Skocz do zawartości

PSX Extreme 272


Rekomendowane odpowiedzi

@Roger, świetny felieton odnośnie kwestii okładkowych. Bardzo wiele wyjaśnia w kontekście obecnej sytuacji. Sam nie zdawałem sobie sprawy, że okładki (oraz ich fizyczna obecność w sklepach, na półkach) są AŻ TAK kluczowe jeśli chodzi o $$$. Teraz rozumiem, dlaczego pozamykane punkty sprzedaży mogą pozabijać wiele magazynów i dlaczego przejście na PDF nie jest tutaj ratunkiem. :/ 

 

Oby to porąbana panika się szybko skończyła. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Emtebe napisał:

Poczta ha tfu polska jak zawsze szybko działa :-)

 

Ktoś wie w jaki sposób wysyłane są numery z prenumeraty? List ekononiczny, priorytet czy co? Bo od tego może zależeć czas w jakim dotrze do nas pismo. Według mnie poczta funkcjonuje dobrze w ostatnich latach, no ale przesyłki nierejestrowane zawsze były obsługiwane jako ostatnie. Pytanie więc jaką umowę ma wydawca z pocztą. 

Odnośnik do komentarza

FF i pozamiatane. Tu nie ma złego wyboru. Choć okładki z dziewczynami najlepsze. Sam nie mogę zdecydować która czy Tifa czy Aerith. Niestety ten Barret odstaję troszkę. Nawet w demie które ograłem. Mam nadzieję ze w prenumeracie go nie dostanę.

Chyba jeśli chodzi tylko o design, nie patrząc ktora dziewczyna ładniejsza, to wygrywa Aerith.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, number_nine napisał:

 

Ktoś wie w jaki sposób wysyłane są numery z prenumeraty? List ekononiczny, priorytet czy co? Bo od tego może zależeć czas w jakim dotrze do nas pismo. Według mnie poczta funkcjonuje dobrze w ostatnich latach, no ale przesyłki nierejestrowane zawsze były obsługiwane jako ostatnie. Pytanie więc jaką umowę ma wydawca z pocztą. 

 

Zaprenumerowałem w weekend PSX'a na rok. Przyszło jako przesyłka priorytetowa zapakowana w karton w dniu premiery. Wcześniej jak miałem prenumeratę gazetki przychodziły w folii.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Butt napisał:

Jak w folii? Że niby każdy mógł zobaczyć, że jesteś zboczeńcem od gier dla dzieci? :obama:

 

Kiedyś gazeta była dostarczana w folii, w środku była kartka A4 z adresem i potem było też info ile numerów zostało do końca.

 

I tak cała wieś wiedziała, że gram w gierki dla dzieci. Pewnie gadali, że (pipi)nięty, albo gorzej.

Odnośnik do komentarza

Papier dalej nie dotarł, PDF sam pobrałem wczoraj, bo maila też nie ma. Pixel to samo, a tam nawet PDF nie pobiorę, bo nikt mi łaskawie na ich FB linku nie podał.

Czasy jak PSX dochodził przed premierą w kiosku, a mail z PDF był przed północą już nie wrócą. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, adasiulko napisał:

 

Kiedyś gazeta była dostarczana w folii, w środku była kartka A4 z adresem i potem było też info ile numerów zostało do końca.

 

I tak cała wieś wiedziała, że gram w gierki dla dzieci. Pewnie gadali, że (pipi)nięty, albo gorzej.

Po**ana sytuacja. 

 

Właśnie listonosz zostawił numer. Faktycznie w kartonie zapakowany. Piękny świeżutki numer z Tifunią na okładce.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, PiotrekP napisał:

Papier dalej nie dotarł, PDF sam pobrałem wczoraj, bo maila też nie ma. Pixel to samo, a tam nawet PDF nie pobiorę, bo nikt mi łaskawie na ich FB linku nie podał.

Czasy jak PSX dochodził przed premierą w kiosku, a mail z PDF był przed północą już nie wrócą. 

