Skocz do zawartości

GOTY 2019 - głosowanie


Square

GOTY 2019  

163 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2019:

    • Apex Legends
    • Astral Chain
    • Borderlands 3
    • Call Of Duty Modern Warfare
    • Crash Team Racing Nitro Fueled
      0
    • Concrete Genie
      0
    • Control
    • Days Gone
    • Death Stranding
    • Devil May Cry 5
    • Disco Elysium
    • Fire Emblem: Three Houses
    • Gears of War 5
    • Luigi's Mansion 3
    • MediEvil
      0
    • Metro Exodus
    • Mortal Kombat 11
    • Pokemon Sword/Shield
    • Resident Evil 2
    • Sekiro: Shadows Die Twice
    • Star Wars Jedi: Fallen Order
    • Super Mario Maker 2
    • The Division 2
      0
    • The Legend of Zelda: Link's Awakening
    • The Outer Worlds
    • The Surge 2
    • Total War: Three Kingdoms
      0
    • żadne z powyższych/nie mam GOTY w tym roku
  2. 2. Najlepszy Indyk:

    • A Plague Tale: Innocence
    • Baba is you
    • Blasphemous
    • Bloodstained: Ritual of the Night
    • Children of Morta
    • Creature in the Well
    • Fell Seal: Arbiter's Mark
      0
    • Katana Zero
    • My Friend Pedro
    • Outer Wilds
    • Return of the Obra Dinn
    • Steamworld Quest
      0
    • Untitled Goose Game
    • Valfaris
    • Wargroove
    • żadne z powyższych/nie gram w Indyki
  3. 3. Najlepsze DLC:

    • Commander Lilith and the Fight for Sanctuary (Borderlands Handsome Collection)
    • Gathering Storm (Civilization VI)
    • Iceborn (Monster Hunter: World)
    • Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot (Borderlands 3)
    • Seed of Evil (Mutant Year Zero)
    • Shadowkeep (Destiny 2)
    • Shores of Gold (Sea of Thieves)
    • Showdown i King of Cards (Shovel Knight)
    • żadne z powyższych/nie gram w DLC
  4. 4. Najlepszy Remake/Remaster:

    • Age of Empires II: Definitive Edition
    • Borderlands GOTY Remastered
    • Crash Team Racing Nitro Fueled
    • MediEvil
    • Resident Evil 2
    • The Legend of Zelda: Link's Awakening
    • żadne z powyższych/nie gram w remake'i/remastery
  5. 5. Największe rozczarowanie:

    • Anthem
    • Bard's Tale IV: Director's Cut
      0
    • Borderlands 3
    • Crackdown 3
    • Days Gone
    • Death Stranding
    • Far Cry New Dawn
    • Gears of War 5
    • Metro: Exodus
    • Pokemon Sword/Shield
    • Rage 2
    • Sekiro: Shadows Die Twice
    • Shenmue 3
    • The Division 2
    • The Legend of Zelda: Link's Awakening
    • The Outer Worlds
    • The Sinking City
    • nic mnie nie zawiodło w tym roku
  6. 6. Najbardziej oczekiwany tytuł 2020:

    • Baldur's Gate III
    • Cyberpunk 2077
    • Doom Eternal
    • Dying Light 2
    • Elden Ring
    • Final Fantasy 7 Remake
    • Ghost of Tsushima
    • Half-Life: Alyx
    • Halo Infinite
    • Microsoft Flight Simulator
    • Nioh 2
    • Ori and the Will of the Wisps
    • Spelunky 2
    • System Shock Remastered
    • The Last of Us Part 2
    • Vampire Masquerade
      0
    • Wasteland 3
    • Xenoblade Chronicles DE
    • na nic nie czekam w 2020
    • Resident Evil 3
  7. 7. Na jaką konsolę nowej generacji czekasz?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 12.01.2020 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

GOTY

Devil May Cry 5

 

Najbardziej "konsolowa" gra z wszystkich tegorocznych nominatów i chociażby za to należy się wyróżnienie. Gra poprawia to, z czego słynie seria, i dodaje sporo nowego. Pod oceanem arkejdowego funu kryje się pajęczyna mechanik i liczenie klatek i centymetrów jak w bijatykach. Nowe elementy doskonale komponują się z całością i nie są wtrąceniem, dodanym tylko po to, żeby było coś nowego. Aha, chyba ładniejszej gry w 60k/s na tej generacji nie zobaczymy.

INDYK

Gauntlet(?)

 

Nie wiem, czy to jest indyk - stąd brak głosu w ankiecie - ale z mniejszych gier największą frajdę sprawił mi Gauntlet, czyli uproszczone i arkejdowe Diablo. 90% funu z gry to interakcja z współgraczami, więc wstrzymuję się od głosowania.

DLC

BRAK

 

REMAKE

RESIDENT EVIL 2

 

Wysokobudżetowa gra AAA oparta na klasycznym pierwowzorze. REngine daje czadu, totalna przepaść w stosunku do oryginału. I przy okazji potężny policzek dla tych, którzy twierdzą, że grafika i technologia nie ma znaczenia.

ROZCZAROWANIE

RESIDENT EVIL 2

 

Hołubiony mesjasz sprzed lat nie dał rady. Ta gra to jest po prostu The Order 1886, tyle, że mniej cutscenek, a więcej chodzenia. O " walce" z tymi bezbronnymi inwalidami, czytaj zombie, szkoda pisać. Postacie jednowymiarowe jak z matrycy, historia - kino klasy C. Gameplay  wynosi słowo drewno na nowy poziom.

