Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dave Czezky napisał:

Ja i ty to rozroznimy, mowimy o 90% ludzi, ktorzy maja to kupic.

To już raczej jest zadanie oddziałów Xboxa i MS żeby ludzie potrafili to rozróżnić, jak będą bierni jak podczas tej generacji to może być słabo, jak zainwestują w dobrą i agresywną kampanię reklamową to może i powinno im to wyjść na dobre

2 minuty temu, Michał_K napisał:

Do patyczków zapachowych

Zaczynasz uskuteczniać żenadę jak kolega 20cali w temacie DS

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

To już raczej jest zadanie oddziałów Xboxa i MS żeby ludzie potrafili to rozróżnić, jak będą bierni jak podczas tej generacji to może być słabo, jak zainwestują w dobrą i agresywną kampanię reklamową to może i powinno im to wyjść na dobre

No ale po chuy to ma wychodzic na dobre, inwestowac w to hajsy, jak mozna po prostu normalnie nazwac?

Od razu przechodzenie do dmg ctrl, szacun.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

  

1 minutę temu, 20inchDT napisał:

graj stacja? to jakieś rosyjskie jajeczka?

 

Xbox to jakies jajko z niespodzianka?

1 minutę temu, zloto napisał:

Jezu, jaki tu idzie baicik i to naprawdę niskich lotów, ze strony pewnych użytkowników, a reszta łyka to jak młode pelikany. Opamiętajcie się na Spencera, proszę was. 

 

Albo nie. Bo pięknie się to czyta, tylko szkoda trochę zaśmiecania takiego tematu :<

 

Nie wiem, nie mam ani plusikow, ani minusikow.

Spadam, mam robote.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartolinsky napisał:

No wiadomo, jak ekipa od Xboxa wymyśliła nazwę 360 to też im chodziło o kąt pełny :pawel: Podstawy matematyki

No z tego co mowili to 360 oznaczać miało peleń zakres rozrywki. 

 

Poczytalem trochę w wikipedii i rzeczywiście z tego co piszą

Cytat

W geometrii rzutowej mówi się o przecinaniu się prostych równoległych w nieskończoności, przy czym tym razem jest tylko jeden punkt niezależnie od tego, w którą stronę podążamy; w efekcie obie te nieskończoności „sklejają się” razem i prosta topologicznie staje się okręgiem.

Wcześniej znałem pojęcie nieskóńczoności tylko z analizy matematycznej. Mój błąd, przepraszam

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

To już raczej jest zadanie oddziałów Xboxa i MS żeby ludzie potrafili to rozróżnić, jak będą bierni jak podczas tej generacji to może być słabo, jak zainwestują w dobrą i agresywną kampanię reklamową to może i powinno im to wyjść na dobre

Zaczynasz uskuteczniać żenadę jak kolega 20cali w temacie DS

To mój chyba 2 post tutaj. W pierwszym napisałem ze bardzo ładna konsola. Podoba mi się. A jak kolega chyba żartem spytał po co wentylacja czy estetyczna kratka na górze to napisałem. Jak to godzi w honor tej konsoli również to przepraszam. Nie chce tutaj kłócić się, i tak jest rynsztok. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...