Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli odejmiemy te tysiące gier z Xboxa1, 360 i Xboxa One ktore będa dostępne we wstecznej w dniu premiery oraz wszystkie gry robione przez wydawców third party, studia niezależne i 15 studiów wewnętrznych, to tak, można przyjąć że nie będzie gier.

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, dee napisał:

Microsoft zapewne wydał grube hajsy na badania focusowe, badania preferencji grupy docelowej i inne takie zanim wybrał nazwę dla nowej konsoli, a tu takie coś. Nie poprosili o rade ekspertów z FPE.

No nie wiem co tak słabo :xboss:

 

No jakims dziwnym trafem zawsze jakies konsole sprzedaja sie lepiej, a inne gorzej.

No nie wiem jak to jest mozliwe :pawel:

Odnośnik do komentarza

No ja po prostu ubolewam nad tym, ze zamiast 3 konsol, ktore sie swietnie sprzedaja, znowu beda tylko 2. Przeciez nawet nie sprzedajac gier mozna zarabiac na konsolach, akcesoriach oraz prepaidach i okazjonalnie farming simulatorze i fifie (najmocniejsze marki w zielonym obozie).

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

mam nadzieje że moderacja  posprząta ten śmietnik

Zostal naruszony punkt regulaminu, ktory zabrania wypowiedzi krytycznych w nowych tematach. Tylko tasowanko i klepanie sie po siusiakach dozwolone.

 

A do sprzatania przyda sie oczywiscie kubel z niesamowicie nowoczesnym designem :cool:

19159318-0-image-a-1_1569941026514.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Jakies beda.

 

56 minut temu, Mejm napisał:

Yaczes ale uwazaj z kim tanczysz. Jeszcze tych dzisieciu prawdziwych koneserow xboxa z forum nie bedzie robic u ciebie zakupow. To jest powazny rynek.

 

20 minut temu, Mejm napisał:

A do sprzatania przyda sie oczywiscie kubel z niesamowicie nowoczesnym designem :cool:

19159318-0-image-a-1_1569941026514.jpg

Nie zgubiłes sie  Mejmie, nie powinieneś przypadkiem przebywać w dziale PS3 albo CW?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...