Nie oddałem głosu w ankiecie, bo nie chcę nikogo rozjuszyć.

 

 

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

GOTY 2019 - no ciężko miałem tu wybrać, bo zarówno Borderlands 3 jak i Crash Team Racing zapewniły mi w tym roku sporo wrażeń i emocji. Ostatecznie głos poszedł na kontynuacje Borderlands, tytuł na którego zapowiedź czekałem przez ostatnie 4 lata. Ulepszony gameplay z BL2/TPS spowodował, że każda godzina spędzona na Pandorze (i nie tylko) to była czysta zabawa i przyjemność podczas ubijania przeciwników oraz sprawdzanie różnych buildów i mechanik u każdego Vault Huntera. Z drugiej strony masa bugów, tragicznie działające dropy przedmiotów i słabo poprowadzone story wkurzały dość często. Gdyby tylko w CTR były dedykowane serwery to mój głos bez zastanowienia poszedłby na śmiganie kartami.

 

Najlepsze DLC - tutaj bez żadnych niespodzianek głos poszedł na Fight for Sancturay, zapowiedziany ot tak darmowy dodatek do Borderlands 2 w wersji Handsome Collection dostarczył ciekawe story, wykorzystujące pomysły, które pierwotnie miały się znaleźć w dodatkach do TPSa.

 

Najlepszy Remake/Remaster - tutaj również bez zaskoczenia, marzenia stały się faktem i remake Crash Team Racing ujrzał światło dzienne i do tego w takiej formie jakiej nikt się nie spodziewał. Oprócz całej zawartości CTRa dostaliśmy od razu dostęp do tras Nitro Karta, a sama gra jest wspierana comiesięcznymi Grand Prix gdzie możemy odblokować nowe pojazdy, postaci oraz inne customizacje, a to wszystko za darmo. Gdyby tylko multi miało dedykowane serwery to byłby tytuł idealny.

 

Największe rozczarowanie - z żalem, ale niestety tytuł na który najbardziej czekałem zawiódł mnie w co najmniej kilku aspektach. Borderlands 3, bo o nim mowa, rozczarowało mnie głównie słabą, a miejscami tragiczną fabułą, która ma się nijak do tego z czym mieliśmy do czynienia w BL2/TPS oraz Tales of the Borderlands. Głupie decyzje twórców w zmienieniu podstaw lore i nie trzymanie się faktów z poprzedników było mega słabym zagraniem, do tego stopnia, że dla sporej ilości osób jest to bardziej spin-off niż prawilna kontynuacja.
Kolejnym sporym minusem są problemy z wydajnością czy też masa bugów jak niedziałające skille czy wyłączające się konsole (XOne), które do dnia dzisiejszego nie zostały w całości naprawione (a w międzyczasie pojawiły się nowe). Smucą tragiczne decyzje jeżeli chodzi dedykowane dropy przedmiotów w grze oraz rozpaczliwe próby Gearbox w zbalansowaniu tego tytułu pokazują, że nie bardzo wiedzą w którą stronę chcą iść.

 

Najbardziej oczekiwany tytuł 2020 - z zapowiedzianych tytułów to chyba tylko na The Last of Us 2 czekam jako tako, ale nie jestem jakimś wielkim fanem jedynki, więc bez ekscytacji. Bardziej wyczekuje informacji o przyszłości BL3 i kolejnych dodatków fabularnych, niż kontynuacji przygód Joela i Ellie.

 

Na jaką konsolę nowej generacji czekasz? - Pewnie nikogo nie zaskoczę, ale na PlayStation 5. Hype zawsze mi się udziela przy starcie nowej generacji więc tym bardziej cieszy mnie, że PS5 ma niby być wstecznie kompatybilne z PS4 i jeżeli rzeczywiście będzie działać cuda z loadingami to biorę w okolicy premiery.

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

GOTY 2019 - no ciężko miałem tu wybrać, bo zarówno Borderlands 3 jak i Crash Team Racing zapewniły mi w tym roku sporo wrażeń i emocji. Ostatecznie głos poszedł na kontynuacje Borderlands, tytuł na którego zapowiedź czekałem przez ostatnie 4 lata. 

 

Największe rozczarowanie - z żalem, ale niestety tytuł na który najbardziej czekałem zawiódł mnie w co najmniej kilku aspektach. Borderlands 3, bo o nim mowa,

 

Psycho-fana nie zrozumiesz... :dunno:

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Odniosłem wrażenie, że lepiej bawiłeś się przy CTR, którego określasz praktycznie mianem ideału, ale że jesteś psychofanem Borderlands i czekałeś na to tyle lat, to wybrałeś je swoim goty, mimo że jest dla Ciebie sporym rozczarowaniem - no po prostu mi się to nie klei, ale luzik, jeśli jesteś ze sobą szczery to Twój wybór :hi:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Stawiasz rimejk 1:1 na równi z tym, co pokazało RE2? No tak, na tej zasadzie dobijemy do setki, a jak dorzucić cze remastery z podbitą rozdziałką to i do dwóch, tylko no nie wiem... Grałeś w to RE2? Bo chyba nie, skoro wymieniasz w jednym szeregu CTR i dwójeczkę.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej w tamtym roku bawiłem się przy Sekiro: Shadows Die Twice. Na drugim miejscu Resident Evil 2 Remake i Death Stranding, bo tego drugiego jeszcze nie ukończyłem i nawet teraz gram. 

Trójka to na pewno Days Gone- tyle frajdy, że aż platynkę wbiłem.

Na honorowe wymienienie na pewno zasługuje Wreckfest oraz Crash Team Racing: Nitro Fueled.

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...