Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Master_Lukas napisał:

Ale chyba nie w takiej formie jak w Warzone 1. Dla mnie mogłoby ich nie być i o to mi chodziło w poprzednim poście. 

 

Inna zasada będzie zdobywania zrzutów zaopatrzenia. Będzie można je zdobyć na 3 sposoby:

 -przez zdobycie twierdzy okupywanej przez boty, tam trzeba będzie zrobić jakąś misję i za to dostaniemy swój zrzut 

 -będzie też darmowy zrzut zaopatrzenia, ale chyba dopiero przy trzeciej strefie i będzie to rozwiązane inaczej niż w pierwszej części, gdzie ilość zrzutów była odpowiednia do ilości drużyn w danej strefie. Teraz jak będzie w naszej okolicy 5 drużyn, to 5 drużyn będzie walczyć o ten zrzut. Także kamperstwo przy zrzutach wejdzie na nowy poziom. 

 -trzecia opcja to kupno swojej broni w sklepie zbudowanej w rusznikarzu, bez perków, bez wyposażenia, bez broni zapasowej. Sama broń główna. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pupcio napisał:

Ale co że jak ma się mw2 to można wybrać że na początku gry już ma się dojebane w kosmos eq? xDD To niezły battle royale, ale sprawdze i tak :wujaszek:

Nie, możesz kupić w sklepie zrzut zaopatrzenia, wtedy zdobędziesz jeden z stworzonych przez Ciebie, dojebanych zestawów. Normalnie zaczynasz z pięściami.

Odnośnik do komentarza

Pooglądałem sobie filmiki codowych jutuberów i DMZ zapowiada się całkiem spoko. Okuratne takie, żeby sobie ze szwagrem postrzelać. Oby tylko nie wrócili do tego hopsasa movementu z poprzedniego warzone. I pocisków zapalających i debilnych skinów. Z warzone 2 tylko DMZ to mnie interesuje, bo BR to zawsze i wszędzie jebany będzie :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...