Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Tej grze należy się już medal choćby za to, że nie jest kolejnym gównem horrorem FPP, a powraca do klasyki i wciąga ten cały syf stworzony przez pecetowych łbów dla pecetowych łbów nosiwem - niestety ten rak przeszedł i na konsole, patrząc choćby po Resie 7 i 8.

Ostatnio oglądałem zestawienie co nas czeka w 2021 roku z pod znaku horroru growego i kurwa za głowę się złapałem jak zobaczyłem, że 80% to syf FPP na jedno kopyto z tym całym mambo dzambo nie              realnym gównem - trzaski w głowach, zwidy, teleportacje i inne zawał dzampy dla yutubowych ciot streamerów co to drą mordę jak poparzeni przy każdym takim nieporozumieniu ku uciesze swoich widzów idiotów.

Tak czy siak, jeśli o horror growy chodzi, to jest żle.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwsze kilkadziesiąt minut za mną i jestem na razie znacznie bliżej tych słabych ocen, niż tych dobrych.

  • Fabuła póki co jakaś taka gdzieś pomiędzy pretensjonalną, a bełkotliwą.
  • Bohaterka non stop do siebie trajkocze
  • Totalnie antyklimatyczny moment pierwsza przejścia do tego "drugiego świata". Myślałem, że to jakoś fajnie zrobią, a tu jakaś 2-sekundowa pseudocutscenka, i pyk! Podzielony ekran! No słabe to było.
  • Nie wiem czy to celowe, ale w tym "drugim" świecie bohaterowie mają nałożone jakieś maski, więc Bloober nie musiał robić im mimiki. ;) Sprawia to jakieś takie denerwujące wrażenie.
  • Gameplay mocno sztywny, ale na to byłem przygotowany.

Na plus klimatyczna czołówka i niezła muzyka. Grafiki nie oceniam, bo i tak fajnie, że mój laptop w ogóle to odpalił. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś liczył że to będzie taki Silent Hill/Resident Evil tylko bez walki, to będzie okrutnie zawiedziony, bo gierka ma jak narazie ma totalnie inny feeling w każdym elemencie - tak jak kolega wyżej napisał to jest bliższe Syberii albo innych schyłkowych point and clicków typu Longest Journey, tylko że w horrorowej estetyce. No ale zobaczym co dalej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...