Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jaro napisał:

pamiętaj że na początkowych lvlach masz jeszcze dodatkowy XP za zadania tygodniowe, dzienne, za zadania z rang, później większość już możesz mieć pokończone dlatego nie masz tego dodatkowego XP.

 

Co do kilku minut na lvl to nie wiem jakim cudem, jak przyjęło się że bez boosta 1lvl wbija się ok. godziny oczywiście mowa o czystym multi nie Warzone. Cały karnet to około 100h grania, oczywiście jest to średnia, jak będziesz robił jednego kila w meczu to będziesz ten karnet z trzy razy dłużej robił.

Zadania dzienne zmieniają się codziennie, a tygodniowe po tygodniu, więc nie wiem o co Tobie chodzi. Z tego są zawsze dodatkowe punkty PD. Ja staram się je robić, choć niektóre są zabugowane, np wczoraj próbowałem zdobyć 7 killi z broni z magazynkiem bębnowym i z dodatkiem bez kolby. Tak właśnie spreparowałem broń i kille nie wpadły. Jeszcze jedna podpowiedź jak szybciej nabijać PD. Jeśli posiadamy żetony z podwójnym PD to należy popatrzeć co mamy do zrobienia z zadań dziennych. Niektóre są dość wysoko punktowane np po 6000 lub nawet 10000 pkt. Jeśli zadanie wymaga np wbicie 50 killi w jakiejś konfiguracji, za które dostanie się 10 tys. PD to gdy już mamy tych killi np ok 40 to dopiero wówczas warto odpalić żeton z 2xPD na godzinę. I wówczas wpadnie 20 tys. w następnej lub w jeszcze następnej grze. Warto zatem w sposób przemyślany używać tych żetonów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jaro napisał:

pamiętaj że na początkowych lvlach masz jeszcze dodatkowy XP za zadania tygodniowe, dzienne, za zadania z rang, później większość już możesz mieć pokończone dlatego nie masz tego dodatkowego XP.

 

Co do kilku minut na lvl to nie wiem jakim cudem, jak przyjęło się że bez boosta 1lvl wbija się ok. godziny oczywiście mowa o czystym multi nie Warzone. Cały karnet to około 100h grania, oczywiście jest to średnia, jak będziesz robił jednego kila w meczu to będziesz ten karnet z trzy razy dłużej robił.

Mi akurat po ok 40 min wbija lvl na początku. Na końcowych etapach karnetu jest to już 1,5 godziny i to przy podobnych wynikach meczów. Nie liczę zadań codziennych i tygodniowych, bo te dają trochę więcej postępu, ale lepiej to widać na początku.

 

Najlepiej jednak grać w warzone z żetonami 2x xp, wtedy leci jak porąbane.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czezare napisał:

Zadania dzienne zmieniają się codziennie, a tygodniowe po tygodniu, więc nie wiem o co Tobie chodzi. Z tego są zawsze dodatkowe punkty PD. Ja staram się je robić, choć niektóre są zabugowane, np wczoraj próbowałem zdobyć 7 killi z broni z magazynkiem bębnowym i z dodatkiem bez kolby. Tak właśnie spreparowałem broń i kille nie wpadły. Jeszcze jedna podpowiedź jak szybciej nabijać PD. Jeśli posiadamy żetony z podwójnym PD to należy popatrzeć co mamy do zrobienia z zadań dziennych. Niektóre są dość wysoko punktowane np po 6000 lub nawet 10000 pkt. Jeśli zadanie wymaga np wbicie 50 killi w jakiejś konfiguracji, za które dostanie się 10 tys. PD to gdy już mamy tych killi np ok 40 to dopiero wówczas warto odpalić żeton z 2xPD na godzinę. I wówczas wpadnie 20 tys. w następnej lub w jeszcze następnej grze. Warto zatem w sposób przemyślany używać tych żetonów.

Ok nie powinienem wrzucać dziennych do tego przykładu, ale chodzi mi o to ze przy końcu karnetu po kilkunastu dniach grania nie masz już tylu wyzwań żeby mieć dodatkowe PD jak teraz. Natomiast każdy lvl karnetu ma tyle samo PD do zdobycia. Tutaj też ameryki nikt nie odkrył że najłatwiej lvluje się z x2 boostem. Żetony są o tyle problematyczne że czas liczy Ci z nich nawet jak siedzisz w menu, trochę to jest bez sensu, bo musisz po odpaleniu zagrać jak najwięcej bez żadnych przerw.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jaro napisał:

Ok nie powinienem wrzucać dziennych do tego przykładu, ale chodzi mi o to ze przy końcu karnetu po kilkunastu dniach grania nie masz już tylu wyzwań żeby mieć dodatkowe PD jak teraz. Natomiast każdy lvl karnetu ma tyle samo PD do zdobycia. Tutaj też ameryki nikt nie odkrył że najłatwiej lvluje się z x2 boostem. Żetony są o tyle problematyczne że czas liczy Ci z nich nawet jak siedzisz w menu, trochę to jest bez sensu, bo musisz po odpaleniu zagrać jak najwięcej bez żadnych przerw.

A to się zgadza. Jak już odpalisz 2x PD na 1h to musisz od momentu uruchomienia boosta  przez tę godzinę grać non stop, bo inaczej żeton się zmarnuje.

