Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już o strategiach wspomnieliście, to ostatnio zupełnie przypadkiem dowiedziałem się, że na konsole tylko obecnej generacji w marcu wychodzi Anno 1800, gra specjalnie pod pada przystosowana, uwielbiam serie, także trochę się jaram co tam z tego wyjdzie. 

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

A produkują w końcu więcej konsol XsX żeby było co sprzedawać, czy dalej 80% to tani XSS?

 

Te wyniki mówią o sprzedaży konsol w ujęciu przychodu, a nie liczby jednostek, więc jeśli udział XSS w ogólnej sprzedaży rósł w zeszłym roku, to mogli sprzedać tyle samo konsol, ale przychody będą niższe.

 

Generalnie bez zaskoczenia, okres pocowidowy + brak głośnych premier first i third party, wszystko przenoszone na 2023+

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

W listopadzie jak wyjdzie Starfield to będzie szał pał na zakupy xboksów.

Redfall im klientów nie przyciągnie, choć osobiście uwielbiam gry Arkanem, tylko jak to reklamować? To nie jest gra o strzelaniu do hordy wampirów, looter shooter tylko w zapewne marginalnym stopniu, skradanka? Kogo skradanki interesują, a jak się okaże że w rdzeniu to immersive sim jak ich poprzednie gry z elementami wszystkiego powyżej, a idę o zakład że tak jest, to grupa docelowa jest skromna.

Kolejny Minecraft ok, pewnie nadal ma rzeszę fanów i się sprzeda. Nie wiem jakie wyniki osiągnęło ich gra w typie diablo, nawet pograłem w nią z godzinkę i była całkiem sympatyczna.

Forza się obroni, ale to do fanów wyścigów, ja nim nie jestem i ciężko się wypowiadać.

To będzie lepszy rok dla Xboxa niż poprzedni, nie wiem jak wypada konkurencja z planami wydawniczymi bo nie mam ich konsoli teraz i nie śledzę.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, suteq napisał:

Dziwne oczekiwania?

No tak bo obecna dyskusja dotyczy pokazu gierek. I jest jak na granicy narysowane co będzie i że nic więcej nie oczekiwać. Starfiled widocznie jest dla nich tak wazna premiera że zrobią osobny event. A Ty mi tu wymieniasz jak fatalny był to rok dla X. Przecież ja to wiem. Myślę że każdy kto ma ta konsole jest świadomy ze MS dał dupy w tym roku i jest tym zawiedziony.

Chciałbym aby nie było zapowiedzi widmo gierek a faktycznie je pokazywali światu jak będzie rok do premiery. Ten rok zapowiada się lepiej, widać że CHYBA coś wydadzą i każdy znajdzie coś dla siebie :)

 

 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko do czerwca tego roku ma wyjść Forza Motorsport, Redfall i Starfield + spadochroniarz AoEIV, więc 4 wysokobudżetowe gry.

 

Na Starfield będzie szał czy ktoś chce czy nie. I to będzie tak naprawdę pierwszy moment w którym miliony posiadaczy PS5 dopiero w sklepie połapie się, że największe bangery Bethesdy jednak nie wyjdą na konsolę Sony, więc może być dla MS ciekawa sytuacja. Bo nie ma co się oszukiwać, gry jak Redfall jakąś tam cegiełkę dołożą, ale to długowyczekiwane flagowce będą ciągnęły ten okręt.

Odnośnik do komentarza

Jestem sceptyczny co tej daty, chyba że nie sprecyzowali czy chodzi o rok kalendarzowy czy fiskalny który im się zaczyna chyba w kwietniu.

Wtedy może się w pierwszej połowie wyrobią.

Zaraz luty, biorąc pod uwagę że chcą pompować sprzedaż abonamentów to nie ma baty żeby wystrzelali się z gier na ten rok w trzy miesiące. To nie ma sensu.

Według plotek Redfall ma wyjść początku maja, Forza może będzie na przełomie czerwca/lipca. Starfield listopad, to AoEIV może i niedługo ale gra już miała premierę na PC więc bez pompy wpadnie może dość szybko.

Są zdaje się jeszcze że dwie gry który wpadną w międzyczasie i tyle mają. Dużo, czy mało zależy jak kto ceni swoje "4 zł".

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dalhi napisał:

Jestem sceptyczny co tej daty, chyba że nie sprecyzowali czy chodzi o rok kalendarzowy czy fiskalny który im się zaczyna chyba w kwietniu.

Sprecyzowali, Starfield ma wyjść do końca czerwca. Były ostatnio plotki że zaliczył opóźnienie na lato. Ale nikt nigdy nie mówił o listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Sprecyzowali, Starfield ma wyjść do końca czerwca. Były ostatnio plotki że zaliczył opóźnienie na lato. Ale nikt nigdy nie mówił o listopadzie.

Listopad to mój typ, nadal realny. Przypominam że gra miała już datę premiery ale odbył się zamknięty pokaz przed E3 w maju i data wyparowała.

Ja uważam że nie wydadzą swoich gier w trzy miesiące i tyle. Listopad to idealny termin który gwarantuje dobrą sprzedaż, a tego się oczekuje od tego tytułu.

Odnośnik do komentarza

To będzie zamknięty pokaz tej niezapowiedzianej gry w maju przed E3 i gra zniknie z kalendarza wydawniczego na ten rok :dafuq:

Na 2023 rok zapowiedziano dużo, wyjątkowo dużo ciekawych tytułów i nie mam bólu tyłka o brak premier od MS. Tylko jestem sceptyczny co do obietnic. Uwierzę jak zobaczę.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...