Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Leesider napisał:

Nie wiem jak wy, ale wyłączyłem cross-play.

Podobno coraz więcej cheaterów po stronie PC.

Sprawdzałem przed chwilą i solo albo trójki to kwestia 1-2 minut.

 

A tak przy okazji: jakieś rady jak opanować snajperki? ;)

Najlepsza celność ma HDR, na większe odległości tylko minimalnie wyżej musisz celować. AX-50 z kolei szybciej zbiera się do drugiego strzału. To są jedyne snajpy które zabijają w głowę na hita.

Odnośnik do komentarza

Kilka ciekawych tipów, może nie każdy o tym wie

- w Gułagu przed walką można spryskać przeciwnika farbą. Wtedy łatwiej go zauważyć podczas walki

-Jeśli cała drużyna puści w jednym momencie uav, to załączy się advanced uav.

-Robienie kontraktów na flagi pokazuje następne strefy.
-Czerwone flary oznaczają, że kogoś wezwali z gułagu, a żółte, że ktoś robi zadanie. 
-Podnosząc dwa zrzuty, zostają perki z tego ostatniego, więc można w pierwszym wziąć bronie z przesadą, a w drugim już ducha. 
- Jeśli przytrzymasz przycisk od wkładania pancerzy, to postać załaduje je do maksa. Nie trzeba pojedynczo ich wkładać. 
-Kiedy napis "otwórz spadochron" błyska się na czerowno, oznacza to, że zostaniesz powalony, jeśli go nie otworzysz.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Czezare napisał:
9 godzin temu, jaro napisał:
Najlepsza celność ma HDR, na większe odległości tylko minimalnie wyżej musisz celować. AX-50 z kolei szybciej zbiera się do drugiego strzału. To są jedyne snajpy które zabijają w głowę na hita.

Dragunov w baniak też kładzie na hita...

nie ma takiej opcji (oczywiście mówimy o pełnym pancerzu), zobacz sobie materiał Xclusive Ace czy nawet rodzimego Pinguina, którzy zjedli zęby na CODzie i mówią w swoich materiałach właśnie o killach ze snajperek.

HDR i AX50 ma dodatkowy bonus do headshotów i tylko one powalą na łan szota, ani dragunov ani kar98 nie zrobi takiego dmg w głowe

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, jaro napisał:

nie ma takiej opcji (oczywiście mówimy o pełnym pancerzu), zobacz sobie materiał Xclusive Ace czy nawet rodzimego Pinguina, którzy zjedli zęby na CODzie i mówią w swoich materiałach właśnie o killach ze snajperek.

HDR i AX50 ma dodatkowy bonus do headshotów i tylko one powalą na łan szota, ani dragunov ani kar98 nie zrobi takiego dmg w głowe

Mój błąd, kajam się i przepraszam. Myślałem, że chodzi o zwykłe multi, a nie Warzone. W tym wypadku pełna zgoda...

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ryo-San napisał:

Kilka ciekawych tipów, może nie każdy o tym wie

- w Gułagu przed walką można spryskać przeciwnika farbą. Wtedy łatwiej go zauważyć podczas walki

-Jeśli cała drużyna puści w jednym momencie uav, to załączy się advanced uav.

-Robienie kontraktów na flagi pokazuje następne strefy.
-Czerwone flary oznaczają, że kogoś wezwali z gułagu, a żółte, że ktoś robi zadanie. 
-Podnosząc dwa zrzuty, zostają perki z tego ostatniego, więc można w pierwszym wziąć bronie z przesadą, a w drugim już ducha. 
- Jeśli przytrzymasz przycisk od wkładania pancerzy, to postać załaduje je do maksa. Nie trzeba pojedynczo ich wkładać. 
-Kiedy napis "otwórz spadochron" błyska się na czerowno, oznacza to, że zostaniesz powalony, jeśli go nie otworzysz.

 

Dzięki, tego ostatniego nie wiedziałem.

A co do żółtej flary to pokazuje ona że ktoś robi kontrakt rozpoznanie/flaga, czyli przez jakieś 30 sek siedzi w miejscu

 

17 godzin temu, jaro napisał:

Najlepsza celność ma HDR, na większe odległości tylko minimalnie wyżej musisz celować. AX-50 z kolei szybciej zbiera się do drugiego strzału. To są jedyne snajpy które zabijają w głowę na hita.

 

Zgadza się, oglądałem porównanie i postawiłem na HDR, mam fajne attachmenty w tym termowizję - wszystko spoko, ale nie umiem dobrze strzelać ;)) o to mi chodziło, kiedy pytałem o rady. Przydały by się jakieś treningi np do celów w ruchu, dużych odległości itp.

Jak widzę jak ktoś zdejmuje spadochroniarza w locie (tym szybkim) to nie wierzę ;)

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Leesider napisał:

 

Zgadza się, oglądałem porównanie i postawiłem na HDR, mam fajne attachmenty w tym termowizję - wszystko spoko, ale nie umiem dobrze strzelać ;)) o to mi chodziło, kiedy pytałem o rady. Przydały by się jakieś treningi np do celów w ruchu, dużych odległości itp.

 

Na to jest tylko jedna rada. Dużo trenować grając snajperkami w "zwykłym" Multi.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Czezare napisał:

Na to jest tylko jedna rada. Dużo trenować grając snajperkami w "zwykłym" Multi.

 

Haha, ja na darmowym Warzone siedzę :))

Planuję kiedyś dokupić tego CoDa, to będzie mój pierwszy od ładnych kilku lat, ale raczej nie kupuję gier powyżej 100zł, więc trochę na obniżkę pewnie poczekam.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Leesider napisał:

 

Haha, ja na darmowym Warzone siedzę :))

Planuję kiedyś dokupić tego CoDa, to będzie mój pierwszy od ładnych kilku lat, ale raczej nie kupuję gier powyżej 100zł, więc trochę na obniżkę pewnie poczekam.

