Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ASX napisał:

Nie zgubiłes sie  Mejmie, nie powinieneś przypadkiem przebywać w dziale PS3 albo CW?

Chyba cw ci za bardzo weszlo na psyche bo nic nie napisalem w stylu cw a sie doszukujesz na sile. Ktos sie nie jara nowa konsola i ekosystemem = cw. Bardzo prostackie myslenie, ale po akolicie zielonej korporacji sie nie spodziewam wiecej :reggie:

Odnośnik do komentarza

Haha nie wytrzymie. Klapy boją się o januszy, które mogą nie ogarnąć nazewnictwa  jednocześnie tłumacząc jak to Sony robi to dobrze. Tydzień temu sprzedałem PS3 takiemu fanowi fifki i był później w szoku jak kupił gałę na PS4 i mu nie zadziałała. Jak ktoś jest daunem to nim będzie, podobnie z klapami.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

Chcesz mi powiedzieć że prowadzisz tutaj zwyczajną merytoryczna dyskusje?

 

To zwkły shitposting, ktory nic nie wnosi do tematu. Nawet nie udajesz ze obchodzi cie ten temat

Ale co mam poleciec do sklepu, kupic xoboxa i pokazac ci paragon zeby udowodnic tobie, ze temat mnie obchodzi? xD Czy ty sie dobrze czujesz? Wiesz, zawsze mozesz stwierdzic, ze forum jest ch.ujowe i skasowac konto. Daje max 4 posty w temacie o userach, o ile ktos zauwazy.

 

Ochlon i przyjmij do wiadomosci, ze nie kazdy jara sie ekosystemem a wyglad konsoli i nazwa moga byc po prostu zle. Mnie ciekawia takie zagrywki microsoftu bo wygladaja na takie jakby firma nie wyciagala wnioskow z poprzednich lat. Atakujesz tez Yaczesa, ktory jak nikt na tym forum potrafi powiedziec jak wygladala sytuacja xboxa w polsce i jak nazwa wplywa na zrozumienie produktu przez typowego mirka. Takze mozna podnosic merytoryczna dyskusje ale i tak odbierasz kazda negatywna opinie jako cw.

  • Plusik 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nie gorączkuj, bo w tym wieku musisz juz uwazac

 

 nic nie mam do twoich poglądow, ale  w tym temacie nie skonstruowales pól merytorycznej opinii, zacytowalem prawie wszystkoe twoje posty, zaden nie byl na temat, kazdy to shitpost i offtop. Chodziło mo o żenujący poziom twojej wypowiedzi, z krytyką nie mam problemu

 

a przyznam szczerze ze chetnie bym posluchal co posiadacz ps3 moze miec do powiedzenia na temat nextgena, ale na razie niestety nie dales nam takiej mozliwosci, po prostu

 

I nie wiem gdzie atakuje Yaczesa? Napisalem tylko żeby nie traktował  źlw swoich potencjalnych klientów, to raczej dobra rada

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Ale co mam poleciec do sklepu, kupic xoboxa i pokazac ci paragon zeby udowodnic tobie, ze temat mnie obchodzi? xD Czy ty sie dobrze czujesz? Wiesz, zawsze mozesz stwierdzic, ze forum jest ch.ujowe i skasowac konto. Daje max 4 posty w temacie o userach, o ile ktos zauwazy.

 

Ochlon i przyjmij do wiadomosci, ze nie kazdy jara sie ekosystemem a wyglad konsoli i nazwa moga byc po prostu zle. Mnie ciekawia takie zagrywki microsoftu bo wygladaja na takie jakby firma nie wyciagala wnioskow z poprzednich lat. Atakujesz tez Yaczesa, ktory jak nikt na tym forum potrafi powiedziec jak wygladala sytuacja xboxa w polsce i jak nazwa wplywa na zrozumienie produktu przez typowego mirka. Takze mozna podnosic merytoryczna dyskusje ale i tak odbierasz kazda negatywna opinie jako cw.

Sytaucja Xboxa w Polsce? a kogo to interesuje? Gry kupujesz cyfrowo, Game Pass ma taką samą cenę, większość gier Bogu dzięki  ma tylko napisy a nie jakieś  osrany dubbing. Stary to już nie te czasy, że idziesz do sklepu i widzisz stare gierki po 250 zł, albo składasz preorder i modlisz się, żeby gra dotarła w dniu premiery. 

Xboxy sprzedaje Game Pass i wsteczna, ogarniesz to? GAME PASS usługa z grami (póki co) za śmieszne pieniądze. 

Xbox X celuje w gamerów, którzy kochają swoje hobby. S kupią ci "nieświadomi" bo tańsze a ma "Netflixa tylko z grami" 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ins napisał:

Haha nie wytrzymie. Klapy boją się o januszy, które mogą nie ogarnąć nazewnictwa  jednocześnie tłumacząc jak to Sony robi to dobrze. Tydzień temu sprzedałem PS3 takiemu fanowi fifki i był później w szoku jak kupił gałę na PS4 i mu nie zadziałała. Jak ktoś jest daunem to nim będzie, podobnie z klapami.

Dokładnie, kiedyś w PE pojawiały się listy smutnych niebieskich że na święta zamiast ps/ps2 rodzice im przez pomyłkę kupowali polystation i funstation 2 z bazaru. Jak ktoś nie ogarniał to dalej nie ogarnie.

 

5a4e59977d9bf4eeb9c0916ce3b0.png

Generacja monolitów? :banderas:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, chris85 napisał:

 

Xbox X celuje w gamerów, którzy kochają swoje hobby. 

 

XD

A potem forza, halo i gearsy i jakies (pipi) robione po kosztach, ktore sluza jako zrodlo memow. 

Im sie po prostu nie oplaca robić gier. To jest najwieksza wada modelu, ktory gloryfikujesz. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Dave Czezky napisał:

XD

A potem forza, halo i gearsy i jakies (pipi) robione po kosztach, ktore sluza jako zrodlo memow. 

Im sie po prostu nie oplaca robić gier. To jest najwieksza wada modelu, ktory gloryfikujesz. 

nie zgodze sie.

W ramach tego modelu wyszły też np. najlepsze gry tego roku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...