Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, PanKamil napisał:

Oglądałem trochę materiałów w necie i gra ma w sobie to coś. Kamera trochę jak w heavy rain. Nawet jeśli gameplay nie jest tutaj jakiś mocarny to długość gry nie powinna  spowodować jakiejś monotonii. Jakbym miał X to chętnie bym zagrał :potter:

Dokładnie to taki mix Syberii, Heavy Rain i Silent Hill. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę doszedłem do 

Spoiler

Biura kierownika

No i jak do tej pory wszystko jest super, aż się przypomniały stare pctowe przygodówki pnc. Jest klimat, wciąga, brzmi i wygląda bdb. Bohaterka też spoko. Nie mogę już dziś dłużej pograć a szkoda bo mnie ciekawi bardzo co tam dalej jest. 

Odnośnik do komentarza

No jestem na razie gdzieś po 4 godzinach gry i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Design świata i muzyka naprawdę na wysokim poziomie. Do tego naprawdę ładna grafika (no prócz tej koślawej animacji) i bardzo miodny gameplay. Tak jak piszą przedmówcy, klimat oldschool. Na ten moment wygląda to na najlepszą produkcję studia. 

Nie zdecydowanym bardzo polecam, nie czytajcie recek tylko sami sprawdźcie. 

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Michał102 said:

No mnie to zaciekawiło, bo wygląda jak artefakty występujące po przegrzaniu układu graficznego. 

Tym bardziej, że jest to w zasadzie pierwsza next genowa gra na XSX, która pewno znacznie bardziej obciąża układ niż gry ze wstecznej. 

 

Wątpię, jestem po kilkugodzinnej nocnej sesji i konsola nadal chłodna. Sama gra spełnia oczekiwania, ale spodziewałem się większego straszaka. Grafika bardzo nierówna, czasami wygląda bardzo słabo innym razem bardzo dobrze. Dzisiaj w nocy zasiadam po raz kolejny, wypowiem się więcej po skończeniu gry.

Odnośnik do komentarza

Co do grafiki, to się zgadzam. 

Są elementy next genowe, a są i takie rodem z PS3. 

Na szczęście cała siła jest tu w klimacie i oprawie dźwiękowej, a te są jak dla mnie mistrzowskie. Sam gameplay też mi bardzo odpowiada i tęskniłem już za takim staro szkolnym podejściem. 

 

Ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie i dla mnie jest to tytuł wart pełnej ceny, a co dopiero ogrania w passie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...