Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
6 godzin temu, Figaro napisał:

Ta gra to paradoks, za dużo graczy na za dużej mapie. 

Nie wiesz za bardzo o co chodzi w Battle Royale, prawda? Przecież tutaj co chwilę na kogoś można trafić.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

I ten TTK, nawet warunkowany armorem, jest w sam raz. A nie wpakowywanie tony pocisków. Chowanie się i unikanie graczy jeszcze bardziej ma sens. A załatwienie samemu całego teamu :obama: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rozi napisał:

Nie wiesz za bardzo o co chodzi w Battle Royale, prawda? Przecież tutaj co chwilę na kogoś można trafić.

 

Co? Nie wiem o co chodzi w BR bo uważam, że mapa jest trochę za duża?

 

A duża ilość graczy sprawia, że mecze sie trochę dłużą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przed chwila odpaliłem i prawie dostałem raka od tego polskiego dubbingu.
Całe szczęście można to wyłączyć, ale wszystkie napisy w grze już niestety po polsku...

Moje pierwsze starcie było szybkie - najpierw zaebau mnie kamper, później wygrałem gułag, ale wylądowałem na wypi#dowiu, bez pancerza, a gra poinformowała mnie, że jakiś team ma na mnie kontrakt, no i tak skończył się mój pierwszy meczyk - 3vs1...
Chyba muszę znaleźć ekipę :reggie:

Odnośnik do komentarza

No jest tu sporo z APEXa, plus te wszystkie brzdęki, komunikaty, wyskakujace nagrody, unlocki - trochę to pstrokate i oczoyebne, ale taki chyba jest CoD, więc trzeba to przełknąć, bo dynamika starć jest fajna. Co prawda jak już ogarną to co spyerdolili w PUBG to uciekam (bo jednak OG BR robi to lepiej dla mnie), ale na chwilę obecną to nawet fajna alternatywa.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

Dla mnie jedyny sensowny sposób na granie w tę chwalona odsłonę CoDa - w normalnych trybach jest chaos, bieganie i zgony co 3 sekundy, więc ta formuła to dla mnie zbawienie.
Jedyny problem to "coroczność" CoDa... Mam nadzieję, że skoro jest to również standalone to nie podzieli losu Blackouta, jako ciekawostki i będzie rozwijane.

No wiesz ale taki właśnie jest szkielet CoDa. Szybki frag, szybka śmierć, szybki respawn.  Porażka w BFie czy R6 jest o wiele bardziej bolesna, tutaj po prostu musisz od nowa ciułać fragi na Kill Streaka. 

Odnośnik do komentarza

 

jezu jak w to sie pysznie gra. Jest tyle zwrotów akcji w trakcie gry że emocje są od początku do końca. Najlepszy BR, powtarzam, najlepszy BR

 

Wczoraj co odyebał @kubson  to nie mam pytań xD przy dwudziestu osobach pozostalych on sam został z naszego teamu i miał po gułągu tlyko pistolet, wziął helikopter i przez 5 min latał nad resztą czekając aż się wykończą przy pozostałej dwójce w końcu wylądował i wyjaśnił xD link tutaj

 

https://gamerdvr.com/gamer/mazzeopl/video/90431697

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2020 o 10:27, LukeSpidey napisał:

Chciałem spróbować, ale 100 GB nie zamierzam pobierać szczególnie, że w kolejce czeka ponad setka gier do odpalenia. 


Bierz, nie pyerdol - ja od dwóch dni napierdzielam z ziomkami i się oderwać nie mogę. Yebać setkę innych gier, postępy w nich, platyny... Tu jest fun jak za dawnych lat.
 

W dniu 14.03.2020 o 10:59, oFi napisał:

Podoba mi się. 

 

CZekam aż wprowadza jedno osobowe teamy i będzie cudownie.


Ja bym chciał solo i duety - nie zawsze są ziomki pod ręką, więc takie solo byłoby super.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał solo i duety - nie zawsze są ziomki pod ręką, więc takie solo byłoby super.
O jakim Solo mówicie, bo nie rozumiem. Przecież w warzone macie opcję grać samemu by wam nie dorzucali graczy.
Jestem oczarowany tym battleroyalem gram codziennie i nie mogę się oderwać . Wiele rzeczy zapożyczonych z Apex ale to dobrze bo jak kraść to od najlepszych :-), choć mogli jeszcze skopiować że dowódca wyskakując pociąga swoją ekipę a w locie można się rozdzielać .
Jedynie do czego moge się przyczepić to problemy z grafiką przecież zoom ze snajperki to jakość żart pikseloza i nie doczytane tekstury.
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wredny napisał:


Bierz, nie pyerdol - ja od dwóch dni napierdzielam z ziomkami i się oderwać nie mogę. Yebać setkę innych gier, postępy w nich, platyny... Tu jest fun jak za dawnych lat.
 


Ja bym chciał solo i duety - nie zawsze są ziomki pod ręką, więc takie solo byłoby super.

Solo? Kiepski pomysł i to bardzo. Rzecz ciemna można, ale po co? Ze zgraną ekipą trzech ziomków taki freelancer choćby nie wiem jakim kozakiem był nie ma na dłuższą metę absolutnie żadnych szans...

Odnośnik do komentarza

Cześć. Wysłałem już do kilku z Was zaproszenie na PSN, ale napiszę do wszystkich raz jeszcze w temacie Warzone.

 

Wg mnie kozacka gra, pykam codziennie, niestety z randomami.

Jeżeli ktoś chce powalczyć o zwycięstwo ;) to zapraszam - mój PSN ID to Leesider.

Używam mikrofonu i wieczorami jestem dostępny.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

No tak nie do końca "NOW", bo trwają jakieś prace techniczne i wyskakują dziwne czasy oczekiwania, ale ogólnie mega informacja - cudowna wręcz.
Co prawda z ziomkami jest super zabawa, ale akurat dziś żadnego z nich nie mogłem złapać online (albo już grali ze swoimi znajomkami i nie było jak dołączyć), więc SOLO to dla mnie zbawienie.
Zagrałem dziś ze trzy meczyki z randomami, ale to jednak nie to samo. Później odpaliłem PUBGa i prawie padaczki dostałem od tego migotania i rwących 25fpsów...
Smutna sprawa, bo wciąż gierkę uwielbiam, ale nie wiem czy i kiedy wrócę :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.