Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

A w DMZ graliście? Ten tryb ma ogromny potencjał :banderas: Myślałem, że to będzie takie easy strzelanie, ale boty mają taką celność, że trzeba naprawdę uważać, bo zabijają w kilka chwil. Do tego ta niepewność, kiedy trafimy na innych graczy, którzy nas zabiją i stracimy bronie. Dla mnie mega, jak to rozwiną odpowiednio (usprawnienia, jakieś czasowe eventy), to będzie kupa funu.

Odnośnik do komentarza

DMZ cos pieknego tylko prawie dwa razy prawie zlamalem klawiature w pol (cos tam sie polamalo) jak juz bylem z dyskami z questa ktorych  szukalem po 2h i za kazdym razem jakas qrwa kamperska ze snajpa mnie zdejmowala. Ale caly czasz jest co tam robic. No juz slabo widze tryb BR albo nawet zwykle multi jak sobie pomysle ile miodu jest w tym trybie dmz.

Odnośnik do komentarza

DMZ nie nadaje się obecnie do gry solo, boty dostały takiego boosta, że skanują przez dym i ściany (polecam położyć się na odkrytym wagonie pociągu, strzelają przez burtę), a jak się padnie, to nie ma jak się podnieść. Self revive powinen być zawsze dostępny od początku dla solowego gracza. No i same misje nie są dostosowane - polecam uruchomić JEDNOCZEŚNIE 5 wież BSP. Ale potencjał jest i mam nadzieję, że IW posłucha graczy (xd) i będzie rozwijać to bardziej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

DMZ nie nadaje się obecnie do gry solo, boty dostały takiego boosta, że skanują przez dym i ściany (polecam położyć się na odkrytym wagonie pociągu, strzelają przez burtę), a jak się padnie, to nie ma jak się podnieść. Self revive powinen być zawsze dostępny od początku dla solowego gracza. No i same misje nie są dostosowane - polecam uruchomić JEDNOCZEŚNIE 5 wież BSP. Ale potencjał jest i mam nadzieję, że IW posłucha graczy (xd) i będzie rozwijać to bardziej.

No SI ma powaloną celność. Najgorsi są opancerzeni, bo wlatują po kolei do domów, a człowiek nie nadąża wstawiać pancerzy i przeładowywać.

Odnośnik do komentarza

Do BR też mogliby solo dać :reggie:
EDIT:
Kurde, jest :D
No ale tak jak pisałem wcześniej - menu to jedno z najbardziej nieczytelnych gówien, jakie w życiu zaprojektowano, więc mi to umknęło.

BTW...
Też macie na klocku (podczas matchmakingu) taki komunikat, który zasłania ekran i nie da rady go zamknąć w żaden sposób?

1028443050_WarzoneXBOX.thumb.png.0c781fb7f1e4278f9db94b4f4e18ca3e.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gram i gram od premiery i ogólnie gra jest fajna, ale tak jakby wolę jedynkę. Mapa jest sporo gorsza, czytelność (nawet głupia strzałka na minimapie) i interfejs leży. Na meeega plus patent, ze słyszeniem innych graczy - rodzi to multum przezabawnych sytuacji, szczególnie w weekendy gdy napotykasz bandę pijanych/zjaranych ludków. 

 

No ale kluczem jest mapa, a ta jest po prostu gorsza.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...