Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio po aktualizacji warzone nie mam możliwości grania ze znajomymi. Nie mogę dołączyć do nikogo ale znajomi mogą do mnie. Gdy już są w lobby i znajdzie grę, po chwili ich wywala.

Gdy próbuje do kogoś z nich dołączyć jest komunikat "nie można dołączyc do sesji gry, nie można polaczyc z hostem lub gra jest zapauzowana" męczę się z tym już 3 dni. Może pomożecie ;) Pozdrawiam.

Edytowane przez Dybala
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

https://charlieintel.com/warzone-verdansk-84-revealed/95717/?fbclid=IwAR1ordWgHfPrn152SdN3p1mzymaIRPLjv2DelCXntCwGgz2XMn59aleAg6c
 

https://www.callofduty.com/blog/2021/04/Warzone-Season-Three-Overview-Verdansk-84

 

Summit i standoff w warzone :obama:fajne zmiany, podoba mi się jak teraz wyglada mapa, dużo jaśniejsza, ładniejsza przez to ze dzieje się podczas wiosny 

Odnośnik do komentarza

Imo kiepska mapa, kolorystyka jest dramatyczna, zmiany czysta kosmetyka.

Rok grania, kupa godzin przegrana, gra dalej zachowuje się jak w fazie beta, nowa mapa to podmiana budynków. Ta gra ma dramatyczne wsparcie pomimo swojej sporej popularności sad.gif


Raven to najgorsze co się mogło przytrafić warzone.

Odnośnik do komentarza

Gra w to ktokolwiek bez broni z blueprintów? Kto by mnie nie ubił, ten ma przyczajonego węża, soczystą Monikę czy innego Jurnego Sebastiana. Zawsze full auto no recoil xD

 

Nowa mapa to lipa, podmienili cienie na bardziej niebieskie (bo w latach 80 cienie były bardziej analogowe), a tak to w sumie nic nowego. Draw distance gorszy na XSX niż przed tym sezonem. Tekstury się nie ładują, co widać na sceeenie. Nie ściągałem hi-res, bo szkoda mi dysku, i tak to zaraz wywalę. Aha, ten resetujący mapę grzyb atomowy to sprite, który podąża za kamerą gracza. Który mamy rok? XD

 

No i ja gram tylko Grabież, bo BR nie trawię.

 

a7738072-eb62-47b4-9d93-98fc85976c06.png

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Aleks napisał:

Mało grałem w tego CoDa, w sumie kilka godzin. Dla mnie jedynym plusem Warzona jest fakt, że mogę w niego zagrać ze znajomymi między platformami (X/PS/PC). Ale to też trzeba traktować rozrywkowo i nie nastawiać się na wynik. 

Gra ktoś na padzie vs myszka/klawiatura i odnosi jakieś sukcesy?

Pewnie. MaZZeo i Kubson wygrali kilka meczy. Sam dwa razy byłem w top 3 i kilka razy top 5. 

U mnie problem polega na tym, że za mało grałem w WZ i kiedy dochodzi do finału zapominam jak się strzela, równie dobrze mogę odłożyć pada i grzecznie czekać na kulkę xD 

Brakuje mi opanowania z Rainbow Six. Tam się czuję najlepiej 1v1 albo jak zostaje  sam vs kilku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Idzie wygrać na padzie, największa bolączka WZ nie są gracze korzystający z klawiatury i myszki tylko cheaterzy.

 

Podoba mi się jak ta mapa wyglada, kolorystyka na duży plus, jedyne do czego mam zastrzeżenie to nowy gułag, tragedia chciałbym powrotu tego pierwszego oraz większe zmiany bo jednak jest ich mało, co prawda rozegrałem gdzieś ok 90h na starym warzone to jeszcze mnie tak to nie boli ale rozumiem żal ludzi co tylko łupią w WZ.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra dałem tej gierce kolejną szansę. 

Setting/mapa mi się podoba, ilość graczy też. Ogólnie to giera ma potencjał.

ale

 

Chryste jakie to jest niedorobione. Pingi jakies z kosmosu mam. Czeka się na mecz długo. Festiwal mikrotranzakcji i grindu by bronie modyfikować.

No i ten dzwięk. Nie mam pojęcia skąd strzelają. Kto gdzie biegnie. Kilka razy do top 5 dotrwałem. Kilka fajnych akcji się zdarzyło.

 

Odpaliłem Apexa po kilku dniach WZ i zrozumiałem za co kocham tamtą grę. To ja odpuszczam już kompletnie tego coda. 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...