 

Pisz plis w sprawie Pixela na hello@pixel-magazine.com.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

Na stronie sklepu pokazuje, że nakład najnowszego PE jest wyczerpany. To chyba dobra wiadomość?

 

Chyba tak. :) Może warto zrobić jakiś dodruk, skoro takie zainteresowanie? Choć pewnie proste to nie jest, mając w pamięci teksty dotyczące współpracy z drukarnią. ;)

 

Co do premki, to ja ostatnio dostałem w folii przezroczystej, więc nie dość, że listonosz wie, że growy zbok, to jeszcze podwójny, bo przychodzi 2x w miesiącu, raz ze Szmatławcem, a raz z Pixelem. :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

Na stronie sklepu pokazuje, że nakład najnowszego PE jest wyczerpany. To chyba dobra wiadomość?

 

Jak najbardziej dobra :). Bardzo dziękujemy za wsparcie , akcja zamawiania online zrobiła świetną robotę! 

 

@LeifErikson dodruk raczej konieczny nie będzie. Wydawca monitoruje aktualną sprzedaż w punktach prasowych i w razie potrzeby można część nakładu ściągnąć, tak że sprzedaż obecnego numeru zapewne wróci jeszcze w opcji online. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Perez napisał:

 

@LeifErikson dodruk raczej konieczny nie będzie. Wydawca monitoruje aktualną sprzedaż w punktach prasowych i w razie potrzeby można część nakładu ściągnąć, tak że sprzedaż obecnego numeru zapewne wróci jeszcze w opcji online. 

 

Super, nie wiedziałem, że rynek prasowy na taką elastyczność może sobie pozwolić. :) 

Czyli akcja zamawiania online zakończona sukcesem, świetna wiadomość. Oby jej nie trzeba było powtarzać... Chociaż chyba marne szanse, że w miesiąc sytuacja wróci do normy. :/

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Square napisał:

Darmowa wysyłka często tak działa.

 

Wysylka tez swoje zrobila, ale bez dwoch zdan dalo sie zauwazyc naprawde godna podziwu mobilizacje wsrod Czytelnikow :). A to wzmozone zamawianie prenumerat, a to dodatkowy zakup numeru mimo posiadanej prenumeraty. Tak ze jeszcze raz serdeczne dzieki!

Odnośnik do komentarza

Też jeszcze czekam na przesyłkę, ale ludzie, nie czepiajcie się poczty w takich czasach, bo chyba zapominacie, co się dzieje w kraju. 

 

Liczę, że jutro dojdzie, żeby na weekend mieć co czytać (bo i tak raczej czytam tylko w dni wolne), ale jak będzie w przyszłym tygodniu, to też przeżyję. Pismo czyta się szybko, a do następnego numeru i tak trzeba czekać miesiąc xd. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

Też jeszcze czekam na przesyłkę, ale ludzie, nie czepiajcie się poczty w takich czasach, bo chyba zapominacie, co się dzieje w kraju. 

 

Liczę, że jutro dojdzie, żeby na weekend mieć co czytać (bo i tak raczej czytam tylko w dni wolne), ale jak będzie w przyszłym tygodniu, to też przeżyję. Pismo czyta się szybko, a do następnego numeru i tak trzeba czekać miesiąc xd. 

 

A jakie to czasy? Uważam że w kwestii przesyłek niewiele się zmieniło - poczta polska działa tak, że jak zamówisz coś, czego nie trzeba kwitować przy odbiorze a nie mieści się przez otwór do skrzynki to listonosz tego nawet nie zabiera aby dostarczyć. Kopałem się z nimi kilka razy i dostałem oficjalne pismo w tej kwestii. I nieważne że jest zapłacone, aby dostarczyć pod drzwi - listonosz ma na to wy(pipi)ane za aprobatą centrali. Numer powinien być wczoraj, a dzisiaj też nie dostałem. Jedyna wina leży po stronie PP i (pipi) im w cyce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...