Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu Sony idzie w segment premium, jak Apple. Linia InZone, flagowe smartfony dla niszy fotograficznej i jakby nie patrzeć najbardziej zaawansowany pad na rynku, to wszystko składa się na obraz firmy która chce być kojarzona z najwyższą jakością. Zwłaszcza, że otwierają się na znacznie szerszy rynek niż PS.

Odnośnik do komentarza

PSVR2 nie może być droższy od samej konsoli bo to był by kolejny strzał w kolano po braku wstecznej kompatybilności. Dwóch zestawów też nie będzie bo wszystkie pokazane gry korzystają ze sterowania ruchowego, już nie mówiąc o tym że przy braku kamery na TV nie ma co trackować położenia w przestrzeni pada. PSVR2 powinien kosztować max 500$ a jeśli chcą dać wyższą cenę to do zestawu muszą dodać jakieś gierki. VR1 też startowało w wysokiej cenie a tak na prawdę dostało kopa sprzedażowego dopiero jak pojawiły się zestawy za ~1000zł z 5 grami

Odnośnik do komentarza

Ja tam rozważam zakup.
Ds żaden nie wytrzymał mi do rocket league dłużej niż rok i już gałki świrują i ogólnie lipa.
No i te przyciski dają nowe opcje.
Wiadomo że nikt kto ogrywa kilka gier rocznie czy pyka w fifkę tego nie kupi.
Ale sa ludzkie którzy wydają gruby hajs na cały sprzęt aby mieć łatwiej/lepiej/wygodniej i tłuką 1000h w gierce rocznie fps/esporty itd.
Spokojnie, znajdą się chętni o to się nie musicie martwić.
Pytanie tylko czy serio ten pad będzie dobrej jakości.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

ogólnie to ten update mi zrobił krzywdę bo L3 zrobiło się ultra czułe na dotyk, jak tylko to dotknę to kierunek gałki idzie max w lewo 

 

nawet nie wiem czy to podchodzi pod drift, może kombinowali coś z deadzone...no ale w fifce rozwala to gameplay totalnie :p

 

możliwe że gram zbyt agresywnie lel i ta gałka się tak dociska, coś podobnego miałem w elden ring tylko tam się crouch odpalał co w bossfightach było średnio zabawne

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...