Skocz do zawartości

PSX Extreme 272


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Perez napisał:

Si, niezmiennie w piątek rano, tak że jutro wjedzie :). Wszystko domknięte, już pewnie nawet wydrukowane, ten numer wchodzi zgodnie z planem 30 kwietnia. 

 

Good news! Czyli kwiecień miesiącem z dwoma numerami Szmatławca, historyczna chwila. ;)

 

Nie spodziewałem się, że aż z tygodniowym wyprzedzeniem magazyn już jest wydrukowany. :notbad:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

Si, niezmiennie w piątek rano, tak że jutro wjedzie :). Wszystko domknięte, już pewnie nawet wydrukowane, ten numer wchodzi zgodnie z planem 30 kwietnia. 

 

Sups! Ale tym razem już się nie skuszę na zamawianie przesyłką pocztową tylko do kiosku się udam normalnie, ponad tydzień czasu oczekiwania na PP to jednak było ponad moje siły ostatnio :P

Edytowane przez siniak GT
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Perez napisał:

Odwieczna bolączka i powód kilku mniejszych bądź większych wpadek (w sensie dezaktualizacji materiału). Ta chyba największa to jak natrzaskaliśmy wielki materiał po zapowiedzi XOne, że always online itp., a nim pismo się ukazało, to Microsoft zdążył wszystko pozmieniać :). 

 

Ha, uroki prasy. 

To może poślijcie już do prenumeratorów, jak leżą wydrukowane i się kurzą? Co Wam szkodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał:

Si, niezmiennie w piątek rano, tak że jutro wjedzie :). Wszystko domknięte, już pewnie nawet wydrukowane, ten numer wchodzi zgodnie z planem 30 kwietnia. 

Co już??? Lecę prenumeratę zamówić, chyba zdążę?

 

PS. Którego wychodzi Pixel bo wezmę łączoną prenumeratę?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LeifErikson napisał:

 

Ha, uroki prasy. 

To może poślijcie już do prenumeratorów, jak leżą wydrukowane i się kurzą? Co Wam szkodzi? ;)

 

Kurzyc to moze nie :). Obecnie tego procesu tak nie sledze, ale w poprzedniej drukarni z grubsza bylo tak, ze w srode drukowali okladki (najdluzej wysychaja), potem srodki, jakos kolo czwartku/piatku byla oprawa, potem przygotowanie do transportu. W sobote jechal naklad na poczte, zeby wyslali w niedziele, a jednoczesnie w niedziele wyjezdzal transport do kolporterow.

 

@siniak GT wrzucalem info w drugim poscie zaraz pod zapowiedzia.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Browar dla Norbiego za tekst o Amidze. Cholera, czułem, jakbym się przenosił do tych starych czasów. A przy tym tekst zaciekawił mnie do tego stopnia, że postanowiłem trochę poszperać w necie, na temat tego zina, do którego pisywał Smuggler, a Norby to rozprowadzał (chociaż podobno też pisywał, ale w pierwszych czterech numerach nie znalazłem żadnego info). Wrzucam 3 screeny, co by zobrazować, jak wyglądały takie ziny.

Poniżej ogłoszenie gościa, który lata później zrobił muzę m. in. do Wieśka:

11111.png

Przegląda się to podobnie jak te wszystkie ziny w CD-A... 20 lat temu. No i dodatkowo tu leci jakaś muzyczka w tle :)

Poniżej recenzja filmu Predator 2:

2222222.png

A tu fragment tekstu Smugglera odnośnie błędów w pierwszym numerze:

333333.png

-----

Chyba takie teksty z PE (Retro) do mnie trafiają obecnie. Recenzje niby czytam, ale raczej przeglądam... Recka Bleeding Edge, połączona z dwiema stronami o wizycie w studio + kolejne dwie strony wywiadu odnośnie Bleeding Edge i... ja dalej nie wiem jak gra wygląda. W recenzji 2 artworki, 0 screenów. Wyszło 5 stron poświęcone o grze i ani jednego screenshota. Biorąc papierową gazetę do ręki, raczej chcę wiedzieć jak wygląda gierka na screenie, a ostatnio coraz mniej screenów, a więcej artworków. Ja wiem, że wszystko jest w necie, (a artworki łądnie wyglądają), ale jak już ktoś kupuje papierowy magazyn i leży na łóżku :) z PE w łapie, to raczej chcę już mieć tam wszystko.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...