Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Propozycja dla marudzących na wygląd Ellie - nie oglądajcie 

 

Ja sobie już wyobrażam tych jebanych piwniczaków-graczy napastujących aktorkę na Twitterze obrażając ją od dałnów, tak jak nasi dojrzali forumowicze. 

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Wyglada oczywiście zajebiscie, ale po Mazinie niczego innego nie można było się spodziewać :). Jeden z lepszych trailerów do serialu, jaki widziałem. 

 

Widać, ze dosyć mocno lecą że skryptu gry, sceny są dokładnie z gry wyjęte, zapowiada się wierna adaptacja. W Part II będzie emocjonalna demolka dla tych co nie znają fabuły gry:).

Odnośnik do komentarza

No tak tak my i ten nasz humor z pierwszej klasy gimnazjum z nazywaniem aktorki dałniakiem, mam nadzieje że nigdy nie wejdzie na forum psxextreme.info bo wyobraź sobie że nie chciałbym jej sprawić przykrości ale reszta forumowiczów już grzeje klawiaturke żeby napisać pod jej twitterkiem takie przykrości:notlikethis: 

Odnośnik do komentarza

A ja wam mówię i nawet piszę, że będzie tak zajebiście, że wasze zdradzieckie mordy się wykrzywią i poleci z nich gęsta, cuchnąca piana! Ellie mi średnio podeszła, bo w grze jest zajebiście fajna, a tu jakiś dałn z syndromem jelita mocno drażliwego. Ale pewnie widząc ten odwzorowany i chłonąc historię świat zapomnę o tym detalu. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

No tak tak my i ten nasz humor z pierwszej klasy gimnazjum z nazywaniem aktorki dałniakiem, mam nadzieje że nigdy nie wejdzie na forum psxextreme.info bo wyobraź sobie że nie chciałbym jej sprawić przykrości ale reszta forumowiczów już grzeje klawiaturke żeby napisać pod jej twitterkiem takie przykrości:notlikethis: 

 

Nieźle, Supcio ponownie nie zrozumiał w ciągu pięciu minut. To chyba rekord. Nie mówiłem dosłownie o naszych forumowych przegrywach, tylko waszych kopiach po całym świecie, które nie będą się tego wahać :)

 

ale będzie się działo z aktorką Abby :obama: 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figaro napisał:

 

Nieźle, Supcio ponownie nie zrozumiał w ciągu pięciu minut. To chyba rekord. Nie mówiłem dosłownie o naszych forumowych przegrywach, tylko waszych kopiach po całym świecie, które nie będą się tego wahać :)

 

ale będzie się działo z aktorką Abby :obama: 

Co mnie obchodzą jacyś wredni obcy ludzie?? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...