Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... tak jak lubię grać solo i w PUBGu to wręcz mój ulubiony sposób grania, tak tutaj... Jakoś nie bardzo - po zgonie odczuwam dużo większą frustrację niż tam.
Obwiniam ch#jowe audio - w tym CoDzie jest straszny hałas i często nie słychać tego co najważniejsze - kroków innych graczy.
Co chwilę jakiś unlock, komentarz że zostało mało czasu, że strefa się zbliża, brzęczące skrzynki, albo te zaparkowane, terkoczące pojazdy - za dużo śmiecia w eterze i przez to nie czuję całkowitej kontroli nad polem bitwy.
Wychodzi na to, że jednak składy to optymalny sposób grania.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, VerB_ napisał:

Na ps4 ściągami mi 21,233 GB a druga linijka to 101,038 GB z całości. A co będę mógł robić a czego nie robić jak zassa mi to 21gb? Odpale online? Bo mam teraz tragiczne łączę i jak mam ściągać to 100gb 3 dni to chyba odpuszczę. 

Tylko tryb br jest dostępny za darmo.

Odnośnik do komentarza

No ale jemu chodzi, czy te pierwsze 21GB to właśnie Battle Royale, czy żeby pograć w Warzone będzie musiał zassać całość (ja nie wiem, bo zawsze ściągaam całość i wszystkie patche, zanim w coś zagram).

Raz na jakiś czas w poczekalni (tam gdzie się wszyscy strzelają) widziałem takie szarpanie, lagi i teleportację przeciwników, a wczoraj miałem to samo w meczu - grać się nie dało.
Całe szczęście to sporadyczne przypadki, no i ten napis BETA załatwia wszystko, ale gierka ma parę baboli, którym powinni się przyjrzeć (np niemożność wykupienia ziomka, bo gra jakimś cudem widzi go w akcji, mimo że martwy).

A tak w ogóle to mam pewną spiskową teorię dla tych, którzy się dziwili, że przy tak dużej mapie i 150 graczach to tak ładnie śmiga.
Otóż w lobby, tuż po znalezieniu meczu, wyświetlają się ksywki ludzi tuż pod naszą, ale jest ich tylko około trzydziestu.
W grze nie ma żadnego killfeeda, więc w sumie nie widzimy kto zabił kogo (a przydałoby się, w PUBGu to bardzo przydatne narzędzie), tylko zmniejszającą się liczbę ogólną.
A co jeśli mamy tu do czynienia ze ściemą rodem z No Man's Sky, gdzie tych graczy wcale nie ma 150 tylko właśnie max 30?
Już nawet nie piszę o botach - nawet tego nie ma, po prostu suche cyferki, a gracz i tak się nie zorientuje.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, standby napisał:

Kur.wa jakieś porady ktoś ma?? Tłuką mnie jak psa, to pierwsze BR w jaki gram,  podoba mi się ale chyba te 150 graczy to za dużo na mape:D chaos jest nieziemski A na współpracę z drużyną nie ma co liczyć.


Jedyna rada to znaleźć sobie team, bo z randomami gra się słabo (choć akurat moja jedyna wygrana osiągnięta została z randomami).
Mimo wszelkich ułatwień i zapożyczeń z APEXa to jednak z randomami gra się dużo gorzej niż w gierce Respawn, więc nieodzowna jest komunikacja i zaufany team.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie łącza. W CoD Warzone mój ping jest ustatkowany na poziomie min.150ms max 1000ms. W innych grach np. CsGo ping oscyluje w granicach 40-50 ms. Czy wiecie może czym to jest spowodowane. Dodam również że staram się jak najbardziej odciążyć łącze ale to nie pomaga. Na speed teście ping 23ms

Pobieranie 20 mb/s wysyłanie 15 mb/s 

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę kitrania po kątach, chyba że chwilowo, jak akurat słyszę sporo kroków w okolicy i kombinuję, jak tu ubić jednego, żeby drugi mnie nie dziabnął.
Zawsze wkurza mnie, jak dołączę do znajomków, którzy chcą wygrać za wszelką cenę i planują cały mecz przesiedzieć cicho pod kamieniem - wolę mieć z 5 killów i zginąć niż wygrać mecz z jakimś biednym wynikiem - zero frajdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.