Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ta konsola ma taki design zeby o wiele lepiej odprowadzac cieplo i mniej sie grzac co przelozy sie na o wiele lepsza wydajnosc? Co do wymiarow - Xbox One jest wiekszy od Koksa i o wiele od niego slabszy. Xbox SX jest wiekszy od Koksa i to o duzo a nie wydaje mi sie zeby z takim designiem niepotrzebnie go powiekszali. Dobrze wszystko rozumiem czy z czyms sie myle? Sony dzisiaj ma chyba stan wyjatkowy w swoich siedzibach, nie wiedza w jakich problemach sa i mozliwe ze jedyne co ich moze ocalic to haslo PS5, to samo co Xbox SX tylko lepsze

Odnośnik do komentarza

Podobał mi się Gamecube, bo był inny i to też mi się podoba. 

Płaskie i leżące, to jest oklepane od lat 80.  Bardzo fajnie wygląda, minimalistycznie, bez zbędnych udziwnień, żeberek, ukosów i innych bazarowych wstawek. 

Day one. Jeszcze cena i czy do nas trafi też pod koniec 2020 czy będzie trzeba do Berlina cisnąć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wstępnie wygląda na to, że GPU xbox będzie minimalnie mocniejszy od PS5 (tak, której specyfikacji nie znamy).

Mi tam design się podoba akurat. Jakby to Wezyr powiedział - dla mnie się podoba.

Tylko nazwa wciąż nijaka, taka nieokreślona

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jak mozna bylo tak zyebac z ta nazwa.

Sytuacja jak z wii i wii u - do dzisiaj ludzie nie wiedza ze to dwie rozne platformy.

Przeciez dla zwyklego zjadacza chleba to jest sytuacja jak z roznymi modelami laptopa z tej samej serii - nie wie czym sie to rozni od siebie, oprocz ceny.

Do tego wizualnie prawie taki sam pad, mimo wszystko podobna konsola i mamy kolejna przegrana generacje.

Well done.

Odnośnik do komentarza

Ja to rozumiem, kontroler jest swietny, ale z marketingowego punktu widzenia to dramat.

Teraz maja trudnej.

 

PSX - szary kontroler

PS2 - czarny kontroler

PS3 - bezprzewodowy kontroler

PS4 - zupelnie inny kontroler

 

Oprocz tego konsole, ktore roznia sie od siebie wygladem, no i wiadomo ze PS4 jest nowsze od PS2.

 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pada to kolejną drobną zmianą jest faktura nowych spustów

sel9oqm73c441.jpg

 

Co do nazwy to nowy xbox nazywa sie po prostu: Xbox. Series X to po prostu jak sama nazwa wskazuje jeden z modeli nowej konsoli.

Pewnie za kilka miesięcy MS zapowie kolejne. Wiemy już o istnieniu słabszsgo Lockharta bez napedu. Ale ciekawe czy ms planuje tez wypuszczenie przystawki do xclouda? Cos w stylu stadii tylko zrobionego dobrze.

 

Fanowskie przeróbki ale mające dużo sensu

ELsHDW3WwAAWi3t?format=jpg&name=large

ELsHDXEXkAAQ_4r?format=jpg&name=large

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powtórze się

23 godziny temu, ASX napisał:

Tym którzy tak strasznie się martwią czy konsola nie spowoduje konsternacji u klientów, pragnę tylko przypomnieć że już teraz na rynku funkcjonują trzy konsole xboxa, Xbox One X i Xbox One S oraz SAD i jakoś nie słychać aby wzbudzało to jakieś problemy, ludzie nie oddają masowo omyłkowo kupionych xboxów do sklepu i świat się nie zawalił.

 

Życie jest pełne trudnych wyborów. Telewizory, monitory, karty graficzne, lodówki, tostery, odkurzacze pełne sa przeróżnych, często bardzo dziwnych nazw

 

A mimo to ludzie jakoś sobie radzą. No chyba że wierzycie że gracze są głupsi i nie bedą w stanie ogarnąc nowej nazwy konsoli

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dave Czezky napisał:

Wyobrazcie sobie, ze osoba srednio zorientowana chce kupic na swojego xbox one x gre. 

A tam gry na xbox one, xbox one x enhanced i xbox one series x. 

No nie wiem co tak slabo. 

Osoba srednio zorientowana pójdzie do sklepu po Xboxa.

X - mocniejszy droższy, S - tańszy ale słabszy. 

Ta konsola to Xbox X. Następna będzie Xbox X2 potem X3 itd 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Fanek napisał:

No ale Dave dobrze napisał PS3, PS4, PS5 ładnie zachowana kolejność, łatwo rozróżnić logo na pudełku gry.

A przy xbox kolejne "X" w nazwie nayebali i taki szarak właśnie nie ogarnie sam

rozumiem że ty i twoi koledzy to są takie dauny że jakby nie cyferka na pudełku to byście nie wiedzieli którą generację kupujecie tak?

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się jako zatwardziały fan produktów (wykluczając telefony) firmy SONY i ich konsol. Nigdy nie posiadacz żadnej z konsoli M$ (X-Boxa)

 

To co mi teraz imponuje to fakt że ten napompowany GameCube będzie wstecznie kompatybilny wstecz ze wszystkimi konsolami M$.

A to oznacza że taka osoba jak ja może kupić Xboxa Series X i ograć to co wyjdzie na obecnej (za rok) generacji oraz we wszystko co wyszło dawniej. Nawet gdybym chciał specjalnie kupić każdą konsolę oddzielnie to wyszło by mi drożej niż sam Series X. Dlatego to będzie moja pierwsza konsola M$ :lapka: 

 

14 minut temu, Fanek napisał:

No ale Dave dobrze napisał PS3, PS4, PS5 ładnie zachowana kolejność, łatwo rozróżnić logo na pudełku gry.

A przy xbox kolejne "X" w nazwie nayebali i taki szarak właśnie nie ogarnie sam

 

Pudełka z grami Xboxa wyglądały zawsze lepiej :( stawiając je w rzędzie ładnie wyglądają zachowując jednolitość. Zielone pudełko, Logo Xboxa, Tytuł gry i wszystko na czarnym logo. Nie wydaje mi się żeby wchodząc do sklepu ktoś miał problem z kupieniem odpowiedniej gry. Raczej będziesz się starać nie kupić tego czego nie chcesz. 

 

maxresdefault.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dalej o nazwie widzę. Czy nazwa mi się podoba? Nie, w ogóle. Czy będzie problemem marketingowym? Nie, od tego będzie kampania marketingowa, żeby sprzedać produkt i wyjaśnić go. WiiU miało problem, bo w marketingu nie chciało się za bardzo odciąć od Wii, wystartowało pomiędzy generacjami i miało handhelda, z którym musiało rywalizować o fanów Nintendo.

Xbox SX nie posiada takich problemów, core base jest mocny i skłania się ku hardcore'owym graczom, z anglojęzycznej sfery językowej, przyzwyczajonej do podobnego nazewnictwa.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, tukan napisał:

rozumiem że ty i twoi koledzy to są takie dauny że jakby nie cyferka na pudełku to byście nie wiedzieli którą generację kupujecie tak?

 

ty głupku ja pisze o przeciętnych szarakach konsumentach kowalskich, a nie ludziach z tego forum

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...