Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Fanek napisał:

Oczywiście że to nie będzie tak wyglądało opamiętajcie się.

Fanek zjarany kolejną zajawką przejdzie grę w wyobraźni.

A po premierze i odpaleniu drugiego rozdziału jego sceptycyzm sięgnie zenitu.

I między wierszami będzie pytał innych, czy warto skończyć tą grę.

Później Ofi się przyłączy, że nie tego oczekiwał od tej produkcji.

Następnego dnia obaj zdominują  forum swoimi podejrzeniami, że wyebali kasę w błoto.

Wstępnie dodając sobie otuchy, że jednak nie...ale niesmak pozostanie.

I wtedy wirus zombie opanuje świat.

I zamiast grać w dying light 2 będzie wystarczyło wyjść na ulicę,

Albo wyprowadzić psa.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tych wow i podniecenia ta grafika. Sprzet jest parokrotnie mocniejszy od pro na ktorym cutscenki IN ENGINE w takim detroit wygladaja jak film. Krajobrazy w death stranding wygladaja czasami niemal fotorealistycznie. 

 

Nie rozumiem tej podniety, dla mnie normalne jest raczej oczekiwanie takiej grafiki, a nawet lepszej . Zreszta nie bylo tutaj nic gameplayu na mnie tutaj grafa zadnego wrazenia nie zrobila, tym bardziej ze to jakies montowane przerywniki, gdyby tak zmontowac highlist gowa lub death stranding pewnie by to nie gorzej wygladalo.

Skoro na takim sprzecie jak pro da rade wycisnac taka grafe to na nowej generacji licze na zdecydowanie wiecej niz to co na tym filmiku

 

 

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ograłem może z 2-3 godziny jedynki i mam zamiar po zwiastunie do niej wrócić teraz pytanie do tych co ograli . Na trailerze jest jakiś troll czy w jedynce też są jakieś elementy fantastyki? Do tej pory myślałem że gra jest mocno osadzona w realiach nordyckich bez jakiś elementów fantasy a wszystkie jazdy dzieją się w głowie bohaterki.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

Do tej pory myślałem że gra jest mocno osadzona w realiach nordyckich bez jakiś elementów fantasy a wszystkie jazdy dzieją się w głowie bohaterki

No ja przeszedlem gre i mam takie samo zdanie jak ty. Elementy fantastyczne byly tylko w glowie bohaterki.

 

W ogóle dziwi mnie pomysł na robienie sequela bo jedybka byla piękną zamknięta opowieścią, ktora nie zostawiala imo miejsca na kontynuacje. A tu nagle trailer dwójki i takie WTF, nic nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2019 o 22:59, 20inchDT napisał:

Ja serio nie widzę nic dziwnego, żeby na sprzęcie 12tf ta gra tak wyglądała.

 

...bo 1st party MS-u, a nie Sony. Niektórzy są już bardzo utwierdzeni w tym przekonaniu. :) 

Odnośnik do komentarza

Tak wczoraj w nocy obejrzałem trailer na duuuuużym ekranie i można niby dostrzeć przeplatanie cut-scenek z momentami najprawdopodobniej gameplay 0.55  1.00

Bardzo dobrze to wygląda od strony graficznej i w sumie patrząc na to z PS4 nie ma tam nic niemożliwego. Scena z Uncharted na wyspie w nocy podczas burzy także tak wyglądała.
Twarz Senua już nie, to cut-scena na silniku gry lub CGI

WXjiGnd.png


Pamiętam podjarka była przy pierwszych prezentacjach na PS4, a wyszło jak wyszło, ala korytarz z symulatorem chodzenia.
 

 

Edytowane przez Fanek
  • Haha 1
  • WTF 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Tekst pieśni który słyszymy w trailerze:

Cytat

Runic(??): "Tawol Athodu Ek Erilaz Owlthuthewaz Niwaremariz Saawilagar Hateka Harja."

English: "I, the Rune Master, servant of Odin, call upon the one of the Sun to aid our army."

 

na trailerze widać trolla (takiego prawdziwego, nie internetowego), które według wierzeń miały zwiastować koniec świata.

 

Może akcja Hellblade 2, rozegra się w trakcie Ragnaroku? :notsure:

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...