Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Na moment aktualizacji (14.01) miałeś średnią niecałe 31. Z tym tysiącem nabitych postów przez ostatnie dwa i pół miesiąca (ładny wynik) brakuje ci obecnie 120 postów aby mieć średnią 40.

 

Od ostatnich ustaleń minęły 4 lata, także mamy nowy próg dla osób ze stażem 16+ lat. Zaktualizuje zaraz grupę wszystkim którzy się łapali na dzień robienia aktualizacji tj. 14.01 a jakby ktoś uważał, że nie dostał, a mu się należy to niech da znać na PW, albo tu w temacie.

  • Senior dla stażu minimum 4 lat - średnia 50 postów/miesiąc
  • Senior dla stażu minimum 8 lat - średnia 40 postów/miesiąc
  • Senior dla stażu minimum 12 lat - średnia 30 postów/miesiąc 
  • Senior dla stażu minimum 16 lat - średnia 25 postów/miesiąc

Przy okazji aktualizacji związanych z Patronami, może wprowadzimy nowe zasady (a może nie). Zobaczy się.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Zablokowany licznik w WKP to trochę nonsens, ale w CW? Jak najbardziej niech zostanie.

Nonsenem to jest blokowanie licznikow bez wzgledu jaki dzial. No chyba, ze kogos boli dopa, ze altery sobie nabija niebieska range, z ktorej tylko taki pozytek, ze edita literowek nie widac (przy okazji mozna zadac sobie pytanie jak to w ogole mozliwe, ze taki algorytm nadawania rangi zastosowano. pozdro administracja). Oczywiscie tylko zgaduje, bo nigdy tutaj nie padlo jakiekolwiek wyjasnienie.

 

2 godziny temu, iluck85 napisał:

50 nie uciułam na miecha :dafuq:

Tylko nie spamuj w wkp za duzo bo znowu zablokuja.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Mejm napisał:

Nonsenem to jest blokowanie licznikow bez wzgledu jaki dzial. No chyba, ze kogos boli dopa, ze altery sobie nabija niebieska range, z ktorej tylko taki pozytek, ze edita literowek nie widac (przy okazji mozna zadac sobie pytanie jak to w ogole mozliwe, ze taki algorytm nadawania rangi zastosowano. pozdro administracja). Oczywiscie tylko zgaduje, bo nigdy tutaj nie padlo jakiekolwiek wyjasnienie.

Dla mnie CW to ściek, na który wszyscy się godzimy i miejsce, w którym zasady obowiązują tylko umownie i gdzie przechodzą rzeczy, które na "zwykłym" forumku by poleciały z miejsca. I okej, fajno, sam w tym bagnie biorę czynny udział i nie mam z tym problemu, a jednocześnie uważam, że posty stamtąd nie mają kompletnie wartości właśnie przez to, że to betoniarnia i (od jakiegoś czasu) taka Bluzgownica Super Light, więc liczenie ich do średniej to trochę parodia. Wpadniesz parę razy napisać "iksboks chuj" czy "jebać plejstejszyn" i magicznie jesteś wyróżniony na forumku choćby tym głupim niebieskim kolorkiem. Słaba akcja.

 

A zasady wymyślił Perez i wzięły się w sumie z powietrza, ale skoro są to chyba po coś są, nie wiem - trzeba go zapytać.

  • Plusik 3
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Idea zasad wzięła się stąd, że było coraz więcej zapytań o Seniora, a tak naprawdę nie było żadnej zasady. Nie dało się powiedzieć "nie, nie dostaniesz, bo jesteś na krótko/masz za mało postów" itd. No i tak to sobie wykminiłem, aby jednak jakieś zasady dać. Natomiast kryteria nie wzięły się znikąd - jak już ten pomysł się pojawił to po prostu sprawdziłem jak wtedy wyglądała aktywność Seniorów, bo też nie chodziło o to, aby nagle 3 osoby zostały, bo jakieś wyśrubowane kryteria. Tak że to też były jakieś średnie wynikające z ówczesnych danych. Jak najbardziej można temat przemyśleć, zobaczyć jak to dzisiaj wygląda, chociaż @Square chyba całkiem git ogarnia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Premium byl uznaniowo-zgloszeniowy - albo dawal admin sam albo sie prosilo. Glosowanie na SM to nie jest zly pomysl. Raz w roku nominacje i glosowanie (albo uznaniowo) na paru uzytkownikow, ktorzy sobie "zapracowali" postami/trzoda/atencja czy innym sposobem na wyroznienie sie. Ranga zostalaby dozywotnio. Dzisiaj wystarczy je.bac jednolinijkowce po calym forum i nie trzeba do tego cw. 

 

Ale ja nie o SM chcialem, jak pisalem ranga warta tylko tej edycji, reszta to kolorek pod awatarem. Natomiast slaba jest uznaniowosc tematow/postow wartych podliczania. To samo co o cw mozna powiedziec o temacie coronavirusa albo o postach typu "wkleilem z twittera" (a pamietacie jak oprocz cytowanego teksty trzeba bylo podawac zrodlo bo warn?). Na forum juz niewiele sie zmieni, w takim albo mniejszym gronie tu skisniemy, wiec nie ma co zalowac czyjegos czwartego altera z seniorem (mnie to przynajmniej nie razi).

 

W sumie dzisiaj sie okazlo, ze po odblokowaniu wkp (wiec pewnie i cw) posty napisane na blokadzie nie wroca... COS TY MI SQUARE ZROBIL, BANDYTO.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...