Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Jak by na koniec roku wydali np odswiezoną trylogię Gearsów to bym się nie obraził :notbad: Wczoraj skonczyłem pierwszy raz w zyciu GeoW2 i bawiłem się świetnie. No i gra nadal wygląda i rusza się dobrze.


To teraz najlepsza trójeczka przed Tobą :banderas:
4b97f82d-47b8-4c41-a9b0-66a8bd4405a2.thumb.png.2e9fd49ae4b8c252d510a85967a57777.png

Dwójka miała fajny, horrorowy vibe, ale to przy trójce bawiłem się najlepiej - jest najbardziej "epicka", jak to się kiedyś mówiło.
Sam niedawno pierwszy raz w życiu przechodziłem Gearsy i to jeszcze przed tymi boostami do 60fps - to screen z XSX, gierka wygląda cudownie.

No i właśnie tu nasuwa się pytanie, czy ta rzekoma trylogia Gearsów to miałby być jakiś remake dwójki i trójki, żeby był komplecik z odrestaurowaną jedynką, czy po prostu zapudełkują to, co jest już w GP i GoW2 i 3 będą w tym pakiecie tylko remasterami w 4K/60fps? :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Ten horrorowy vibe wyczułem tylko w jednej lokacji (nie musze chyba pisać której). Potem to juz szare rozjebane miasto/jaskinie/ruiny/palace a to miało swój własny gearsowy vibe. jak trójka prezentuje sie jeszcze lepiej to elegancko. Jak ma byc jakis pakiet to muszą coś więcej zrobić niz tylko 4k i 60fps (teraz tego nie ma? rusza się to i wyglada bardzo dobrze). Tzn jak chca za to więcej niż obecnie kosztują te gierki osobno. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2023 o 12:41, ASX napisał:

dlatego właśnie otwarcie powiedzieli co dokładnie będzie na streamie:

- Redfall

- Forza Motorsport

- Minecraft Legends

- ESO

 

a Starfield będzie pokazany na osobnym pokazie później.

 

 

 

 

Ehh M$, od rana im nie działają serwisy i w robocie wszystko mi spierdolili, teraz to info czytam o braku Starfielda xDD.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

teraz to info czytam o braku Starfielda

Ale przecież to już trąbili dawno że dostanie osobny event.

Może ten dzisiejszy Direct wygląda nudno ale dla mnie najważniejsze czy dotrzymają słowa i wydadzą do czerwca to co zapowiedzieli. Jeśli tak, to szafa gra i wtedy na E3 znów sobie mogą zapowiadać gry które wyjdą w ciągu roku bo to jest fajny format 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

Trylogia już jest zremasterowana, więc żadnej kolekcji nie będzie. Żałuję tylko, że Judgment pominęli, bo non toper akcja, a technicznie jeszcze lepsze od 3.

Dla pecetowców nie ma nic poza Gears 4/5 i fatalnie zrobioną i działającą po dzis dzień jedynką Ultimate :). Ja np. Nie mam Xboxa i na PC chętnie zobaczyłbym choćby zwyczajny port Gearsow 2/3 i Judgement. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...