Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie że trailer "rozpoerdala wszystko co wyszło przez ostatnie lata" to typowa dla tego forum hiperbola. Bo bez przesady trailer nie wybija się niczym szczególnym i wygląda jak do bólu standardowy typowy zwiastun telewizyjnej produkcji. A że to jednak HBO to myślę że będzie trzymał poziom

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Fajne trailerki, ale nie czuję, żeby rozpierdoliło The Wire, Sopranos czy The Shield, Chyba nie mam w statystykach bonusu +30 do hajpu od odpowiedniego loga przy danej produkcji. Obejrzeć obejrzę pewnie bo czemu nie, to produkcja HBO, więc poziom będzie na pewno wysoki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Acha to już nie noże mi się coś podobać? Ok. Ja czekam. Liczę ze będzie cudownie. Nie oglądam wszystkich seriali jakie wychodzą. 

2 godziny temu, messer88 napisał:

 

ale że seriale? 

Trailer. Może mi się podobać czy nie wolno? 

 

Godzinę temu, ASX napisał:

Pisanie że trailer "rozpoerdala wszystko co wyszło przez ostatnie lata" to typowa dla tego forum hiperbola. 

Szkoda ze nie jesteś taki obiektywny w temacie gier na xboxa czy nowego halo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mozi napisał:

Acha to już nie noże mi się coś podobać?

A kto napisał, że nie może Ci się podobać? Konkretny cytat tylko daj, a nie "A BO WY NIE MUWICIE ŻE NIE ROZPIERDALA TO ZNACZY ŻE MI SIĘ NIE MOŻE PODOBAĆ".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mozi napisał:

Szkoda ze nie jesteś taki obiektywny w temacie gier na xboxa czy nowego halo. 

Chyba mnie z kimś pomyliłeś, nie jestem obiektywny (nikt na forum nie jest, ty także) ale jak coś mi się podoba to to chwalę, a jak nie podoba to to krytykuję (proponuje zajrzeć do tematu Halo czy innych gier Xboxa jak nie wierzysz). Staram się unikać hiperboli, nie piszę tekstów w stylu "ta gra rozpierdoli wszystko co wyszło przez ostatnie lata" "mesjasz" "to będzie gra generacji".

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

Polecam lekturę komentarzy na ppe

Nigdy, przenigdy w życiu nie poleciłbym nikomu lektury komentarzy na ppe, chyba, że jako szybki sposób na dostanie raka czy może oddziałom w Guantanamo jako propozycję tortury psychicznej

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, mozi napisał:

Acha to już nie noże mi się coś podobać? Ok. Ja czekam. Liczę ze będzie cudownie. Nie oglądam wszystkich seriali jakie wychodzą. 

Trailer. Może mi się podobać czy nie wolno? 

 

Szkoda ze nie jesteś taki obiektywny w temacie gier na xboxa czy nowego halo. 

Może Ci się podobać tak jak niektórym może się coś nie podobać. No rozpyerdala mnie takie coś :pawel: Wygląd ellie dla mnie drugorzędna sprawa ale ja po prostu nie znosze gry tej dziewczyny. MOŻE MI SIĘ NIE PODOBAĆ?? A nie, potem musze czytać że nam sie nic nie podoba bo ktoś miał czelność skomentować element który w trailerze nie do końca mu przypasował. 

Ps. Clicker wygląda jak npc z ps2 pozdro :leo:

 

 

 

 

 

 

Ale reszta bardzo fajnie sie zapowiada + hbo więc nie wierze że się nie uda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra to nie czytajcie lepiej. Ale jazda co? To są ludzie, którzy lubią podobne gry, mają takie same konsole w domu, śledzą newsy jak większość z nas a zobaczcie jak mimo wszystkich podobieństw się różnimy w samym byciu ,,człowiekiem''. Fajnie, że ppe ich tam trzyma i nie przyszli tutaj. Gdyby tak zebrać ich w jednym miejscu i otruć... :kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

trzeba jeszcze łopatologicznie niektórym wyjaśnić że problemem nie jest to że jest brzydka i wygląda jak ziemniak z dałnem tylko że znacznie odbiega wizualnie od postaci znanej z gry, o innych rolach nic się nie mówi bo jakiś tam "matching" z dobranym aktorem a postacią jest. 

Odnośnik do komentarza

Czyli gracze chcą tego samo ale pozbawione tej magicznej interakcji gdzie to my możemy wybrać czy strzelamy znad lewego czy prawego końca murku albo czy wybierzemy drogę środkiem czy przy bocznej ścianie ścieku? A co jeśli te wszystkie aktorki, których zdjęcia wklejają ,,gracze'' nie chciały zagrać w tym serialu:

- propozycja roli w seriali The Last of Us tutaj masz skryp...
- chwila! przepraszam bardzo, The Last of Us to chyba taka gra była?
- tak! i my robimy adaptację serialową!
- oooo nieee :( jestem zmuszona odmówić bo gry są ogólnie CHUJOWE

:kekw::kekw:

Ale czy dla myślącego człowieka to jest aż tak istotne czy aktorzy wyglądają jak z gry? Bo serial może być do dupy na wielu płaszczyznach a dla mnie ich wygląd i aparycja to jedna z ostatnich rzeczy jakie mogą pogrążyć to na dno.

Odnośnik do komentarza

@Pupcio no dobrze, dobrze. Ale serio uważacie, że to jest niemożliwe, że te ładne aktorki po prostu nie chciały zagrać w adaptacji durnej gierki a ta cała Bella Ramsey zrobiła tak naprawdę graczykom przysługę i w końcu stwierdziła ,,no dobra za dobry hajsik wchodzę w to gówno'' ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...