Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wooyek napisał:

Nie ogarniam tej polityki, jakby nie można było zostawić tego co było i dodawać nowego, wtf!? 

To jak dodadzą kiedyś dwójki, to będą tylko dwójki, bo pewnie czwórki usuną, poj.ebane myślenie. :/

22ebded4d2a8a.jpg

Zauważcie że WZ to cały czas jest beta. Pewnie testują wszystkie możliwe tryby, zbierają opinie graczy i za jakiś czas wszystko będzie już na stałe (chyba)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@Koleś88 ja tam wziąłem zwykły. Wiem że i tak bez problemu wbije teraz wszystkie 100 poziomów w karnecie. Ten zestaw za 2400 po prostu odblokowuje Ci 20 poziomów które i tak możesz odblokować sobie sam. Także IMO to żaden bonus lepiej te 1400 CP wydać na coś czego nie da Ci karnet.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
[mention=64571]Koleś88[/mention] ja tam wziąłem zwykły. Wiem że i tak bez problemu wbije teraz wszystkie 100 poziomów w karnecie. Ten zestaw za 2400 po prostu odblokowuje Ci 20 poziomów które możesz odblokować sobie sam. Także IMO to żaden bonus


Aaa no myslalem, ze jeszcze jakies bonusy. To faktycznie, lepiej samemu wbic. Dzięki !

Jakby ktos byl chetny na gierke (ps4) to: Ked_Tom
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Leesider napisał:

Dla mnie też to numer jeden w BR, oto dlaczego:

 

* realistyczna grafika, a nie jakieś rysowanki, niektóre akcje jak widzę to jak prosto z filmów akcji

* zróżnicowana mapa, ale też realistyczna, bez przesadzonych lokacji, bo to "gra"

* wg mnie skill jest baardzo potrzebny, bez strzelania w głowę daleko nie zajedziemy

* autentyczne realistyczne bronie, ale jest też fun w postaci helikoptera i polowania na spadochroniarzy na przykład :)


Dużo tych "realistycznych", ale np kupowanie martwego ziomka, czy świecące, brzęczące skrzynki, a także kartonowy model jazdy samochodami już z "realizmem" nie mają wiele wspólnego.
Nie piszę, że muszą - w kńcu to tylko gra, ale tak jakoś mi to kontrastuje z ilością "realistycznych" rzeczy, które wymieniasz.
No i ta mapa - dużo lepsza niż w Blackout, to na pewno, bardziej spójna, ale tak na dobrą sprawę nadal przypomina sztuczną makietę, a nie wycinek prawdziwego miejsca na Ziemi.

Z tym strzelaniem w głowę też bym nie przesadzał - ważne to chyba tylko w przypadku snajperek, ubijających jednym hitem. W normalnych starciach strzela się po nogach i nie ma wiekszej różnicy - wygrywa ten, kto zaczął strzelać pierwszy/miał więcej płytek.

Odnośnik do komentarza

@Wredny co Ty chcesz od modelu jazdy? Jak dla mnie spoko. Prowadzi się furki jak w GTA także ja nie narzekam. A to że wygrywa ten co zaczął strzelać pierwszy. No też nie zawsze bo możesz mi walić po nogach a ja Cię walne w banie i zejdziesz z tego świata chociaż zacząłeś pierwszy strzelać. Oczywiście zawsze ten co zaczął pierwszy strzelać ma przewagę ale to nie jest zawsze 100% kill. Co do kupna ziomka to mi się to akurat podoba bo trzeba kombinować z kasą do tego flara zdradza gdzie poszedł resp. Zupełnie inne taktyki się rozkminia i to jest fajne bo jest inaczej niż w innych BR. A niedługo i tak pewnie pojawi się tryb hardcore a tam już nawet gułagu nie będzie. Oczywiście nie ma sensu dyskutować który BR lepszy bo to kwestia gustu ale wiem że jakbym teraz odpalił PUBG i zobaczył jak to wygląda i jak jest zoptymalizowane to pewnie bym się zrzygał :bad:  :D

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że technicznie PUBG leży i kwiczy, ale inne rzeczy są tak dobrze tam zrobione, że to prostackie, arcade'owe Warzone jakoś mnie zaczęło wkurzać szybciej, niż myślałem :)
No a model jazdy to jest straszna padaka - gdzie Ty tam masz GTA to ja nie mam pojęcia - kartony na kółkach, zero zasad fizyki, przejeżdżanie przez murki, zabijanie ludzi siedzących za ścianą budynku, że już o tym wkurzającym pyrkaniu zaparkowanych aut nie wspomnę (jakby nie mogły być wyłączone na postoju), a - no i to że się pokazują na radarze, jak ktos podjeżdża (w sumie cały radar jest głupim pomysłem w BR).