Odnośnik do komentarza

W końću przysiadłem na dłuższą sesję i faktycznie na xboxie nie ma to za bardzo sensu - teoretycznie jest crossplay taki, że priorytetem jest łączenie ludzi z padami, czyli powinno łączyć tylko graczy z PC + pad z konsolami, ale znając Acti to jak masz podłączoną i myszkę i pada do kompa, to wpadasz w kategorię pad :reggie: Muszę wypróbować sposób, który niektórzy polecają, czyli w opcjach xboxa wyłączyć możliwość grania z ludźmi spoza usługi xbox live, u niektórych to pomagało.

Odnośnik do komentarza

No czasowe do piątku chyba. Weźcie pod uwagę to że muszą kasować tryby żeby nie było ich tak dużo, bo im więcej trybów tym więcej ludzi porozpierdzialanych na różnych serwerach i w końcu może dojść do sytuacji że na mecz nie będzie się czekało kilkunastu sekund tylko kilka minut bo akurat w któryś ten tryb będzie grało mało ludzi.

Odnośnik do komentarza

No i jest obniżka na PSS, także trafiłem z terminem, ale nie doceniłem ich chciwości, bo nie pamiętam sytuacji, żeby kolejna promocja była gorsza niż 3 poprzednie obniżki, ewidentne żerowanie na wirusie, a ja powiedziałem sobie, że nie dam ponad 200 zł na grę i tyle

 

Dlatego szukam teraz używki.

Macie jakieś pomysły gdzie za 100-150zł można wyrwać?

Edytowane przez Leesider
Odnośnik do komentarza

Szybko się wyprzedały i teraz sklepy podniosły ceny ze względu na duże zainteresowanie grą. Wszyscy mają więcej czasu na granie + ta część jest udana i mamy efekt. Na allegro i olx używki teraz chodzą po 180 i nie chcą ludzie obniżać. Na ps4 nie wyrwiesz nowej poniżej 200 zł na tę chwilę, używek praktycznie brak. Na olx mam zarezerwowaną dla szwagra używaną za 170 zł , a gość ma od rana już 20 wiadomości. Porażka. Sam kupiłem na allegro na xboxa nówkę za 196 zł wczoraj, a dzisiaj to samo ogłoszenie i cena 290. Jakby wczoraj cyfra na xboxa była za te max 220 jak teraz na ps4, to bym wziął cyfrę.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Marcin_wawa napisał:

Szybko się wyprzedały i teraz sklepy podniosły ceny ze względu na duże zainteresowanie grą. Wszyscy mają więcej czasu na granie + ta część jest udana i mamy efekt. Na allegro i olx używki teraz chodzą po 180 i nie chcą ludzie obniżać. Na ps4 nie wyrwiesz nowej poniżej 200 zł na tę chwilę, używek praktycznie brak. Na olx mam zarezerwowaną dla szwagra używaną za 170 zł , a gość ma od rana już 20 wiadomości. Porażka. Sam kupiłem na allegro na xboxa nówkę za 196 zł wczoraj, a dzisiaj to samo ogłoszenie i cena 290. Jakby wczoraj cyfra na xboxa była za te max 220 jak teraz na ps4, to bym wziął cyfrę.

 

Chyba masz rację, ale nie będę ulegał takiej psychozie.

Jak się uda ta używkę w dobrej cenie załatwić to spoko, a jak nie to trudno.

Rules are rules.

Odnośnik do komentarza

Twój wybór @Leesider. Ja jak mam ochotę pograć, to po prostu kupuję grę. Swoją przyjemność z grania wyceniam na więcej, niż zaoszczędzone 20 zł nie wiadomo kiedy;). Tym bardziej, że teraz mam dużo więcej czasu na granie. W takiej samej sytuacji jest wiele innych osób, stąd tak to wygląda. I nie nazwałbym tego psychozą, tylko prawami wolnego rynku.

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Marcin_wawa napisał:

Twój wybór @Leesider. Ja jak mam ochotę pograć, to po prostu kupuję grę. Swoją przyjemność z grania wyceniam na więcej, niż zaoszczędzone 20 zł nie wiadomo kiedy;). Tym bardziej, że teraz mam dużo więcej czasu na granie. W takiej samej sytuacji jest wiele innych osób, stąd tak to wygląda. I nie nazwałbym tego psychozą, tylko prawami wolnego rynku.

 

Okej, ale dla mnie ta gra nie jest tyle warta i stosując taka politykę cenową wydawca na mnie teraz nie zarobi.

To też zaleta wolnego rynku :)

Edytowane przez Leesider
Odnośnik do komentarza

Pany, jak to wygląda z levelowaniem broni? W pełniaku na multi są te same bronie jak w Warzone? Domyślam się, że jeśli tak to maksowanie tam broni jest zdecydowanie szybsze. Wyczytałem, że najlepiej grać w Grabież i nabijać tam, ale nie ma co ukrywać jak się gra solo to ten tryb to rak w ch.uj xd Jedynie raz miałem ogarniętą ekipę i szybko porobiliśmy kilka kontraktów, ale większości gierek dobiera mi dzbanów co myślą, że grają w deathmatch.

Może bym się skusił na pełną wersję, bo ogólnie grywa się bardzo spoko.

 

btw. jakie bronie polecacie do sprawdzenia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...