Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Idź, idź, może po drodze zapytaj jakiegoś recenzenta, dlaczego nie zrobił recenzji Hi-Fi Rush tydzień przed premierą i nie daj się zwieść odpowiedzią, że to był shadowdrop i został wydany godzinę czy półtorej po oficjalnej zapowiedzi! :dynia:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Idź, idź, może po drodze zapytaj jakiegoś recenzenta, dlaczego nie zrobił recenzji Hi-Fi Rush tydzień przed premierą i nie daj się zwieść odpowiedzią, że to był shadowdrop i został wydany godzinę czy półtorej po oficjalnej zapowiedzi! :dynia:

Napisałem, że to logiczne. Fantastyczny pomysł, największy sukces Microsoftu tej dekady pod względem PRowym. Niedoceniony przez excele niestety, ale jednak, łechtało graczy. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Smutne te twoje teksty o SE w każdym temacie. 


Nom, wyzywanie ludzi od debili i szukanie zaczepki w każdym temacie to z pewnością jest lepsza opcja. :reggie:

 

Prawie tak przykre, że niezadowolony jest nikt - ani Sony ani SE z tych wyników, a Ty robisz kampanię, że w sumie to nie jest tak jak mówią. XDDD Ochłoń chłopie, to nie CW.

Odnośnik do komentarza

Widac po prostu, ze cie zezlomowalo strasznie i tego wynikiem jestes ty robiacy CW i burdel po tematach. Komentarze nie sa odpowiedzia na twoje zaczepki, sa stwierdzeniem ich przyczyny. A ze niektore gry dostaja recki w dniu premiery? Dosc powszechna praktyka.

Odnośnik do komentarza

Serio ktoś kupuje dzisiaj na premierę tę gry po 350 zł? :p

7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Napisałem o braku recenzji przed premierą, co jest słabym, złym, antykonsumenckim pomysłem, a Wy niczym w temacie o Square Enix i Sony rzuciliście się jak reksio na szynkę, trochę słabe, pozdro. 

 

Myślę, że jednak bardziej antykonsumenckie i złe jest jak tydzień przed premierą na YT latają spoilery z gier fabularnych beż żadnych ostrzeżeń :p

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, SnoD napisał:

Serio ktoś kupuje dzisiaj na premierę tę gry po 350 zł? :p

 

Myślę, że jednak bardziej antykonsumenckie i złe jest jak tydzień przed premierą na YT latają spoilery z gier fabularnych beż żadnych ostrzeżeń :p

Kupiłem Starfielda na premierę, tak za 499 zł na Steam (premium). 

No akurat w recenzjach zakończeń nie ma, te wypłyną jak mają i tak, bo recenzenci będą właśnie teraz szukać sensacji (a kody już mają od dzisiaj). 

 

Anyway ogram day1, ale jak zobaczę gdzieś, czy działa, nie takie kwiatki widzieliśmy już :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

A jak ktoś jest przyzwyczajony do recenzji przedpremierowych i nie kupuje gamepassa, tylko chce kupić grę?

To kupi/lub nie (jak recenzje są wyznaczeniem)  yyyy max dzień później jak premiera? 

Odnośnik do komentarza

Wiele z najlepiej ocenianych gier tego roku miało recenzje na premierę. Animal Well, Lorelei, Minishoot Adventures, Solium Infernum, Lil Guardsman, Balatro chyba dzień przed, Mullet Madjack, Unicorn Overlord, qomp 2, Crow Country, Dragon's Dogma dwa dni przed... Nie widzę wielkiej różnicy.

Wiele z tych gier jest niskobudżetowych i te doskonałe recenzje to pewnie główne narzędzie ich promocji, ale widać mało kogo w branży to faktycznie w ten sposób obchodzi. Może nawet liczą właśnie na taki efekt "o, widzę recenzję mocną, podnieta, od razu klik i kupuję" zamiast "o widzę recenzję mocną, podnieta, gra jeszcze nie wyszła, dodaję do listy, gra dołącza do 250 gier na liście".

Odnośnik do komentarza

Czekałem na Hellblade ale na ten moment nawet nie chce odnawiać Gamepassa bo nie mam za dużo czasu na granie (poza Steam Deckiem) więc Senua trochę sobie na mnie poczeka.

 

Obstawiam oceny rzędu 7/8 jeśli recenzent jest kumaty i wie czego oczekiwać albo 5/6 jeśli pisarzyna jest zjebem oczekującym klona GoW Ragnarok.

  • beka z typa 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Oceny powinni dostać dobre, a nawet bardzo dobre. Wiadomo że to gra w stylu walking-sim z elementami walki i zagadkami logocznymi przez co to nie tytuł dla każdego. Jeżeli tylko nie skopali tego technicznie i nie ma za dużo krzaków powinni śmiało zebrać sporo lepsze oceny od jedynki a to było zdaje się 8+. Zobaczymy recenzje graczy na steam, choć tu jak zwykle wjedzie CW i zrobi burdel, ale mam wrażenie że to jednak pierwsze opinie od użytkowników mają coraz większe znaczenie dla odbioru gry i dalszej sprzedaży. Prasa branżowa jest delikatnie mówiąc mało wiarygodna. 

Pod względem audio-wizualnym materiały robią wrażenie, już pierwsza gra graficznie była imponująca w chwili premiery, a audio robi sieczkę z mózgu... Tylko rozgrywka była trochę "męcząca", trudno było się wkręcić w układanie puzli słuchając szeptów świdrujących uszy xd.

Sam jedynkę długo przechodziłem, powiedziałbym nawet że z doskoku. Zobaczymy jak podejdzie mi nowa część, jak trochę poprawili rozgrywkę udało im się znaleźć interesujący pomysły żeby trochę urozmaicić schemat chodzenie-układanie puzli-walka to może złego słowa nie powiem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...