Odnośnik do komentarza

@Wredny pokazują się na radarze jak strzelają więc ich "słychać" także też i widać no i plus dron który też widzi z góry. No ale tak radaru być nie powinno dlatego czekam na tryb hardcore. Tutaj jak mawiał klasyk nie będzie niczego! 

Btw widzieliście skórkę dla Wyatta z darmowego pakietu sezonu 3 (dla posiadaczy ps plus) The Last of Us Joel CoD ver :cool2:

90f4b49e21894.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Leesider napisał:

Oby te dali te dwójki albo trójki szybko, bo zagrałem z 10 gier i może w dwóch było jakieś zgranie, ale jak jest walka to totalny chaos, za duże te teamy moim zdaniem.

 

Dokładnie, mam to samo. Straszny chaos, 4 to za dużo, 3 było optymalnie, a dwóch to będzie złoto. :banderas:

 

Jak do Warzone wejdzie HC i będzie wyglądał jak to hardcore w CoD-ach to będzie dramat. Jeden strzał, jeden trup. Nikt nawet nosa nie wystawi, bo każdy będzie siedział w kącie i walił ze snajpy przez całą mapę. Co jak co, ale HC się w Warzone nie sprawdzi. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat co do czwórek to zależy. 4ki to 38 teamów na mapie, 3ki to 50 teamów. Jeżeli drużyny są ogarnięte i się ze sobą komunikują a nie każdy łazi gdzie chce to wbrew pozorom w 4kach na mapie panuje względny spokój. Dopiero sama wymiana ognia w 4kach jest dużo bardziej dynamiczna i trzeba to wszystko dobrze (i szybko) skoordynować. Nam (graliśmy we 2) za każdym razem dobierało inny 2 osobowy team. Komunikacja z drugą drużyną była bardzo dobra i grało się zayebiscie (za każdym razem pierwsza 10tka). Piękna współpraca no ale mimo wszystko z randomami nie da się ogarnąć takich akcji jak z ziomkami. Dlatego najlepiej mieć swoją zgraną 4kę no ale to oczywista oczywistość. Dwójki chyba będą idealne pod tym względem bo jedną osobę łatwiej wyhaczyć niż 3 (no i też dużo łatwiej się zgrać) ale to też będzie 75 teamów na mapie więc to będzie dopiero rozpieyrdol i chaos. Zobaczycie :cool2:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ale co to w ogóle za różnica czy teamów będzie 75, 38 czy 50 skoro ludzi jest tyle samo na mapie. Chodzi właśnie o te wymiany ognia, gdy spotykają się dwie drużyny i w 4vs4 robi się rozp.ierdol, do tego wiecznie ktoś kogoś podnosi, no chaos jak sam skur.wesyn wcześniej w 3vs3 nie miałem absolutnie takiego odczucia, było elegancko, a tutaj pierwszy mecz i coś mi nie pasowało, po prostu za dużo ludzi. W 2vs2 będzie szybka wymiana i nara. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

@Wredny:

Haha, może faktycznie trochę za dużo "realistycznie" pojechałem, ale mówiłem o grafice, broniach i mapie. Ok, mapa może to nie jakiś wycinek świata, bo tak się chyba nie da. Gdziekolwiek by nie wyciąć 5x5km (strzelam) to będzie zbyt monotonnie, ale tutaj to co mamy: centrum miasta, farma, stacja kolejowa itp. wyglądają moim zdaniem re... ;) całkiem nieźle :) A zachowanie pojazdów mi pasuje, tutaj postawili na fun i prostotę, a i fizykę jakąś mają. Przejeżdżanie zza ścian to był bug który podobno w tym updacie poprawili.

 

@Ryo-San:

To miałeś więcej szczęścia plus miałeś kolegę, więc we dwójkę już się zgrywaliście. Zgadzam się z @Wooyek , graczy na mapie jest zawsze tyle samo, a dwójki będą się trzymać razem. Przy potyczce z 4 osobową drużyną nie mogę ogarnąć kto już leży, a kto nie, a jak z boku wbije jeszcze jedna ekipa to już w ogóle sajgon. Wtedy przypomina mi się ten darmowy multiplayer, tylko tam respawn miałem po sekundzie, a tu na każdą partię poświęcam średnio 15 minut.

