Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

no tylko ze ja mam w dupie to czy wygra, ja jestem zwyklym konsumentem i biore ten sprzet z ktorym spedze duzo czasu i ktory da mi mozliwosc grania w moje ulubione serie i szczerze moim zdaniem wypuszczenie dwoch wersji konsol to bedzie strzal w 10 i gdybym handlowal gierkami to zacieralbym rece ze jest szansa przyciagnac wieksza ilosc osob, bo wydaje mi sie ze sklepy z grami najwiekszy boom przezywaja na start nowej generacji

Odnośnik do komentarza

  

2 minuty temu, kubson napisał:

no tylko ze ja mam w dupie to czy wygra, ja jestem zwyklym konsumentem i biore ten sprzet z ktorym spedze duzo czasu i ktory da mi mozliwosc grania w moje ulubione serie i szczerze moim zdaniem wypuszczenie dwoch wersji konsol to bedzie strzal w 10 i gdybym handlowal gierkami to zacieralbym rece ze jest szansa przyciagnac wieksza ilosc osob, bo wydaje mi sie ze sklepy z grami najwiekszy boom przezywaja na start nowej generacji

 

Niesamowity znawca! No pamietam start Xbox One.

Spoiler - konsola zalegala na polkach, a PS4 nie dalo sie kupic w normalnej cenie przez tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Zje*ali czy nie, to kupią i tak fani i garstka znających temat, cała reszta i tak wybierze "plejstejszon" Więc problem nazwy można olać. Świadomy gracz wie co ma wybrać, plebs kupi co poleci pan w sklepie. 

Zrobią dokładnie to samo co Apple. 

Xbox Series X- dla nadzianych, wybrańców, świadomych użytkowników

XBox Series S- dla plebsu 

Xbox Series D- digital dla garstki ludzi którzy nie chcą z płytami się waflować

 

Mimo memów, konsola raczej będzie mała. 

I trochę mnie dziwi jęczenie gdzie to postawić. Oglądając zdjęcia pokoju graczy nie ma problemu postawić 1,5m głośnika w pokoiku 5x2, sub gdzieś się miota między nogami i wszystko pasuję. 

 

I bardzo fajna kwestia z działaniem wszystkich gier na pozostałe X. Można śmiało brać na premierę i ogrywać gry na Xbox One i oczekiwać te pod nowego Xboxa. Dobry ruch, bo w przypadku nowych konsol przeważnie warto odczekać ten rok i obczaić sprzęt, gry już jakieś sensowne powinny się pojawić. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

@mozi

Na 100% bedzie kibel, do ktorego beda s.r.a.c. mikrotransakcjami, no ale niech zyja nadziejami - w koncu na Xbox One jest tyle niesamowitych exow :pawel:

1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Xbox one miał zły PR od czasu E3 + był droższy o 100 euro.

 

dobrze ze teraz jest dobry marketing z konsola, ktora nazywa sie i wyglada ja ta z poprzedniej generacji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dave Czezky napisał:

@mozi

Na 100% bedzie kibel, do ktorego beda s.r.a.c. mikrotransakcjami, no ale niech zyja nadziejami - w koncu na Xbox One jest tyle niesamowitych exow :pawel:

Aż tak cię boli to, że świat gier przechodzi na cyfrową dystrybucję i streaming?

Zachowujesz się conajmniej jak właściciel wypożyczalni video albo sklepu z płytami CD. :usmiech:

Edytowane przez chris85
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, 20inchDT napisał:

Xbox one miał zły PR od czasu E3 + był droższy o 100 euro.

 

No ale nie kumam, ludzie placili podwojnie za ps4, bo popyt byl tak duzy. Jak to wytlumaczyc?:(

2 minuty temu, 20inchDT napisał:

@Dave Czezky Myślałem, że po tych wszystkich memach chociaż wiesz jak wygląda ta nowa konsola, bo nie przypomina konsol obecnej generacji. Słabo się interesujesz branżą i jeszcze podasz złe pudełko klientowi :isee:

 

tam czarny prostokat, tu czarny prostokat, dwa takie same pady. Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dave Czezky napisał:

Idz postaw wszystko na na to, ze Xbox wygra nastepna generacje konsol xd

Proponuje zostawić tą mentalność o przygrywaniu i wygrywaniu generacji konsol w CW.

Każdy z producentów  (nintendo, sony i microdoft) ma dzisiaj swój target i trochę inne cele. Rynek jest na tyle dojrzaly że konsole różnych producentow mogą koegzystować, spokojnie zarabiając pieniadze dla swoich producentów (co pokazała obecna generacja). 

 

To już nie lata 90-te, chociaz wiem ze niektorzy bardzo tego żałują

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dave Czezky napisał:

no sorry, jak masz zwykla konsole z jedna szczelina ( xD ) i druga z dwoma + nazywa sie dodatkowo PRO, to dosyc latwo jest to zrozumiec.

To ty napisałeś, że to

60

i to

977655_20_i1064.jpg

wygląda tak samo, a chcesz, żebym uwierzył, że jesteś w stanie rozróżnić konsole po jednym dodatkowym placku?

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...