Skocz do zawartości

PSX Extreme 272


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2020 o 14:13, aux napisał:

Zax pewnie naoglądał się cosplay'ów Tify z wielkimi balonami xD Tifa w remaku ma idealnie cycki, gorzej jest z Aerith, ale to nie jest problem.

 

Kwestia gustu, co nie zmienia faktu, że w cutscenkach CGI miała potężne bimbały, więc nie do końca się mylił chłopak. Zresztą uczepiliście się biustu, ale meritum jest takie, ze Square trochę pocięło i dobrze, że to zauważył, bo ja jako osoba jeszcze nie grająca bym o tym nie wiedział, opierając się np. na opiniach z forum. 

Odnośnik do komentarza

Do Zaxa Bartosza Dawidowskiego związany z jego artykułem o Gothicu.

Dlaczego piszesz artykuł z błędami ? Kompletnie nie masz wiedzy na temat powstania gry. Piszesz o 4 osobach wywodzących się z Greenwood co jest kompletną już bzdurą. Bo Gothica który nazywał się Finster na początku robiło 3 studentów kolegów ( ich studio nazywało się Mad Scientists Interactive ) którzy zgłosili się do Greenwood jako do wydawcy. Greenwood padło w 1997 roku, podzieliło na masę osobnych podmiotów. Resztki studia Greenwood podpisali z Mad Scientists Interactive umową i tak powstało Piranha Bytes i team początkowy to 10 osób a nie  4... Jak piszesz w sumie powinieneś pisać o 3 osobach czyli masz już sporo nieścisłości na samym wstępie. 5 lat temu arhn zrobił dokument o powstawaniu wszystkich odsłon serii Gothic jak nie masz wiedzy na temat o który piszesz poszperaj w sieci. Bo potem ludzie czytają to w gazecie i biorą za rzetelne informacje.

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gregorius napisał:

Dzięki Norby za świetny tekst o scenie amigowej,dobrze się dowiedzieć,że człowiek był zwykłym lamerem:DKlimacik Niedziel na  giełdzie we Wrocławiu niezapomniany, to byly wspaniałe czasy.Proszę o więcej takich tekstów.

 

Szmatławiec nostalgią stoi. :D

 

Nie wiem czy też macie takie wrażenie (chyba trudno nie mieć), że zawsze najwięcej plusów łapią te teksty o nostalgicznym i wspominkowym charakterze. :D Sam takie najchętniej czytam, ale nie byłem świadom, że taki jest ogólny trend. 

 

Także jeśli macie Roger w zanadrzu kolejne tematy wspominkowe, TO ŚMIAŁO. Można nimi wypchać nawet 3/4 numeru.  :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, LeifErikson napisał:

Nie wiem czy też macie takie wrażenie (chyba trudno nie mieć), że zawsze najwięcej plusów łapią te teksty o nostalgicznym i wspominkowym charakterze. 

No jak to, a kto czyta w 2020r gazety papierowe? Raczej ludzie 30+, 40+ i więcej+, którzy pamiętają czasy. A w czasach to się działo, wszystko w czasach było fajniejsze. No to w peesiksie piszą o czasach. I jest to fajne, ludziom czytającym gazety papierowe to się podoba. Bardzo nawet. Nostalgia jest. Wspomnienia. Miło i sympatycznie czyta się to w fotelu przy kominku z ciepłym kocykiem na kolanach

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...