Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lpcl napisał:

Dobra ale chyba jednak to lepiej zagrać i samemu ocenić bo z tymi ocenami z serwisów to jak z nagrodami, nie będę pisał gdzie je można wsadzić. 

ACG można słuchać bez żadnych obawień, to nie gość co w Cupheadzie skakać nie potrafi. Czyli gierka wyszła ok, ale bez wodotrysków. Jako fan starych horrorów i tak sprawdzę, no bo szanujmy się :kaz:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

ACG można słuchać bez żadnych obawień, to nie gość co w Cupheadzie skakać nie potrafi. Czyli gierka wyszła ok, ale bez wodotrysków. Jako fan starych horrorów i tak sprawdzę, no bo szanujmy się :kaz:

Nie znam, w ogóle żadko czytam lub oglądam recenzję, zdaje się na przeczucie, zdrowy rozsądek i forum. ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

jakby Marianne miała siusiaczka lub były tam poruszane podobne tematy pewnie oceny byłyby inne 

Też o tym pomyślałem, chyba takie sprawy za bardzo wjeżdżają do gierek i sposobu w jaki się je ocenia. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MarekCol napisał:


Visage ograne? :)

 

Wiesz co? Lubię horrory, ale do pewnego stopnia. Są tytuły które są dla mnie za mocne i granie przestaje być mieszaniną strachu, ale i ciekawości (Silent Hill, Eternal Darkness) a staje się pastwienie się nad samym sobą. O Visage pamiętam, ale raczej odpuszczę. Nie na moje nerwy.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, messer88 napisał:

 

no właśnie czyli spokojnie można stwierdzić że Medium należy się +2 do oceny i wychodzi gierka na 9 

Tzn jeśli zostałaby sztucznie zawyżona przez takie gówno to też nie byłoby dobrze. A każdym razie jestem ostrożny z tymi ocenami więc w weekend sam sprawdzę. Te 18 min. początku gry mocno mnie zachęciły. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Everyeye.it 7/10

 

Gra z potencjałem, ale chociaż nie brakowało ambicji to nie rozwinięto w pełni potencjału. Raczej nie zostawi śladu, bo ani dobra historia, ani atmosfera, ani gameplay.

 

Chciałoby się powiedzieć, typowy bloober.

 

 

toż to wam pisałem, a ich gry to średnio o dwa oczka za dużo dostają od recenzentów

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

A co do tego 900p to wiadomo że Blooberom daleko do mistrzów optymalizacji to gra jednak renderuje momentami 2 różne światy jednocześnie, 

IMG_20210127_160436.jpg

 

 

Warto dodać, że

 

Cytat

The Medium cannot run with constant 60fps on the RTX3080, even at 1080p/High/RT Off settings

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/the-medium-cannot-run-with-constant-60fps-on-the-rtx3080-even-at-1080p-high-rt-off-settings/

 

dlatego też w wymaganiach podawali specyfikacje pod 30 fps, hmm tutaj nie wiem czy DLSS aż tak dużo pomoże750423445304770611.png?v=1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...