Skocz do zawartości

PSX Extreme 272


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nazwa miejscowości to tam pikuś, najważniejszy jest kod pocztowy.

Niby tak, ale jednak już parę razy mi się zdarzyło, że przesyłka poszła przez Lublin, bo były nawet jakieś dodatkowe pieczątki na kopertach, więc ktoś nie zorientował w porę.

Ale fakt - zazwyczaj trafiają bez większych problemów mimo błędnej miejscowości.

Odnośnik do komentarza

Przesyłka dotarła, zamówione 30.03.2020r., wysłane 06.04.2020, dziś przyszło (przesyłka priorytetowa)

To standard, czy po prostu brakło magazynów, bądź po prostu ilość zamówień was przerosła?


EDIT.
W sumie nie musicie odpowiadać. Okres jest jaki jest, wirus szaleje, gazetki nie wysłane na czas, to nie jest najważniejsza rzecz na świecie.

Grunt, że doszło, a wam życzę przetrwania w tym trudnym czasie :)
 

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

Dobra, generalnie to przyszło mi na myśl, że w sumie nie potrzebuję przecież trzech numerów PE, więc dwa chętnie oddam chętnym osobom. Oczywiście najlepiej takim, którzy numeru jeszcze nie mają i nie planują mieć, a z ciekawości by chcieli sprawdzić.Taka darmowa próbka. Kto wie, może dzięki temu przybędzie jakiś nowy stały czytelnik.

 

Chcesz? Daj serduszko pod tym postem. Bo lubię serduszka. Jeśli serduszkujących będzie więcej niż dwóch, to będę zmuszony przeprowadzić losowanie. I żeby nikomu nie przyszło do głowy kręcić, to udział biorą tylko konta założone do wczoraj. I z jakąkolwiek aktywnością, więc proszę nie wyciągać zapasowych alterkont ze strychu. Wyniki jakoś po weekendzie, może nawet w niedzielę, zależy od zgłoszeń, ale za darmo to kto by nie chciał?

Wysłać postaram się w przyszłym tygodniu, naturalnie na mój koszt, ale obecnie odwiedziny poczty to grząski temat, więc w razie czego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Edit 13.04: dobra, akurat dwóch chętnych, więc sprawa zamknięta i oni dostaną.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, siniak GT napisał:

Mam i ja :banana:

Rogi nienaruszone, czarna niunia na okładce zgodnie z zamówieniem, no i ten zapaaaaachhhh :ohboy:

 

PS. Czule rozwalił mnie ten oldskulowo nabaźgrany długopisem na tekturce adres z nazwiskiem. Serio panowie w dzisiejszych czasach taka awangarda? Perez to ty? Hahah :woot:

 

Ach, to były czasy, jak się adresowało ręcznie! Nie, to nie ja, akurat prenumeratą/sklepem PE to od zmiany wydawcy już się nie zajmuję, ale kiedyś jak najbardziej! 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, tomasz_sromasz napisał:

Ten tekst o piekle, taki porównawczo-kulturoznawczy, zajmujący. W ogóle miło zaskakują wszelkie nierecenzje (choć recenzje też w porządku).

Ta, tylko KTOŚ nie podumał i mało roztropnie wrzucił do tekstu screena z Dead Space, o którym Rozbo wspomina tylko w kontekście Visceral Games, autorów Dante's Inferno.

Odnośnik do komentarza

Doszło i do mnie. Abstrahując już od czasu oczekiwania (zamówione 28 marca lol), bo w końcu sam pisałem, że mogę poczekać, to na minus forma zapakowania. Karton, owszem, chroni pismo, ale powinno ono być jeszcze w folii (takiej, jak kiedyś latała prenumerata). Raz, że uniknęlibyśmy tych pogiętych rogów (tak, u mnie też są),  a dwa, że jak na dzisiejsze okoliczności to by było zwyczajnie bardziej higieniczne. 

 

Okładka, zgodnie z zamówieniem, oczywiście z Tifą. O samym numerze nic, bo czytanie sobie zostawiam na weekend. Szmatławiec musi przejść kwarantannę xd. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dalej czekam, wziąłem combo 4 różne okładki FFVII. Ale mam jeden egz. kupiony w kiosku, więc no problemo. Najgorsze że nawet nie mam kiedy poczytać, bo najpierw szarpałem jak opętany w RE3, a teraz dorwałem FFVII od którego nie sposób się oderwać :devil: A tu jeszcze myj okna i szykuje skromne Święta...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Jak nie umiem odnaleźć się na tej stronce do weryfikacji stanu prenumeraty to znaczy, że mi się skończyła? Tak mi się wydaje ale nie chce mi się szukać rok temu ma rachunku w banku płatności ;)

Jest taka stronka, gdzie maila podajesz. O tym piszesz? Podawałem maila w tym temacie (nie pamietam teraz).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Jest taka stronka, gdzie maila podajesz. O tym piszesz? Podawałem maila w tym temacie (nie pamietam teraz).

Na tej kartce z adresem w prenumeracie był ten adres

https://shop.pixel-magazine.com/prenumerata/

Czasem też nadeukowane było info ile jeszcze numerów zostało w prenumeracie ale tym razem nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Ej, ale niech ktoś powie następnym razem Kaliemu, że przed recenzją należy zagrać w grę. Czytam reckę Persona 5 Royal i niestety sporo tam nieścisłości. Ja rozumiem, że to długa gra, ale Kali nie przebił się chyba nawet przez początek, skoro twierdzi, że mamy "dwie nowe postacie, które dołączają do drużyny po pierwszym pałacu". No niestety nie dołączają. Jak już piszesz recenzję na podstawie informacji z sieci, to chociaż mógłbyś sprawdzić, czy są zgodne z prawdą. 

 

Druga sprawa to Zax narzekający na poprawność Square i zmniejszanie cycków Tify  w rimejku. Siódemka kręci się właśnie w moim Ps4 i "balony" Tify wciąż są ogromne, więc nie wiem czego ten człowiek by chciał. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...