 

No ale jest jak jest, nie ma co narzekać ;)

Świetne darmowe strzelanie!

 

Odnośnik do komentarza

Ile ma ta najnowsza łatka? Mam 70GB wolnego na dysku i pieje, że pobrać nie może.

 

Mi tam model jazdy się podoba, trochę karton, ale nie jest źle. Co do strzelania to jasne jest, że jak strzelasz po nogach to nie połozysz goscia szybciej niż jak ten co strzela Ci w klate. Przerabiałem to milion razy bo sam zaczynałem strzelać wcześniej, ale po nogach czesto i przegrywałem. Trzeba się po prostu przestawić.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

Ile ma ta najnowsza łatka? Mam 70GB wolnego na dysku i pieje, że pobrać nie może.

 

Mi tam model jazdy się podoba, trochę karton, ale nie jest źle. Co do strzelania to jasne jest, że jak strzelasz po nogach to nie połozysz goscia szybciej niż jak ten co strzela Ci w klate. Przerabiałem to milion razy bo sam zaczynałem strzelać wcześniej, ale po nogach czesto i przegrywałem. Trzeba się po prostu przestawić.

patch 12gb albo jak to nasze super ps4 zawsze potrzebuje jeszcze raz tyle miejsca ile wazy giera czyli musisz jeszcze raz tyle miejsca zwolnic. Zresztą jak wchodzisz w szczegóły błędu pobierania to Ci pokazuje ile musisz zwolnic miejsca.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wooyek napisał:

Ale co to w ogóle za różnica czy teamów będzie 75, 38 czy 50 skoro ludzi jest tyle samo na mapie.

Chodzi o to że teamy zawsze trzymają się razem i lecą w to samo miejsce. Po prostu im mniej teamów na mapie to mniej miejsc gdzie możesz na nie wpaść. Co do reszty się zgodzę bo teraz przy wymianie ognia jest niezły sajgon. Za dużo rushowania się zrobiło. Ludzie jakby bardziej odważniejsi we 4 : )  Chociaż tak naprawdę czwórki ocenie dopiero jak będziemy grać we 4 bez randomów. 

No i trochę lipa że nie dostajemy żadnych nagród za wygranie BR. Nie wiem nawet  żeby to było chociaż 100CP, bądź jeden lvl w BP gratis, jakaś specjalna skórka. Cokolwiek!!!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Plugawy napisał:

Ile ma ta najnowsza łatka? Mam 70GB wolnego na dysku i pieje, że pobrać nie może.

 

Mi tam model jazdy się podoba, trochę karton, ale nie jest źle. Co do strzelania to jasne jest, że jak strzelasz po nogach to nie połozysz goscia szybciej niż jak ten co strzela Ci w klate. Przerabiałem to milion razy bo sam zaczynałem strzelać wcześniej, ale po nogach czesto i przegrywałem. Trzeba się po prostu przestawić.

 

To jest błąd chyba, miałem tak samo, jak zwolniłem ponad 100GB chyba to ruszyło.

A potem patrzę i faktycznie 12 Gb..

Odnośnik do komentarza

To nie jest błąd tylko na PS4 gra wymaga praktycznie drugie tyle miejsce ile sama zajmuje celem ponownej (już z łatką) instalacji. Nie nadpisuje sie tylko instaluje się tak jakby obok poprzedniej wersji i dopiero po instalacji stara wersja jest usuwana. Poyebane to ale co zrobić. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Koleś chyba leci na wszystkich możliwych hakach. Robi wszystkim na mapie jesień średniowiecza. Kładzie w kilka sekund 4 osobowe teamy i ściąga ludzi z km'u z większej odległości niż najlepsze snajpy. 49 killsów. Mam nadzieję że na konsolach nie ma takich z(pipi)ów. Oby chociaż bana wyłapał (wyłapie)

Akcja od 4:15

https://youtu.be/nd1qlMUvLi4

Edytowane przez Ryo-San
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja w pewnym momencie wyłączyłem crossplaya, ale przed każdym meczem po dwa razy musiałem zaznaczać, że nie, na pewno nie chcę crossplaya..

Podejrzewam, że sporo im pracy poszło na to żeby dograć netcode i może są z tego tak dumni, że teraz nie ma bata - musisz tego używać :)

 

Ale tak, zgadzam się, najlepszy byłby crossplay międzykonsolowy, bo w PC jest jeszcze przewaga myszki i płynności (fps).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...