Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

Do tego dochodzi jeszcze zmienny FoV na PC. Zanim Ty zobaczysz kolesia grającego na PC on Cię prawdopodobnie już dawno zauważył. Do tego przy większym FoV jedna osoba może obstawiać jednocześnie np dwa punkty (powiedzmy okno i drzwi/schody) a osoba na konsoli musi wybrać. Tyle opcji nayebali dodali crossplay a FoV na konsolach zupełnie olali. Ja też gram crossplay off bo inaczej szkoda czasu i nerwów.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Troche popykalem, nawet fajnie sie gra tylko... gdyby nie gryzlo sie z discordem lub nie crashowalo na rozne sposoby w roznych przypadkowych momentach by bylo fajnie.

Zrzera do 100% CPU, a nie posiadam kartofla (PC) tylk ocalkiem sensowny zestawik (z najonowszymi sterownikami) :/

Odnośnik do komentarza

Dokupiłem wczoraj 500 punktów - mój pierwszy taki zakup ever, ale ciekawił mnie ten Battle Pass.

Poza tym widzę, że awansując już na jakiś 85 lvl można zdobyć kolejne 1000 pkt. na następny.

Na razie idzie ok, mam już chyba 20 lvl - i tu pytanie - czy później idzie wolniej?

Czy ktoś tu zdobywał już 100 leveli przed końcem sezonu?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jaro napisał:

cały czas idzie tak samo, tutaj każdy lvl ma tyle samo PD do zdobycia.

Obawiam się że jednak nie. Za 60 poziomem idzie wolniej. Jako przykład podam, że na początku potrzebowałem kilku minut na poziom, a pod koniec, przy tej samej rozgrywce już ponad godzinę.

 

Ed.

 

W warzone idzie szybciej

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, areka napisał:

To ktoś w ogóle gra na krospleju? Xd

 

59 minut temu, kubson napisał:

Activision ładnie dowaliło, tak jak pisałem wcześniej na xboxie nie ma opcji grania z wyłączonym crossplayem, jedynie na ps4 można xD

A ja się dziwiłem, że tak dobrze mi idzie na PS4 w przypadku normalnych trybów. Na Xboxie, a jeszcze z dodatkowym crossplayem i graczami z PC to ja jestem głównie mięsem armatnim.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, McDrive napisał:

Obawiam się że jednak nie. Za 60 poziomem idzie wolniej. Jako przykład podam, że na początku potrzebowałem kilku minut na poziom, a pod koniec, przy tej samej rozgrywce już ponad godzinę.

 

Ed.

 

W warzone idzie szybciej

pamiętaj że na początkowych lvlach masz jeszcze dodatkowy XP za zadania tygodniowe, dzienne, za zadania z rang, później większość już możesz mieć pokończone dlatego nie masz tego dodatkowego XP.

 

Co do kilku minut na lvl to nie wiem jakim cudem, jak przyjęło się że bez boosta 1lvl wbija się ok. godziny oczywiście mowa o czystym multi nie Warzone. Cały karnet to około 100h grania, oczywiście jest to średnia, jak będziesz robił jednego kila w meczu to będziesz ten karnet z trzy razy dłużej robił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...