Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, SlimShady napisał:

Polecam najpierw ukończyć Death Stranding, a później się wypowiadać.

 

no ale w ktorym akcie gra przestaje byc symulatorem kuriera? bo jak na razie przez 20h to wlasnie robie

6 minut temu, Wredny napisał:

Gameplay był tam wyborny, a historyjka średnia - w przypadku Medium mam nadzieję, że będzie przynajmniej na odwrót, bo na gameplay raczej nie ma co liczyć. 

 

No ale wciaz mozna ten gameplay jakosc ladnie urozmaicic. HLTB podaje ze Until Dawn skonczyc mozna w 8h (u mnie zajelo to chyba ciutke dluzej), ale sama gra miala jakies wybory, sekcje ucieczki + eksploracje i skradanie i summa summarum nie byla przez to nuzaca. Jak dostaniemy Medium ktore przez te deklarowane 8-10h mialaby polegac jedynie na chodzeniu i rozwiazywaniu zagadek rodem z point and clickow to moze byc nieco nudno.

 

no ale to juz tylko 8 dni, sprawdzi sie na wlasnej skorze

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No pomijajac bossow to w sumie jest to wszystko juz teraz. Zaraz bede odbieral 

  Pokaż ukrytą zawartość

bron na BT.

 

Dopiero po 20H? Musiałeś nieźle wsiąknąc w poboczne.

 

Medium - bez wzgledu na walke czy jej brak wygląda że się postarali o klimat. No i intrygują te dwa światy jednocześnie. Może się okazać że właśnie zmiana tego świata będzie czymś w rodzaju walki. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

no ale w ktorym akcie gra przestaje byc symulatorem kuriera? bo jak na razie przez 20h to wlasnie robie

 

No ale wciaz mozna ten gameplay jakosc ladnie urozmaicic. HLTB podaje ze Until Dawn skonczyc mozna w 8h (u mnie zajelo to chyba ciutke dluzej), ale sama gra miala jakies wybory, sekcje ucieczki + eksploracje i skradanie i summa summarum nie byla przez to nuzaca. Jak dostaniemy Medium ktore przez te deklarowane 8-10h mialaby polegac jedynie na chodzeniu i rozwiazywaniu zagadek rodem z point and clickow to moze byc nieco nudno.

 

no ale to juz tylko 8 dni, sprawdzi sie na wlasnej skorze

Jednak liczę na wyższy poziom pod względem historyjki niż until dawn. 

50 minut temu, Czoperrr napisał:

Death Stranding od początku do końca jest symulatorem kuriera i nic się tam magicznie w połowie gry nie zmienia. Ukończyłem grę po 60 godzinach noszenia paczek :)

60 h noszenia pączek, cholera gratuluję zawziętości. 

Odnośnik do komentarza

Przeszkadzajki niezabijajki zniechęciły mnie skutecznie do residentów. Nue chcę ich więcej:whyyy:

W dniu 20.01.2021 o 13:51, lpcl napisał:

60 h noszenia pączek, cholera gratuluję zawziętości. 

 

Uwierz - zawziętość nie jest potrzebna w tej grze. Przesz naprzód dla samego spacerowania. Nawet nie przyspieszasz. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Boomcio napisał:

Przeszkadzajki niezabijajki zniechęciły mnie skutecznie do residentów. Nue chcę ich więcej:whyyy:

 

Uwierz - zawziętość nie jest potrzebna w tej grze. Przesz naprzód dla samego spacerowania. Nawet nie przyspieszasz. 

Możliwe, po prostu nie po drodze mi z koko jumbo. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze Hitmana i desperados, pewnie sprawdzę, chociaż muza będzie na dobrym poziomie, grafa też wydaje się spoko, gorzej z tym blooberowym stylem prowadzenia akcji. Observera nie skończyłem, męczyły mnie te dziwne wizje w niektórych sekcjach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...