Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Niech oni najpierw wydadzą to co mają wydać czyli Redfall,Forza i Starfield. Do tego jakieś mniejsze gierki jak ten Benedict Fox. I już będzie dobrze.

 

No i jeśli naprawdę mają tą Gearsowa kolekcję to możliwe że wrzucą to na końcówkę roku, a taki Hellblade czy Avoved wyjadą na rok następny.

No zobaczymy zresztą jak to będzie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2023 o 16:34, drozdu7 napisał:

Ja bym chciał powrotu to tej szaroburej kolorystyki, do atmosfery beznadziei i przegranej wojny.

Eksploracja trochę przypominająca horror, żeby było klimatycznie. 

A ogólnie to niech po prostu zapowiedzą i tak będę grał 

 

Też bym chętnie zobaczył powrót tej kolorystyki.

 

Dla mnie przepis na sukces dla Gears 6, to tak mocne uderzenie jak swego czasu zrobiła jedynka. Było czuć next gen. Chciałbym by grafika powalila na glebę jak kiedyś jedynka. Wtedy i strzelanie będzie smakować lepiej gdy człowiek zobaczy te odpadające flaki. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

dlatego właśnie otwarcie powiedzieli co dokładnie będzie na streamie:

- Redfall

- Forza Motorsport

- Minecraft Legends

- ESO

 

a Starfield będzie pokazany na osobnym pokazie później.

 

 

 

 

No nawet sobie nie żartuj że nie będzie Starfielda i tylko te 4 gry będą bo chyba jebnę ze śmiechu. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Szymek napisał:

To że gracze mają jakieś dziwne oczekiwania gdy od jakiegoś czasu wiadomo co będą pokazywać to też dziwne. Głupi czy jak ;)

Oczekiwania zawsze trzeba mieć, ale też przy okazji warto poczytać opis wydarzenia (bo to, co będzie pokazane wiadomo było już od zapowiedzi) zamiast tworzyć swoje scenariusze i teorie, a później wkurwiać się, że się nie ziściły. Za każdym razem, niezależnie od wydawcy, ten sam schemat powtarza się (z drobnymi wyjątkami, gdzie faktycznie jakieś megatony spadają, choćby pojedyncze): zapowiedź, opis, teorie i marzenia, a potem zderzenie ze ścianą, płacz i narzekanie, że miało być tak pięknie a wyszła taka lipa.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Szymek napisał:

A to lepiej żeby nie reklamowali? 

To że gracze mają jakieś dziwne oczekiwania gdy od jakiegoś czasu wiadomo co będą pokazywać to też dziwne. Głupi czy jak ;)

Zapowiedź tak, ale hajpowanie go jakby to była zapowiedź nowego GTA? No nie wiem :notlikethis:

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Szymek napisał:

A to lepiej żeby nie reklamowali? 

To że gracze mają jakieś dziwne oczekiwania gdy od jakiegoś czasu wiadomo co będą pokazywać to też dziwne. Głupi czy jak ;)

Dziwne oczekiwania? Cały poprzedni rok wyglądał tak jakby Microsoft nie istniał na rynku gier. Nie wydali nic dużego, jedyne co mieli do zaoferowania to obiecanki. Kilka lat i 500 mln wydane na Halo Infinite poszły w pizdu a gra jest gównem (celowa hiperbola), pozapowiadali gry widmo na 2030 rok, ich gry na premierę były momentami niegrywalne (FH5). No kurwa, chyba mam prawo oczekiwać żeby Microsoft w końcu ogarnął pizdę i zrobił pokaz gier które wyjdą niedługo oraz da jakiś update odnośnie tego co tak hucznie pozapowiadali kilka lat temu. Ja rozumiem że niektórzy może mają niskie wymagania odnośnie Microsoftu ale bez kurwa przesady. 

Odnośnik do komentarza

Cały poprzedni rok był słaby. Ale teraz właśnie ogarniają pizdę i w związku z tym że w najbliższych miesiącach mają wyjść gry takie jak Forza Motorsport, Redfall czy Starfield,  organizują pierwszy z cyklicznych eventów, na którym pokażą więcej materiałów z tych gier i podadzą daty premier. No chyba właśnie tego ludzie oczekiwali, po tej posusze która była w zeszłym roku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, suteq napisał:

Dziwne oczekiwania? Cały poprzedni rok wyglądał tak jakby Microsoft nie istniał na rynku gier. Nie wydali nic dużego, jedyne co mieli do zaoferowania to obiecanki. Kilka lat i 500 mln wydane na Halo Infinite poszły w pizdu a gra jest gównem (celowa hiperbola), pozapowiadali gry widmo na 2030 rok, ich gry na premierę były momentami niegrywalne (FH5). No kurwa, chyba mam prawo oczekiwać żeby Microsoft w końcu ogarnął pizdę i zrobił pokaz gier które wyjdą niedługo oraz da jakiś update odnośnie tego co tak hucznie pozapowiadali kilka lat temu. Ja rozumiem że niektórzy może mają niskie wymagania odnośnie Microsoftu ale bez kurwa przesady. 

Dobrze napisane. Wspomnę jeszcze o  kilkunastu kupionych studiach, obietnicy nowych  co 3 miesiące. Czy chociażby takich pierdołach jak  zerowe wsparcie tego crapa Halo czy wielomiesięczne czekanie na DLC do Forzy Horizon 5. Swoją drugą drugiego ( za które zapłaciłem 1.5 roku temu) ani widu, ani słychu. Czy czuję się oszukany? No kurwa raczej. 

5 minut temu, ASX napisał:

Cały poprzedni rok był słaby. Ale teraz właśnie ogarniają pizdę i w związku z tym że w najbliższych miesiącach mają wyjść gry takie jak Forza Motorsport, Redfall czy Starfield,  organizują pierwszy z cyklicznych eventów, na którym pokażą więcej materiałów z tych gier i podadzą daty premier. No chyba właśnie tego ludzie oczekiwali, po tej posusze która była w zeszłym roku. 

Ktoś wierzy w to, że Redfall albo Starfield będzie czymś więcej niż 70-75 na MC? 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...