemnicy przed rodzicami? Na rok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Pokaz zajebisty, ale najlepiej dostarczyły gry 3rd party, a rozczarowały 1st party brakiem bomb lub potwierdzeniem plotek o piekle developerskimi Stafielda (w ogóle jakaś gra MSu w nim nie była?).

 

Ogolne wrażenie było takie, ze to konferencja GamePassa, a nie Xa.

 

Game Pass to Xbox i nie ma w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza

To prawda trochę nam spowszedniał dobrobyt game pasowy. Gdyby kilka lat temu przed erą GP zapowiedzieli że nowa gra Team Ninja od producenta Bloodborne, czy najnowsza Forza, albo nowy rpg od Bethesdy trafi w dzień premiery do abonamentu za 50 zł miesięcznie, to nikt by w to nie uwierzył, a dziś to dla nas normalność.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Problemem jest fakt, że GamePass trafił pod strzechy. W tym do ludzi, dla których gaming konczy się na wychylaniu gałki do przodu i oglądaniu scenek. Zetknięcie sie tych prostych ludzi z grami, hmm...nieco bardziej wysublimowanymi skończyło się dysonansem poznawczym, poczuciem wykluczenia, agresją. Nic, czego by psychologia nie opisywała :reggie:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, SnoD napisał:

Game Pass to Xbox i nie ma w tym nic złego.

 

Absolutnie. Xbox to maszyna do GamePassa, tak jak jest nią PC i telefon. Rozbija się bardziej o to, że chyba każdy gdzieś czekał na tytuły które pokażą moc 1st party. Wciąż najlepsze teamy milczą i brak pokazów wielu gier doskwierał. 

 

No, ale oferta XGP zacna.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie obejrzałem pogadanki o tej konferencji Rock&Borys i Pisarski Tech. No i tam raczej też pozytywny odbiór jest, a napewno nie ma takiej dramy jak na forumku. 

Ten jebany 2022 jak drzazga w fiucie jeśli chodzi o duże exy. 

 

No ale osobiście jestem spokojny. Mam furę gier które chciałbym ograć, w międzyczasie coś wyjdzie. Ktoś kto ma ps5 spędzi ten czas podobnie, tyle że zagra jeszcze w nowe God Of War. Nie liczę remakeu TLOU, jak tu czytałem po konferencji ze ludzie wolą wydać 350zl na remake 9 letniej gry to się kurwa nie dziwcie że wydawcy wyciągają łapy po hajs, za dwa lata sprzedadzą jeszcze ultimate pakiet part 1i2.

 

Przyszły rok to niewiadoma w sumie, bo na dziś Sony też nie zalewa nas datami premier na 2023r. Więc może MS trochę nadrobić. 

Nie wiem, podczas samej konferencji trochę się gorączkowałem, teraz jakoś już mi przeszło. Czekam na zapowiedzi Gearsów i będę szczęśliwy, oby ten rok był tylko wypadkiem przy pracy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...