Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Ryo-San napisał:

Liczki mówią że z 3 sezonem wyląduje sporo dodatkowych trybów do WZ

 

Battle Royale Duos - Teams of Two. Loot and Kill. Last team standing wins.

Battle Royale Quads - Teams of Four. Loot and Kill. Last team standing wins.
Battle Royale High Action "Claustrophobia" - Loot and Kill. The Gas closes in faster, so get moving.
Battle Royale Shotty Snipers - Shotguns and Snipers only. Near? Far? Wherever...BR. There are no Loadout drops.
Battle Royale One Shot - Battle Royale with 1-shot Headshots and no loadout drops.
Realism Battle Royale
Realism Plunder
Hardcore Battle Royale
Hardcore Plunder
Plunder Solo
Plunder Duos
Plunder Quads
Troopers
Infinite Revive
No Revive

 

1 kwietnia :) 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj stwierdziłem , że nie ma sensu dalej trzymać produkcji na dysku , ponad grubo 100 giga nie jest warte dla multi , chociaż same Warzone waży nieco ponad 20 giga. 

Ściąganie jeszcze pełnej wersji CoD, która jest zablokowana to porąbany pomysł. 

 

Może będzie kiedyś możliwość zassania samego Warzone.

 

W zamian zainstalowałem wcześniej zakupione 3 gierki z PSN.

 

BTW jaki dysk zewnętrzny do czwóreczki ?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ryo-San napisał:

Za wygraną dostałem 10lvl w passie co mnie cholernie ucieszyło bo jeszcze 4 dni do końca a zostało mi jeszcze 50 leveli do wbicia i jestem ciekaw czy ten gift pak wypada tylko za pierwsze zwycięstwo czy za każde kolejne też?

Raczej pojedynczo. Jak byłem trzeci dostałem też pominięcie poziomu, a za drugim razem już nie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Za wygraną dostałem 10lvl w passie co mnie cholernie ucieszyło bo jeszcze 4 dni do końca a zostało mi jeszcze 50 leveli do wbicia i jestem ciekaw czy ten gift pak wypada tylko za pierwsze zwycięstwo czy za każde kolejne też?

Nie chcę Cię martwić, ale szansę na dobicie do setki masz bardzo, ale to bardzo iluzoryczne...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, McDrive napisał:

Jak od jutra będzie podwójny karnet, to ma szansę.

Przy 50-u levelach karnetu  do przejścia (tak zrozumiałem) nawet przy 3x EXP w ogóle tego nie widzę nawet przy grze dzień i noc...

Teraz, Plugawy napisał:

I co jest resetowane wraz z koncem sezonu?

Po pierwsze ranga spada z max 155 do 1, a po drugie karnet wbijasz od nowa od pierwszego do setnego poziomu.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Czezare napisał:

Przy 50-u levelach karnetu  do przejścia (tak zrozumiałem) nawet przy 3x EXP w ogóle tego nie widzę nawet przy grze dzień i noc...

Po pierwsze ranga spada z max 155 do 1, a po drugie karnet wbijasz od nowa od pierwszego do setnego poziomu.

 

Ze 155 na 55. Nowy karnet z nowymi pierdołami od 1.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Za wygraną dostałem 10lvl w passie co mnie cholernie ucieszyło bo jeszcze 4 dni do końca a zostało mi jeszcze 50 leveli do wbicia i jestem ciekaw czy ten gift pak wypada tylko za pierwsze zwycięstwo czy za każde kolejne też?

nie dostałeś za wygrana, dzisiaj mój kumpel który nie gra w WZ tez dostał 10lvli do Battle Passa. Ja z kolei niedawno dostałem bardzo fajny blueprint MP5 w gift packu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ryo-San napisał:

Za wygraną dostałem 10lvl w passie co mnie cholernie ucieszyło bo jeszcze 4 dni do końca a zostało mi jeszcze 50 leveli do wbicia i jestem ciekaw czy ten gift pak wypada tylko za pierwsze zwycięstwo czy za każde kolejne też?

 

Ten gift pack dostali wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Nie no fajna to nawet. Duża mapa, poczucie większej skali gry. Ten gułag fajny motyw.

 

ALE:

-audio skopane po całości. Słyszysz kogoś i nie wiesz czy jest nad tobą, za ścianą czy w sąsiedniej dzielnicy.

-dla kogoś kto w Cody nie gra całe to menu gry jest do zaorania. Sto milionów menusów i fajerwerków że nie mam nawet ochoty niczego klikać czy próbować, tylko grę włączam a i tak mnie męczy żebym cross platform włączył. Nie chcę to nie chcę!

-wolałbym znajdować dodatki do broni, a nie że muszę liczyć na farta że się trafi pukawka z lunetą. Jak chcesz swoją dostosować w tym menu to najpierw musisz wbić level dla danej broni używając jej... Chryste ale to skopane. nie włączam BR by grindować takie głupoty.

-nie mam MW, nie chcę płacić, to mam do wyboru całe 4 modele postaci. Wszystkie nieciekawe. 

-zamienia mi konsole w odrzutowiec.

-Z randomami nie da się grać. Nie wiem. W apex jakoś ludzie potrafią się zgrywać.

Edytowane przez qraq_pk
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Siemka, pobrałem warzona, gierka nieziemska, jako fan coda nawet całkiem spoko mi idzie bo swoje już w to przegrałem, problem w tym ze wywala mi ta gierkę przez co nigdy nie dogralem rozgrywki do końca, kod błędu 6832 coś takiego próbowałem z neta 10000 różnych sposobów nic nie działa. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić  ?  co do kompa jesli to ma znaczenie, I5 9 generacji, gtx 1660 ti, 16gb ramu. Zainstalowane na dysku SSD. Gra wyłącza się razem z battle netem. 
sposoby które użwałem a nic nie dały:

-Usuniecie plików z folderu głównego,

-reinstalacja sterowników nvidia experience 

-Zgodność, optymalizacja obrazu, uruchomienie jako administrator.

-Reinstal gry

-reinstal battle neta 

-zmiana partycji

-zmiana priorytetu 

-d3d11 w startowej komendzie gry. 

-wyłączenie nakładki Nvidia experience

Nic z powyższych nie pomogło. Dodam że w trakcje gry fpsy około 150.

 

Odnośnik do komentarza

I skończyło się...

Musze przyznać, że kusi zakup, bo fajne te inne tryby, ale nigdy nie wydałem 200 zł na grę..

Moje osiągi z 2 dni: AK do maxa, M4A1 do 50 lvl, MP5 parę lvli. No i najważniejsze - trening reakcji i opanowania sytuacji, już widzę że w Warzone na lobby jest lepiej.

 

A Wy jak, darmowo gracie czy macie full wersję?

Które tryby multi są najlepsze?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...