Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ginn napisał:

Wiadomo, czy grający na next-genach będą mogli grać online z tymi na PS4/XOX? Nie mogę się doszukać oficjalnej informacji.

Cold War ma mieć rozgrywke cross gen, aczkolwiek info na temat kontynuacji Warzone nie zostało jeszcze przedstawione. Logiczne jednak jest że tak, ludzie na next genach będą grać z ludźmi na PS4/XO. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak włączyć te 120fps? W ustawieniach nigdzie nie widziałem takiej możliwości. 

 

Dobra, doczytałem, że gra wtedy chodzi w 1440p. Tylko pytanie, bo nie mam teraz możliwości sprawdzić, w ustawieniach konsoli wybiera się rozdzielczość. Czy można wybrać 4k i 1440p i wtedy Warzone przy każdym włączeniu będzie chodził w tych ok 120fpsach, czy trzeba przełączać za każdym razem rozdzielczość w menu klocka, bo można wybrać tylko jedną? 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

A jaki masz TV? HDMI 2.1 czy 2.0?

 

Okazuje się ze do MW/Warzone trzeba wejść w "Wierność wideo i overscan" i przestawić wyświetlacz z automatycznego na HDMI. Rozdzielczość przestawi się na jakieś pokraczne 640p, ale przestaw wtedy na 1080p/4K i ustaw 120hz, wtedy będziesz miał 120fps. Chyba też nawet gry nie trzeba resetować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2020 o 00:21, Wooyek napisał:

Jak włączyć te 120fps? W ustawieniach nigdzie nie widziałem takiej możliwości. 

 

Dobra, doczytałem, że gra wtedy chodzi w 1440p. Tylko pytanie, bo nie mam teraz możliwości sprawdzić, w ustawieniach konsoli wybiera się rozdzielczość. Czy można wybrać 4k i 1440p i wtedy Warzone przy każdym włączeniu będzie chodził w tych ok 120fpsach, czy trzeba przełączać za każdym razem rozdzielczość w menu klocka, bo można wybrać tylko jedną? 

 

Jeśli masz HDMI 2.1, to ustawiasz 4K/120 fps w menu konsoli (wierność video i overscan) i załatwione. 

Jeśli nie, to dla 120 fps pozostaje ustawić 1440p (maksymalnie taką rozdzielczość wspiera HDMI 2.0 przy 120 Hz). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...