Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale czemu, poważnie czemu poszli z Series X, kiedy ich ostatnia konsola to był Xbox One X. Poważnie, jaki jest tu sens. One jeszcze mogę zrozumieć, bo stoi za tym idea i koncept konsoli, ale Series X? To tak jak po 360, zamiast z Xbox One, poszli z nazwą Xbox Series 360. Jest to po prostu ku.rwa głupie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figaro napisał:

No dobra, ale czemu, poważnie czemu poszli z Series X, kiedy ich ostatnia konsola to był Xbox One X. Poważnie, jaki jest tu sens. One jeszcze mogę zrozumieć, bo stoi za tym idea i koncept konsoli, ale Series X? To tak jak po 360, zamiast z Xbox One, poszli z nazwą Xbox Series 360. Jest to po prostu ku.rwa głupie.

Pewnie taki że nowa konsola nazywa się po prostu Xbox. A series X i inne niezapowiedziane serie to różne modele

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniłem zdanie. Jeżeli rzeczywiście sprowadzi się to głównie do obniżonej rozdzielczości i niewielkich zmianach w ustawieniach graficznych, to będzie to genialny ruch. Wybrali chyba najlepszy moment na taki podział, bo wielu ludzi nie ma TV 4k, a sporo osób gra też na monitorach. Taki 1440p lockhart jak będzie kosztował 299$ to będzie znikał z półek, bo GP to zbyt dobry deal.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

ale twardy zawodnik, wyedytowal swoje zaczepki zanim admin wpadnie xDDDDDDDDDDDDDD

Dokladnie @D.B. Cooper

No ale mogliby teraz zrobic Xbox Two.

Przeciez teraz jest One :pawel:

Rozumiem, ze One jest uzyte nie w sensie chronologicznym, ale serio - byloby to najlepsze rozwiazanie w tej sytuacji.

Tak ale 2<5 i już szach mat na starcie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kubson napisał:

dejv niby biznesmen, niby zna sie na gierkach, a tak naprawde nie ogarnia podstawowych rzeczy xd no ale ma swojego przydupasa mejma ktory metnalnie jest wiezniem lat 90 xd 

 

perfect couple xd

 

Wazne jest zebym wiedzial co ogarniaja ludzie.

Idz postaw wszystko na na to, ze Xbox wygra nastepna generacje konsol xd

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Mejm napisał:

Series sugeruje, ze oprocz serii X sa jeszcze jakies inne serie. Ale to ma sens jak wydajesz no... wiecej niz jedna.

No wydaje mi sie że ma sens, widać to nawet na tym forum, gdzie kilka lat po premierze koxa i prosiaka wciaz niektorzy siedzą na starych premierowych konsolach lub w wersji slim.

 

Nie kazdy potrzebuje bestii z 12 terafankami do odpalania gier w 8k za 3 koła. Niektórzy zadowolą się slabszą ibtańszą wersją do  tv 1080p i 1440p. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...