Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Yakubu napisał:

Biega ktoś z was bez snajperki? Jak podpatrywałem streamerów, to na dalszy dystans cisną karabinem szturmowym celując ze szczerbinki (wtf? Ja nawet w swoim AUG na blisko mam założony scout combat xd). Jak próbowałem grać M4A1 zamiast snajperki, to na padzie dupy nie urywa. Za to jak biegam z HDR, nie mam problemów by położyć biegnących typów jednym strzałem.

 

Tak to prawda, mnie też najlepiej celuje się Grauem (którym grają wszyscy póki go nie znerfią) z najdłuższą lufą i bez dodatku w postaci celownika. Wtedy masz bardzo fajny celownik na lufie i kładzie się wszystko z full auto, bo Grauem nie trzeba się bawić w jakieś strzelanie seriami.

Odnośnik do komentarza

Grau, M13 i M4, gdy są dopakowane to laser beamy i ogarnięci gracze grają z nimi bez kolimatorów, choć od jakiegoś czasu VLK 3.0 stał się popularny, ale to głównie u tych dwóch ostatnich.

Grau z lufą archangel ma chyba najczytelniejszą szczerbinkę w grze, dlatego to tak popularny setup. A co do drugiej broni to trzeba wyjść z założenia, że to walki na krótki dystans są najryzykowniejsze, więc lepiej mieć ze sobą MP5/MP7/FEN niż w tym momencie bezużyteczną snajperkę. Wiadomo, każdy preferuję inny styl gry, ale jak lubiłem strzelać sobie HDR'em, tak teraz wolę mieć właśnie coś z tych trzech wymienionych.

 

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, jaro napisał:

kilo to jest bardzo mocno niedoceniona bron. DMG taki sam jak grau do 30metrow, a laser z niej jeszcze lepszy od graua, ale grau wygrał tym że szczerbinka na archaniole jest najlepsza ze wszystkich

Kilo to moja ulubiona broń. 

Monolit supressor, no stock, powiększony magazynek  i jest ogień. 

Odnośnik do komentarza

Nie byliby sobą jakby czegos nie s(pipi)ili - teraz w co drugiej skrzynce jest ostrzał kasetowy/nalot precyzyjny, za to nie ma wcale samoreanimacji. Nowy typ kontraktu z wyścigiem do sklepu jest świetny, zwłaszcza w Grabieży, bo można od razu kupić balon depozytowy za 6000 i lądowiska depozytowe straciły mocno na znaczeniu. Do tego zwalona kamera przy respawnie... 200 osób w BR działa fajnie, szybciej się zabija, mniej jest łażenia po mapie bez spotkania kogookolwiek,

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2020 o 12:51, Bartg napisał:

Naprawdę nie rozumiem tego co robią z playlista trybów - po raptem kilku dniach wyleciał świetny Juggernaut, wyleciało 200 osób, wróciło Stimulus Trios (pewnie znowu na parę dni). Totalnie irracjonalne dla mnie, zwłaszcza przy tej ilości aktywnych graczy.

Ja tam czekam na powrót świetnego wg mnie trybu hardcore, ale faktycznie rotują zbyt często.Zadarza się,że pojawi się fajny tryb na początku tygodnia a jak ekipą zbierzemy się na weekend to już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Ja już cztery crashe miałem i za każdym razem jak mi dobrze szło xd A teraz to już w ogóle nie mogę do lobby wejść, bo chyba za dużo ludzi na serwerach jest. Myślałem, że jak oni co roku tyle pieniędzy zarabiają, to myślałem, że chociaż  pod względami technicznymi wymiatają, a tu takie cyrki xd
Dziś na trzy mecze na każdym mieliśmy mega lagi i skończyliśmy na dzis granie . Albo coś grzebią albo jakieś problemy na serwerach
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:
2 godziny temu, Yakubu napisał:
Ja już cztery crashe miałem i za każdym razem jak mi dobrze szło xd A teraz to już w ogóle nie mogę do lobby wejść, bo chyba za dużo ludzi na serwerach jest. Myślałem, że jak oni co roku tyle pieniędzy zarabiają, to myślałem, że chociaż  pod względami technicznymi wymiatają, a tu takie cyrki xd

Pokaż więcej  

Dziś na trzy mecze na każdym mieliśmy mega lagi i skończyliśmy na dzis granie . Albo coś grzebią albo jakieś problemy na serwerach

Podejrzewam, że mapa za duża i gra już nie wyrabia:reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Próbowałem ostatnio znów w to pograć, ale ten syf w audio nadal jest przerażający.
Na ch#j w tej grze wszystko krzyczy, stuka, brzęczy? Jakieś komunikaty, burczące skrzynki, terkoczące samochodziki... Nie słychać tego, co naprawdę ważne i jak dla mnie to całkowicie pogrąża ten tytuł, jako dające frajdę Battle Royale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zayebisty ten nowy tryb. Ostatnio właśnie tak myślałem,  że mogliby coś pokombinować z porą dnia, albo pogodą chociaż, bo ciągłe granie w to samo trochę męczy. Teraz jak zrobili noc i dodali zombiaki, duchy itp. to aż klimacik wylewa się z ekranu. Tylko mogliby zwiększyć ilość strzykawek potrzebnych do odzyskania człowieczeństwa, bo jednak za łatwo jest samemu wrócić i na końcu meczu jest za duży sajgon. No i kurna, niech walną tryb solo.

Odnośnik do komentarza

Tryb zombie jest świetny ale odkąd zrobili walkę o zmroku to ta gra chodzi jeszcze gorzej , chyba na siłę chcą ludzi zmusić do przesiadki na nowe konsole .
Tekstury wczytują się jeszcze dłużej a punkty świetlne to dramat , wypuszczonej flarze w powietrzu mógłbym przeliczyć piksele to samo jest gdy snajper do nas celuje JEDNA WIELKA PIKSELOZA

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...