Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, balon napisał:

No na dzień dzisiejszy bliżej im napewno do mistrzów horroru, niż CDPR do mistrzów rpg :yao:

cyber to podobno nie jest rpg więc nadal tutaj cbp jest bliżej tego stwierdzenia

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Oj, wyczuwam potężną stagnację w kwestii gameplayowej. Im bliżej premiery tym większe mam obawy, że cały budżet pójdzie w wykonanie, a nie mechanikę.

można się było tego spodziewać od początku ;)

 

no cóż zostało 8 dni i sprawdzi się samemu z czym to się je. Oczekiwania mam żadne więc mam nie powinienem się zawieść

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Oczekiwania mam żadne więc mam nie powinienem się zawieść

 

i w sumie to chyba jest najzdrowsze podejście. Z odpowiednim budżetem zrobią grę na miarę swoich możliwości, ale chciałoby się czasem aby ktoś spojrzał jednak po się u konkurencji działo w tym temacie - Until Dawn oferował oprócz statycznego chodzenia element kolekcjonerstwa, a także QTE. Jeśli TM dorówna do tego poziomu to będę bardziej niż zadowolony.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, messer88 napisał:

Mi się podoba po tych paru materiałach promocyjnych chociaż nie jest to raczej mój typ gry i nie powiem żebym jakoś na to czekał. Ale sam fakt że będzie za darmo sprawi że sprawdzę jak tylko się pojawi :) no i podobno gra jest umiejscowiona w Krk co też mnie ciekawi. 

Z tym Krakowem to bym nie przesadzał bo wszystko wskazuje na to, że większość akcji będzie w hotelu, co sprawia, że równie dobrze mógłaby to być zduńska Wola. 

Odnośnik do komentarza

Spodziewam się ocen na poziomie 6/10. Gra prawdopodobnie będzie kolejnym walking simulatorem, który udaje, że nie jest walking simulatorem. Raczej nie spodziewam się w tej grze walk z przeciwnikami ani elementów survivalowych (i dobrze, bo walki w Blair Witchu były słabe i wrzucone na siłę). Pewnie będą jakieś bardzo proste zagadki żeby ludzie nie narzekali, że tylko się łazi. Mam nadzieję, że to rzeczywiście będzie horror, bo Blair Witch to był bardziej thriller psychologiczny ze szczątkowymi elementami horroru. O ile Layers of Fear potrafiło co jakiś czas przestraszyć, tak Blair Witch już nie bardzo. Te potwory w lesie bardziej irytowały niż straszyły. Ostatnia lokacja była bardziej horrorowa i mam nadzieję, że podobne klimaty będą w Medium.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie chcę tutaj wycia, 

 

Ok, będziemy uważać co piszemy w ramach własnych opinii:sapek:

 

 

Ja jednak mam cichutką nadzieje na coś w rodzaju walki. Może nie pokazali jej do tej pory bo na trailerze by była drewniana i zaraz by hejt poleciał. Jakby teraz zobaczyć trailer z walką w SH to by było mówione że drewno a w grze na to się specjalnie nie zwraca uwagi. Przyszły weekend zapowiada się grubo. 

Odnośnik do komentarza

już raz w temacie Death Stranding ludzie się oszukiwali przed premierą że gra nie będzie polegała na noszeniu paczek i Kojima trolluje...

 

Medium będzie tym co widać po tych wszystkich filmikach, jeśli do tej pory nie pokazali walki nawet w filmiku gdzie omawiali wszystkie umiejetności bohaterki to znaczy że jej nie będzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...