Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

Przeglądając listę trofeów można było zauważyć, że coś się nie zgadza i niestety Capcom wywalił jedną z najlepszych walk w grze

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Wycięli bossa U3 tego na wyspie pomiędzy starciami z Krauserem

 

Być może wróci w Separate Ways, ale i tak szkoda.

No bez jaj, to potwierdzone info? Szkoda... może dali coś w zamian. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

 

Tu już recenzja, którą przewrażliwieni na spoilery powinni skipnąć, bo w tle leci nagrany gameplay a nie jakiś preroll od Capcomu jak w innych materiałach. Laska 100h jebnęła w tej grze :obama:

 

 

Co za niespodzianka, Capcom kazał zdjąć wideo do premiery gry.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś oglądałem na YT filmik kolesia który porównywał RE5 do RE4 i wychodziło na to że jest to ta sama gra tylko z opcją gry we dwóje. Co było w tamtym okresie po zmianie kamery kolejnym rewolucyjnym krokiem dla serii. RE6 nie jest w żaden sposób lepszy od RE5 dlatego jeśli już miałbym wybierać następny remake to niech to będzie ta Veronica. :dunno:

RE5 mnie oczarował, wciągnął na długie godziny w co-op, potem jeszcze kilka kolejnych w Desperate Escape. 

RE6 całkowicie rozczarował wszystkim, początek scenariusza Leona był dobry ale potem zrobiło się gorzej.

 

Raz ją ukończyłem i nie rozumiem tego :hype: którym jest darzona przez fanów. No ale są gusta i guściki. Może jakby zrobili od nowa to kto wie.

 

Spoiler

Jedyną rzeczą którą bym poprawił w RE5 jest Ai Shevy Alomar :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Donatello1991 said:

Sztosiwo stulecia nadchodzi.

Nie popadajmy tutaj w zbytnia euforię. Owszem Remake zacnie wyglada, mam sporo zmian w stosunku do pierwowzoru, ale to nadal past-genowa technologia podkręcona next-genowa śruba. Ja gre już kupiłem, pewnie świetnie będę sie bawił, ale mimo wszystko czekam na jakiejś mocne uderzenie, które w końcu pokaże moc nowej generacji. 

Odnośnik do komentarza

5 dni 

 

Jan tam pudło, cyfra? Jak robicie? Desant na Nową Zelandię żeby szybciej odpalić na xie? Jakie pomysły? 

BEB47A3D-6765-48AF-86A3-C7AC066CCAAC.gif

2 minuty temu, walek napisał:

Nie popadajmy tutaj w zbytnia euforię. Owszem Remake zacnie wyglada, mam sporo zmian w stosunku do pierwowzoru, ale to nadal past-genowa technologia podkręcona next-genowa śruba. Ja gre już kupiłem, pewnie świetnie będę sie bawił, ale mimo wszystko czekam na jakiejś mocne uderzenie, które w końcu pokaże moc nowej generacji. 

 

0A8A124B-1685-4EE4-9F1C-0EC43443AB87.gif

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mozi napisał:

5 dni 

 

Jan tam pudło, cyfra? Jak robicie? Desant na Nową Zelandię żeby szybciej odpalić na xie? Jakie pomysły? 

BEB47A3D-6765-48AF-86A3-C7AC066CCAAC.gif

Ja biere edycje delux ale jeszcze nie wiem z jakiego regionu  :philosoraptor: Piateczek i tak wolny wiec nie ma pospiechu. Będzie grane cały weekend z przerwa na urodzinki :drinks:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...