Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Bartolinsky napisał:

Ściągam sobie. Jedynkę grałem z pół roku bez podstawki i dało się wyfarmić leganckie bronki grając ten tryb z hajsem i oby tutaj też było to dostępne, bo nie jaram się codem i pełnej wersji nie chcę.

 

Na DMZ sobie wyfarmisz, idzie momentalnie, chociaż sam tryb dziwny.

 

@Hubert249tak dźwięk skrzynek jest fatalny.

 

Btw. Próbował ktoś zabić tego pancerniaka w gułagu?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle kuźwa "dźwięk skrzynek" :kekw:

Ciekawe jak ludzie dają radę lootować w innych BRach, kiedy nic nie brzęczy i nie piszczy, a komentator nie relacjonuje co chwilę wydarzeń :reggie:

Obejrzałem chwilkę u chocoTaco i to jest straszne, jaki tam panuje śmietnik w eterze.

Zaparkowane samochody nadal terkoczą na poboczu? :yao:

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem. Otóż na battle.net gra mi sie normalnie uruchamia, a na steamie już nie. W momencie gry sprawdzam spójność plików to wykrywa mi chyba około 8mb błędnych plików i pobiera ponownie, ale i tak gra się nie uruchamia, mimo braku żadnego błędu. Uprzedzając pytania mam najnowsze sterowniki karty graficznej. Ma ktoś pomysł o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

Jestem pozytywnie zaskoczony jak gra działa bo pamiętam jakie problemy Warzone miał przez wiele tygodni po premierze. Dzisiaj na 5h grania co prawda zdarzyło się kilka zlagowanych partii, ale jednak poziom komfortu jest dużo większy niż na starcie w Verdansku. Sama mapa i gra to miód w czystej postaci. Z minusów, nie wpływających drastycznie na odbiór i ocenę gry, wymieniłbym system levelovania broni, kompas uniemożliwiający szybkie i precyzyjne komunikowanie kierunku oraz koszmarne menu.

Odnośnik do komentarza

Mam tak co drugi/trzeci mecz.
Ale raczej będę tu zaglądał tylko, kiedy mnie PUBG wkurzy, bo ta gra jest gorsza pod praktycznie każdym aspektem od oryginalnego i wciąż najlepszego BRa na rynku.
Począwszy od menu - k#rwa, bardziej nieczytelnego szajsu w życiu nie widziałem.
A ten dźwięk to masakra - ustawiam głośno, żeby kroki było słychać, a najbardziej słyszę dudnienie moich stóp i jakieś dyszenie mojego wojaka, a te wszystkie komunikaty...
Co chwilę jakieś JEB! na ryj z każdej strony - strefa, ktoś ląduje, bounty, jesteś celem, stronghold, UAV (w BR:yao:) - wszystko ma swój dźwiękowy komunikat, rozsadzający bębenki uszne.
Ja wiem, że to gra dla nowego pokolenia, gdzie trzeba strzałem w pysk poinformować gracza o zmianach na polu bitwy, ale kuźwa bez przesady z tym announcerem, komentującym każde poczynanie.
I te wszystkie aktywności poboczne, tak jakby samo strzelanie do innych nie wystarczyło i osobnikom wychowanym na tiktoku trzeba było co chwilę rzucać przed nos nową marchewkę, żeby się nie znudzili.
Kurde, u podstaw to całkiem fajna strzelanka z niezłym feelingiem broni, movementem, grafiką i płynnością, ale wszystko co dobre jest przywalone taką toną gówna, że nie chce mi się w nim babrać, żeby dokopać się do tego, co sprawia fun.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...