Warto wydać kasę na tego CoD-a, bo w Multi  jest najlepsze w historii. Obawiam się, że na obniżenie ceny do 100 zł poczekasz bardzo długo. Cena na rynku wtórnym zależy też od platformy na jakiej grasz.

Odnośnik do komentarza

Ale miałem wczoraj akcję. Zostało ze 20pare osób na mapie, uciekam quadem w stronę bezpiecznej strefy a na mapce widzę, że tam helikopter niedaleko stoi. No to na całej piź.dzie jadę w jego stronę, wyskakuję przy nim i hop do środka, a okazuje się, że jakiś koleś kitrał się za nim XD był tak zaskoczony, że nawet nie zdażył wystrzelić jak odlatywałem a on został na pustym placu :D krążyłem trochę w powietrzu, żeby mnie nie zestrzelili, ale raczej nie byli mną zainteresowani bo nawalali się między sobą w ostatniej bezpiecznej strefie. Widzę, że zostały 4 osoby, to pomyślałem, że mam prze.(pipi)ane bo pewnie cały team został i ja. Zacząłem lądować między drzewami, a reszta dalej się strzela, więc miałem trochę szczęścia i zostało tylko dwóch graczy. Widzę goscia między drzewami, on też mnie widzi, krótka wymiana serii i leżę, więc od razu próbuję się zreanimować, koleś do mnie podbiega, mierzy we mnie broń przez dwie sekundy napawając się, że zaraz mnie rozwali, po czym przeładowuje broń XD w tym momencie udało mi się już wstać i wpakować w niego resztę magazynku :D Wygrywam mecz. Co za poyebana akcja!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Co do reanimacji to jak się gra w drużynie to nie polecam dobijać powalonych graczy, tylko gdzieś się skitrać i poczekać aż reszta przyjdzie go reanimować. Wtedy myk myk i mamy całą drużynę z głowy (a przynajmniej 2 z 3)


Akurat w tej grze TRZEBA dobijać od razu ze względu na strasznie krótki czas reanimacji, albo opcję samoreanimacji - jak nie wyślesz typa do nieba to zaraz znów będziesz miał pełen skład przeciwko sobie. To zupełnie inne zasady niż w PUBG, gdzie natychmiastowe dobijanie jest powszechnie uważane za sk#rwysyństwo i ogólny brak taktycznego zmysłu.

Odnośnik do komentarza

@Wredny nie zgodzę się z Tobą. My tym sposobem wyrżnęliśmy już niejeden team. I sami zresztą też byliśmy mieleni w ten sposób. Oni biegną do powalonego jak ćmy do ognia. Na nic nie patrzą. Tylko powolony ziomek i klapki na oczach. Wtedy można ich wybijać jak kaczki. Oczywiście duży wpływ ma na to miejsce gdzie koleś został powalony. Na otwartych przestrzeniach bym tego nie polecał, ale w pomieszczeniach bądź kiedy jesteśmy skampieni nad powalonym typem to nic tylko czekać.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Kilka rzeczy które rozkmnilem ostatnio. Pierwsza to oczywista oczywistość ale może ktoś kto zaczął grać jeszcze tego nie czai to jak dwa razy klikniemy bieg (L3) to mamy 3 sekundowy sprint. Kolejna rzecz to odblokowanie bonusa do XPa który dostajemy z karnetu. Myślałem że ten XP boost odpala się z automatu a tu trzeba w opcjach kliknąć L3 i odpalić go ręcznie. I opcje w ustawieniach kontrolera. Mi mega robotę zrobiła zmiana "zachowanie przycisku użycia/przeładowania" zmieniłem na "wciśnij by użyć" plus wyłączyłem rozmycie świata i broni i jest petarda

Odnośnik do komentarza

Od 2 dni mam taki oto problem:dE1Upjm.png
Wyskakuje mi to po nie wiem ~5minutach nawet w głupim lobby i wywala mi połączenie z blizzardem, tak robiłem wszystko co jest tu napisane: https://eu.battle.net/support/pl/article/000099037 problemu z internetem w ogóle nie mam, dzieje się to tylko na tym zje*anym blizzardzie
mój internet: 9216455271.png
Może ktoś miał tne sam problem i sobie z tym poradził.

Odnośnik do komentarza

Liczki mówią że z 3 sezonem wyląduje sporo dodatkowych trybów do WZ

 

Battle Royale Duos - Teams of Two. Loot and Kill. Last team standing wins.

Battle Royale Quads - Teams of Four. Loot and Kill. Last team standing wins.
Battle Royale High Action "Claustrophobia" - Loot and Kill. The Gas closes in faster, so get moving.
Battle Royale Shotty Snipers - Shotguns and Snipers only. Near? Far? Wherever...BR. There are no Loadout drops.
Battle Royale One Shot - Battle Royale with 1-shot Headshots and no loadout drops.
Realism Battle Royale
Realism Plunder
Hardcore Battle Royale
Hardcore Plunder
Plunder Solo
Plunder Duos
Plunder Quads
Troopers
Infinite Revive
No Revive

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No mi by w sumie wystarczyły czwórki, duo plus tryb hardcore bo jest zayebisty a reszta to bez sensu. Tak samo zresztą jak tryb realizm który jest w zasadzie bardzo zbliżony do hc. Nie wiem po chooy tyle tego nayebali.

p.s no chyba że ten tryb realizm to będą noktowizory i noc to wtedy chętnie bym stestowal to w WZ

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...