Skocz do zawartości

PSX Extreme 272


Rekomendowane odpowiedzi

Przy prenumeracie dotarło do mnie, jak bardzo potrzebowałem elektronicznej wersji pisma w swoim życiu. PDF wchodzi tak gładko, tak łatwo jest rzucić go sobie na ekran na 10 minut, pochłonąć artykuł i ruszyć dalej, że pierwszy raz od dłuższego czasu wchłonąłem całe pismo w zasadzie nawet za bardzo się nie starając - ot, przerwy na kilkanaście minut w ciągu dnia po prostu się zdarzają. A skoro takie żyćko właśnie jest to klik, klik, dwa artykuły i "zamknij plik". Poezja. Nostalgia mocno trzyma przy papierze, ale użytkowo cyfróweczka to jest to.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, PiotrekP napisał:

@bastek66 i to ich "najlepszy dział DTP jaki istnieje" w zapowiedzi. Nie ma to jak skromność. Niech oni padną i nie szargają już marki.

 

 

Śmiechłem srogo jak to przeczytałem na ich stronie. Zwłaszcza, że mam wrażenie, że CDA od jakichś 15 lat wygląda tak samo.

Szmatławiec to moim zdaniem liga wyżej, a nie hejtuje, bo CDA również było mi bliskie przez długie lata. Pixel tez wygląda teraz znacznie lepiej, świeżo i nowocześnie. CDA sie zatrzymało gdzieś na etapie 2005 roku.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, bastek66 napisał:

Wasza jedyna konkurencja ledwo zipie, w nowym CDA po raz pierwszy nie będzie gier, nawet zdrapki nie dodają.

 

Prawdę mówiąc "wabienie pełniakami" już dawno przestało mieć sens. CDA rzadko dawało jakieś nowości, ale właśnie za te dwie dyszki miałeś pełniaka i pismo. Dziś ludzie kupują takie starsze gry w bundlach i salesach na pęczki. Pełniaki w polskich pismach to relikt pięknej (ale) przeszłości.

 

Wracając do PE. Oczywiście kupiłem. Nie tylko by podtrzymać żywe wspomnienia i pismo, które wskazywało drogę. Ostatnio naprawdę trzyma wysoki poziom. Chociaż dla takiego boomera jak ja, to niewątpliwie najlepiej czyta mi się Norby'ego. Kurde, chłop ma pisane, choć mam wrażenie że często był trochę z tyłu załogi. Jego wspomnienia nie tylko są pełne fascynujących ciekawostek z jego kariery, ale też styl ich jest bardzo przyjemny. Mam nadzieję, że starczy mu pary na jeszcze kilka takich tekstów ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, siniak GT napisał:

U mnie w skrzynce nadal pusto... :(

A zamawiałem i wpłatę robiłem równy tydzień temu. Czy ktoś mi może wyjaśnić ile się czeka? Bo pierwszy raz w ten sposób zamówiłem i już żałuję czytając komentarze tych, którzy bez problemów nabyli numer w salonikach prasowych.

 

Ja zamówiłem w piątek 27 marca, a doszło dopiero dziś. Pewnie dostaniesz do końca tygodnia. 

 

Jezu Chryste, ten zapach :banderas:

 

Troszkę posmutnialem po tym liście miesiąca. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Plugawy napisał:

Dzisiaj numer doszedł

 

Wiecie co to jest?

 

 

  Ukryj zawartość

zq7g3ilo8w9k.jpg

 

u8838mdve0wi.jpg

 

 

 

  Ukryj zawartość

To jedna gwiazdka na ceneo

 

 

Ładnie opakowany w karton przyszedł. Ciekawe czy za miesiac też będzie wysyłka gratis?

Też mam taki tuning okładki. :lapka: 

 

Schowek01.jpg

 

Schowek02.jpg

 

Numer prawie skończony, zostało może z 20 stron. @Perez Co zamierzacie zrobić z tym faktem? Może jakieś płatne (darmowe też może być) DLC do numeru, żeby było co czytać do ukazania się kolejnego numeru.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Butt napisał:

Też mam taki tuning okładki. :lapka: 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Schowek01.jpg

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Schowek02.jpg

 

 

Numer prawie skończony, zostało może z 20 stron. @Perez Co zamierzacie zrobić z tym faktem? Może jakieś płatne (darmowe też może być) DLC do numeru, żeby było co czytać do ukazania się kolejnego numeru.

 

Chyba im sie spieszyło przy pakowaniu :D

Odnośnik do komentarza

Dojszło pisemko. Jest różnica, jak się wyciągnie z kartonu egzemplarz niemacany i pachnący <3

 

Ale będę musiał chyba zainwestować w większą skrzynkę na posesji, bo paczka się nie zmieściła i listonosz położył na niej, tak na słowo honoru. Dobrze, że usłyszałem, jak przejeżdża, bo ktoś by mógł przechodząc zawinąć :obama:

Odnośnik do komentarza

Ja w piątek kupiłem w kolporterze z dziunią na okładce.

Spoiler

KjB7QGL.jpg

 

A dzisiaj odebrałem z poczty z dwiema innymi niuniami na okładkach. Plus Doom Slayer, aby nie było zbyt kobieco.

Spoiler

SpaRfNw.jpg

Byłyby wczoraj, ale podobno nie mieszczą się w skrzynce, więc awizo. :dafuq:

Szły długo, ale to może być kwestia tego, że ktoś z ładnym pismem zaadresował przesyłkę na Lublin (zamiast Lubin), czyli klasyka. Ogólnie czasem to opóźnia dostawę, ale niekoniecznie, bo zdarzały się ekspresy mimo złego miasta, istotne, że kod pocztowy dobry i ktoś w porę się zorientuje na poczcie.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...